Mijn dochter wil naast de borstvoeding niets anders drinken, zoals water, thee of diksap. Niet uit een flesje, een bekertje of een tuitbeker. Zijn er borstvoedingsmama's die hetzelfde hebben meegemaakt met hun kind en tips hebben wat te doen....
Hier hetzelfde... Wij proberen af en toe eens om hem wat water uit een beker te geven maar meestal wil hij niet. Ik heb er eigenlijk geen tips voor. Zal vanzelf wel een keer komen, denk ik. Ik heb er geen probleem mee.
Daar heb je ook gelijk in. Ik ken tenminste niemand verder in mijn omgeving die alleen nog maar bij mama uit de borst wil drinken Ben wel benieuwd naar ervaringen van andere mama's. Ik heb dit met mijn oudste niet meegemaakt namelijk, en ik ken niemand die op deze leeftijd nog borstvoeding gaf.
Hoi! Kan helemaal geen kwaad. Nathan is eigenlijk pas sinds dat hij 16 maanden was meer ander drinken gaan drinken, zoals thee en water. Daarvoor heb ik wel wat aangeboden, maar hij vond het niet super interessant. Mamamelk vind/vond hij veel lekkerder . Ik zou gewoon kijken of de plasluiers van je dochterje goed blijven, en als dat zo is, gewoon doorgaan zoals je nu ook doet. En oefenen met slokjes kan natuurlijk altijd! Groetjes Mariska
Mijn dochter is nu 1 jaar en 2 weken, ze heeft nog nooit veel uit een fles of tuitbeker willen drinken. Ongeveer sinds een maand drinkt ze weleens een slokje als ze echt dorst heeft. Ze krijgt drie keer op een dag bv en voor de rest bied ik haar ander drinken aan. Altijd een tuitbeker water of roosvicee tot haar beschikking en twee keer op een dag een kopje thee. Ze neemt van de thee een paar slokjes en van de tuitbeker niets tenzij ze erge dorst heeft (na het zwemmen, op haar verjaardag) dan drinkt ze wel. Ik heb lang gedacht dat ze het niet kon ofzo of niet snapte. Ze heeft de eerste weken niet aan de borst gedronken, toen kreeg ze een fles met afgekolfde melk dat dronk ze super. Toen ze eenmaal aan de borst dronk wilde ze geen fles meer en weigert ze tot nu toe perminent. Ik ga nog steeds naar huis om te voeden vanaf mijn werk. Ik heb een echte flesweigeraar.
Hier eerst begonnen met wat slokjes water uit een oefenbeker. Na 2 maand ongeveer meer aangeboden en ze lust graag slappe rooibosthee en water. Inmiddels drinkt ze ongeveer 200cc per dag.
Hoeveel voedingen krijgt ze nog? Thirza dronk op die leeftijd ook nauwelijks iets anders. Ik heb gewoon steeds een tuit- of rietbekertje neergezet op tafel, waar ze bij kon, en zo langzaam maar zeker ging ze daar steeds iets meer van drinken. Dat was vooral wel de manier om het te doen: niets hoeft, alles mag Zo kon ze gewoon stapsgewijs wennen aan andere smaakjes, terwijl ze in haar vochtbehoefte voorzag door drinken bij mama
3 keer op een dag als je het toetje na het avondeten (ook een slokje) niet meetelt. En 's nachts drinkt ze altijd nog een keer. Ze komt qua vocht niets te kort. Als ik werk blijven haar luiers overdag wel redelijk droog. Over twee weken werk ik nog maar twee hele dagen, dus daar maak ik me niet zo'n zorgen over. Op het CB vanochtend zei de arts ook: blijven aanbieden, niet dwingen. Dat deed ik al, dus mee doorgaan dan maar. Ben benieuwd hoe het gaat lopen... Grappig, ik heb twee dochters. De eerste werd na 3 maanden een borstweigeraar, en de tweede is een flesweigeraar
Heel normaal hoor op deze leeftijd. Borst op verzoek met bijvoeding is nu ook gewoon genoeg voor ze. Mijn kinderen heb ik vanaf een maand of 6 regelmatig water of slappe thee aangeboden, waar ze niets van wilden. Met een jaar wilden ze af en toe 'meedoen' als we dronken, maar met 18 maanden kregen ze pas zin in andere vochtbronnen naast de borst. Nu drinken ze alles wat los en vast zit. En geen borst meer.
hier dronk Zoey alles alleen moest het eest wel warm gemaakt worden . En het is niet erg hoor als ze alleen BV drinkt het is namelijk ook vocht en er zitten een heleboel voedingsstoffen in. Dus zolang je het zelf volhoud lekker blijven geven