April 2011 mama's deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Vica86, Dec 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Haha ja idd..
    Hier komen ze voor die tijd nog de cv plaatsen en dus moet de gangkast (opslagplaats) helemaal leeg.
    Ook gaan ze binnenkort met onze schuur aan de gang dus die moet leeg. Al met al laat ik alles nu maar in de slaapkamers staan (en dat is een volle bende moet ik eerlijk zeggen) en als de schuur klaar is kan daar al iets naartoe. De gangkast duurt een week dus die spullen moeten dan op de kinderkamer.

    Die heb ik overigens net helemaal opgeruimd enzo. Wat een bende was dat! Maar ja.... Nu onze slaapkamer nog. Moet vooral spullen in kasten leggen. We hebben van die bovenkasten ofzo.. Inbouwkasten heel hoog. Daar moet zoveel mogelijk in. Die mogen namelijk vol blijven als ze gaan renoveren.

    Kledingkasten moeten aan 1 kant leeg, bij onze kast betekend dat dat we geen plek overhouden om spullen te laten liggen. Dus die moet straks helemaal leeg. Scheelt dat wij niet veel spullen hebben dus alle kleding gaat zowiezo maar mee.

    Pff.... schapje moet dan weer van de muur die boven de commode zit en de commode moet op bed. Wiegje kunnen we nu gelijk meenemen gelukkig.

    Keuken kastjes moeten leeg en moeten we van de muren afhalen. Die mogen wij namelijk houden. Als we ze laten hangen dan worden ze gesloopt. Dus alle keukenspullen moeten ingepakt worden. Denk dat het een week lang fastfood wordt hahaha. Heb namelijk echt geen zin om dat in 1 dag te doen.

    Dat zijn volgens mij de grote taken wat wij moeten doen.
    De rest is verplaatsen van spullen naar de goede plek. Dat laat ik aan mannen over hahahaha. Ik pak de dozen wel in ;).


    Heb de kast van de kids al klaar gelukkig. De kant die leeg moet zijn die is leeg. Alleen de schapjes nog even eraf halen.
    Dus daar straks alleen nog de spullen verplaatsen.
     
  2. Seertje

    Seertje Bekend lid

    Sep 22, 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    Je moet rectaal kunnen meten.....
     
  3. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ja idd. En ook als ze niet in bad ging, dan op de commode.
     
  4. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ja vond het wel makkelijk, maar die geeft wel een andere temp aan. Maar dat is ook zo met een oorthermometer.
    Die geven ook niet dezelfde temp aan als rectaal.

    Maar dat staat in de gebruiksaanwijzing. Geloof ik met de speen scheelt een halve graad (hoger of lager weet ik niet meer).
     
  5. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ja idd,... maar dat is in het begin ook geen probleem meestal. Pas als ze ietsje ouder zijn kunnen ze er drama van maken haha.
     
  6. star2

    star2 Fanatiek lid

    Jul 16, 2010
    1,641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden

    Heb ik ook gehad eigenlijk niet gebruikt, kreeg hem toen bij de babykamer.
    Rectaal geeft toch het beste resultaat.
     
  7. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    Hoi hoi allemaal,

    geloof dat je in de kraamweek zelfs een gewone rectale thermometer moet gebruiken, omdat die als enige 100% betrouwbaar schijnen te zijn?
    Ik heb er eergisteren twee gekocht, 1 voor beeb en 1 voor mij, want ook dat schijnt te moeten in de kraamweek???

    Net mn kraampakket gekregen, zat er overigens ook 1 in evenals watten, alcohol, handzeep, desinfecterend spul, allerlei verband/matjes enz en als extraatjes nog een mooie witte omslagdoek en een baby/peutergroeiboek.

    Scheelt weer, want was al van plan om desinfectiezeep enzo te halen voor na de bevalling (wil zekerheid dat iedereen schone handen heeft voor ze met hun pootjes aan mijn kind komen) maar neem aan dat de vk niet een flesje van die zooi opmaakt bij de bevalling?
     
  8. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Star: Wat fijn dat de groeiecho goed was :) Ik krijg ook over 2 weken de prik omdat ik rhesus negatief ben... Mooie echo foto's

    IKEA: Mijn vriend heeft geen hekel aan IKEA, maar we hebben wel bewust gekozen voor geen IKEA meubels in de woonkamer... Slaapkamers wel gewoon hoor !!

    FB: Die spuit word in een bilspier gezet.. Doet geen pijn hoor :) Wel vervelend dat je nog steeds krampen hebt... Hopenlijk gaat het snel beter !!

    Luckey: Ben benieuwd wat de huisarts zegt... Houd ons op de hoogte !!

    Temp meten: Ookal worden de thermometers steeds beter, in het oor of in de mond blijft nog steeds niet betrouwbaar. Rectaal is echt het beste !!

    Hier: Had gister dat leuke noppies vestje gekocht, moest het vandaag alleen nog even ophalen... Zijn er meteen weer 2 shirtjes aan mijn vingers blijven plakken :) OEPS !!
    http://www.noppies.com/newborn2_lijstweergave2/Shirts/Shirt_raglan_boy_Pencil
    http://www.noppies.com/newborn2_lijstweergave2/Shirts/Shirt_NPPS_boy_Pencil
     
  9. luckey

    luckey VIP lid

    Feb 16, 2010
    5,129
    0
    0
    ik heb ook het liefste rectaal temp meten hoor, is toch het nauwkeurigste.
    nu is dat hier een probleem dus dan maar oor themp en dan een graad erbij optellen (dat wees het weekend uit)...
    vertrouw ik de uitkomst niet dan gaat alsnog rectaal, dan maar met strijd....

    Halen jullie trouwens 2 thermometers (een voor kind, 1 voor jou voor kraamweek) of doen jullie gewoon schoonmaken???
     
  10. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Dan ga ik ook nog maar even een gewoon thermometer halen voor de zekerheid...
    Bedankt voor tips!! ;)
     
  11. luckey

    luckey VIP lid

    Feb 16, 2010
    5,129
    0
    0
    leuke kleertjes Nikske... waar heb je de kleertjes gehaald????

    ik hou jullie zeker op de hoogte wat zoontje aan gaat, tot vervelends toe haha.
    Hij heeft nu ook vlekkerig rode wangen, zegt dat iets????
     
  12. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    @ Nikske: Leuk die shirts....:D
    Moeilijk he om het dan te laten liggen!!;)
     
  13. Sanne85

    Sanne85 Bekend lid

    Feb 17, 2008
    669
    0
    0
    Hey dames,

    @ Seertje: Ik heb een BMI van 30.... dus ik heb inderdaad overgewicht. Tis niet extreem maar wel genoeg.

    @ Vica: Nee, sven kon geen maat 50 aan! Maat 56 heeft hij precies 1 maand ingezeten.

    @ Luckey: Hoe is het nu met je zieke kindje?

    @ Nikske: Flink gegroeit zeg! mooie buik!!

    @ Star2: Mooie echo!

    @ FB: ik gebruikte gewoon hydrofielwashandjes. Watjes gebruikte ik ook voor de thermometer

    @ CVM: 2 rectaalthermometers zijn verplicht volgens mij. 1 voor moeder en 1 voor kind. Geeft de beste temp aan zonder dat ze er wat bij of af moeten halen.

    Liefs!!
     
  14. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Nikske, leuke shirts! Superstoer!

    @Luckey, schoonmaken mag niet die 1e week dus heb gewoon een 'oude' voor mij en 1 voor de baby. Maar die voor de baby wordt ook gebruikt bij me meis hoor. Lang leve de alcohol... Maar goed, dat weten ze van de kraamzorg niet dus..
     
  15. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Thermometer: ik heb er nu 1 en was eigenlijk van plan om die gewoon met alcohol schoon te maken, maar ik kan er net zo goed een 2e bij halen... Net zo makkelijk en altijd 1 reserve :) !!

    Kleding het zijn allemaal kleertjes van Noppies.. Ik heb ze gekocht in een kinderkledingzaak hier in de buurt.. maar je kunt het natuurlijk ook online bestellen.. het is allemaal nieuwe collectie dus nog overal te koop !!

    FB: ja laten liggen is echt te moeilijk.. het lukt me nog niet echt :) hihi

    Luckey: rode vlekkerige wangen kunnen komen door de temp.. maar soms wijst het ook wel eens op een oorontsteking of keelontsteking.. Hopelijk kan de huisarts je straks zeggen wat de kleine man heeft !!
     
  16. Seertje

    Seertje Bekend lid

    Sep 22, 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    #1456 Seertje, Jan 13, 2011
    Last edited: Jan 13, 2011
    cvm1985: ik vermoed dat je ook bij de Agis zit ;):D
    nikske: coole shirtjes!
    Sanne85: is idd wel teveel....
     
  17. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Pfff hier nog misselijk, buik en rug pijn....
    Net ook 3 keer overgegeven (gal / mn drinken?)
    Ook beetje warme wangen!
    :(
     
  18. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    @Nikske: Ik ga bewust niet verder kijken op die site van jou;)
     
  19. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Heb je ook verhoging?? Klinkt dan toch meer als de buikgriep meis.. Kruip lekker met een dekentje de bank op zou ik zeggen !!
     
  20. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ik kan op google helaas niks vinden over bevallen en overgewicht. Zal morgen wel even de assistente van de vk bellen. Ben toch wel benieuwd of dat een landelijke of plaatselijke regel is.
     

Share This Page