Hallo allemaal, Heerlijk he, die ouders en schoonouders die helpen met alles wat je moet aanschaffen, het is allemaal hartstikke duur dus alle hulp is welkom he Dat jullie al positiekleding dragen! Bij mij nog niks te zien en draag nog steeds mijn lage jeans, skinny broeken enzo. Kan wel een buik maken als ik mijn rug hol maak maar dat is niet echt goed voor mijn rug hahaha. Ik heb helaas nu al last van mijn bekken, zou door de hormonen kunnen komen die ik heb moeten spuiten zegt de fysio? Maar kan ook gewoon vette pech zijn...:x. het is wel zo erg dat ik binnenkort zo'n bal krijg die ik dan ga gebruiken ipv mijn bureaustoel. Gelukkig is een vriend van ons fysiotherapeut dus kan ik ff zo'n ding uittesten voor mijn werkgever er 1 aanschaft.... @ZJ84:wat heerlijk dat de echo goed was en dat ze goed reageerden op je werk! Dat is idd een hele opluchting Ik ben maar zenuwachtig voor volgende week maandag. Tweede echo, kan niet wachten, zou het liefst vandaag al even een kijkje laten nemen..... dat wachten steeds vind ik maar moeilijk, denk steeds; zou het nog wel goed gaan?...... Hoe gaat dat bij jullie? Liefs, Jolande
Ik vind het wachten ook altijd zo erg. Ik zou het liefst iedere dag even willen kijken naar ons wondertje. Ja hier indd positiekleding, althans iig broeken. Mijn buik flink opgezet en is nu vanaf week 5 tot nu zo'n 9cm ronder....Mijn gewone jeans gaan echt niet meer dicht en om nou iedere dag in een huisbroek/joggingsbroek te lopen vind ik ook niks. Heb toevallig net 2 positiebroeken binnen gekregen, besteld bij de wekhamp en ze zitten super lekker. Ook helemaal geen raar model ofzo, gewoon superbroeken en mooi model. In mijn eigen maat besteld (38 ) en zitten als gegoten, ze waren 15,- per stuk, voor dat geld kan ik niet sukkelen hoor. Iedereen in onze omgeving schrikt al van mijn buikje, tja kan er ook niks aan doen. Hoeveel zijn jullie aangekomen tot nu toe trouwens meiden??
Ben geloof ik wel een beetje jaloers op al die geld schieters wij betalen het allemaal zelf want mijn ouders en schoonouders hebben niet zomaar zoveel over. Gelukkig hebben we een kamertje van kennissen gekregen en een box krijgen we ook van hun. 2e hands dus maar dat vind ik niet zo erg Ik kan niet wachten om aan het kamertje te beginnen maar we zijn eerst de zolder tot kamer aan het verbouwen. De baby kamer is nu nog logeer kamer en "zet hier maar even neer rommel gebied" Dat moet allemaal naar zolder, maar dat moet eerst geisoleerd worden en opgeknapt, daar zijn we nu mee bezig. Ik ben nu 1 kilo aangekomen, maar ben ook wat afgevallen toen ik zoveel aan het overgeven was. Anders was het wel iets meer geweest denk ik. Je ziet het nog niet echt, meer of ik teveel gegeten heb. Of dat ik gewoon een paar kilo ben aangekomen. Niet echt een zwanger buikje. Maar dat duurt nu vast niet lang meer. Vandaag mocht ik de Felicitas/Etos zwanger box ophalen!! joehoe!! Dat is nog eens een leuk mailtje. Gelijk naar de Etos gegaan natuurlijk. Ben er helemaal blij mee. Zwitsal doekjes + Doos om ze in te doen. Fles, Speen, Knuffeldoekje, 2 Luiertjes en tijdschriften. Ouders van nu en Kinderen. En natuurlijk reclame maar dat is logisch. O ja en buikbalsem en billenzalf. Echt wat waar je wat aan hebt. Verder heb ik vandaag mijn zwangerschapsnavelpiercing binnen gekregen en loop nu trots met een speentje in mijn navel Kan niet vroeg genoeg toch? Ben dus helemaal blij hier!
Lieverd dat is toch helemaal niet erg?? Wij hadden ook een aanbieding gehad van kennisen voor een compleet kamertje en als we de kamer niet van mijn schoonouders zouden krijgen hadden we dat aanbod met beide armen ontvangen. Alle kleine beetjes helpen. Mijn schoonouders hebben er hard voor gespaard en zijn begonnen met sparen na onze 1e mk dus nu kunnen ze ons en ook hun andere zoon een kamertje geven. OOh leuk, je hebt al een doos!! Wel leuke dingetjes erin lees ik, super!
Nee hoor, ik vind het ook niet erg en ben heel erg blij met 2e hands spullen. Het gaat toch allemaal maar kort mee. Alleen als ik jullie allemaal hoor over wat jullie allemaal krijgen.. Ja de doos is erg leuk, daar wordt je toch blij van Binnenkort gaan we naar de BabyDump. Daar hebben ze uitverkoop dus we gaan kijken voor een kinderwagen. En daar krijg je ook een doos...
wat stom, als je even iets anders gaat doen, gooit het systeem je er soms gewoon uit? dus, nu mijn hele bericht proberen opnieuw te tikken... @barleeus: heerlijk juist dat iedereen spulletjes geeft, maakt mij ook echt niks uit of het nieuw is of tweedehands, als het maar goed en mooi is, toch? Dat ledikantje dat wij hebben gekocht op marktplaats is zelfs bijna antiek geloof ik hahaha. Cool, zo'n navelpiercing! Kan je die je hele zwangerschap dragen? Heb ooit een gehad maar het stond me echt niet vond ik... maarre, foto? @vlinder: goeie deal zeg, dan kan je er nog eens een aantal aanschaffen zeg! Groot gelijk dat je ze dan al koopt hoor. Ik moet zeggen dat ik deze week wel meer opgezwollen ben. Mijn darmen liggen echt plat! En mijn maag doet zeer, volgens mij gewoon omdat ik veel meer eet als normaal, maar ja, ik heb ook zo'n hoooooonger!!! ben tot nu toe 1 kilo aangekomen, al heb ik de laatste dagen nog niet gewogen, zou me niks verbazen als er nog wat meer aan zit inmiddels.... vanavond weer spinnen en morgen maar weer eens op de fiets naar mijn werk... als het niet regent dan he haha
Nou ik moet ze echt al aan. Gisteren hadden we een verjaardag en iedereen die er was geloofde bijna niet dat ik 10 weken was en dat het er maar 1 was. Was trouwens voor het eerst dat leker heb kunnen kletsen over zwanger zijn en kindjes, echt zooooo leuk. Opeens kwam mijn neefje ( petekindje en die was jarig) tegen me aan zitten en zei: "Ik zit tegen de baby aan, mag ik voelen??" Terwijl hij het vroeg aaide hij al over mijn buik, echt zo lief. Hij is 10 geworden. Hij is de middelste met een oudere broer van 12 en een zusje van 7 maar echt mijn trotsje hoor. Ik ben peettante uit naam van mijn vader voor hem. Ook die oom en tante hebben we een spreciale band mee, ik kan met hun alles delen en merk dat ook hun trots zijn dat ik eindelijk zwanger ben. Vandaag maar eens even de slaapkamer een schoonmaakbeurt geven en een wasje draaien. Verder niet veel te doen eigenlijk.... Fijne dag lieverds.
Zo ik heb weer even ons lijstje naar voren getoverd. Wie en wanneer: Vlinder: 09-08-2011 uitgerekend. norwegian-sky: 08-08-2011 uitgerekend Barleeus: 08-07-2011 uitgerekend. Jem1979: 12-07-2011 uitgerekend Josjo: 14-08-2011 uitgerekend Sloppyslayer:21-08-2011 Welke behandeling? Vlinder3: IVF, na 5 jaar en 2 jaar MMM norwegian-sky: 2xicsi na 3,5 jaar en 1,5 jaar mmm Barleeus: na 6xIUI, 1xIVF en 2xICSI Jem1979: 2x iui, 1x ICSI Josjo: 6x iui, 1x IVF Sloppyslayer:1ste IVF 2de zwangerschap Afspraken echo's: Jem1979: 07-12 echo UMC Vlinder3: 18-01 intake en echo gyn die me geopereerd heeft en dan met hem bespreken of ik bij hem blijf of naar de VK hier in de buurt. norwegian-sky: 15-12 1ste echo Barleeus: 28-12 Controle VK Jem1979: 28-12 controle vk + echo Josjo: 27-12 1e echo Rijnstate Arnhem
Zo ik heb weer even ons lijstje naar voren getoverd. Wie en wanneer: Vlinder: 09-08-2011 uitgerekend. norwegian-sky: 08-08-2011 uitgerekend Barleeus: 08-07-2011 uitgerekend. Jem1979: 12-07-2011 uitgerekend Josjo: 14-08-2011 uitgerekend Sloppyslayer:21-08-2011 Welke behandeling? Vlinder3: IVF, na 5 jaar en 2 jaar MMM norwegian-sky: 2xicsi na 3,5 jaar en 1,5 jaar mmm Barleeus: na 6xIUI, 1xIVF en 2xICSI Jem1979: 2x iui, 1x ICSI Josjo: 6x iui, 1x IVF Sloppyslayer:1ste IVF 2de zwangerschap Afspraken echo's: Jem1979: 07-12 echo UMC Vlinder3: 18-01 intake en echo gyn die me geopereerd heeft en dan met hem bespreken of ik bij hem blijf of naar de VK hier in de buurt. norwegian-sky: 15-12 1ste echo Barleeus: 28-12 Controle VK Jem1979: 28-12 controle vk + echo Josjo: 27-12 1e echo Rijnstate Arnhem Sloppyslayer: 24-1 2e Echo IVF centrum amsterdam
Ben ik weer Even over zwangerschapsgym/yoga. Ik denk ik ga aan mijn man vragen wat hij het liefste heeft of ik alleen naar zwangerschapsyoga ga of dat we samen naar zwangerschapsgym gaan....Ik dacht die gaat toch niet mee dus het zal wel yoga worden.... Nou hij wil samen!! Echt zo lief. Hij zei:"Ja dan kan ik helpen met je ademhaling enzo en ik wil het gewoon graag samen doen." Hihi ik wilde het even kwijt. Het is nog vroeg hoor maar wat doen jullie, gym/yoga/zwemmen??
Ik heb het lijstje weer ff aangepast Hier vandaag heel erg moe en er komt heel weinig uit mn handen.......pfff misselijkheid gaat redelijk goed, al weer 2dgn niet over gegeven Hier ook 1kilo aangekomen, en daar ben ik dik tevreden mee. Mijn buikje is ook al behoorlijk hoor. We gaan van het weekend wel ff een foto mkn.
@Vlinder: Ik weet het niet zo goed. Ik wilde vorige keer ook yoga doen maar dat hadden ze hier in het dorp niet...... Ik wilde gaan zwemmen maar dat hebben we hier ook niet dus ik ben nog zoekende wat ik nu wil doen aan beweging.
JA dat is het zeker!!! Hier is hij ook een keer meegeweest hoor.......een les was speciaal voor papa's en daarna niet meer hihihihi Maar tijdens de bevalling heb ik echt heel veel aan hem gehad hoor Het boekje van Kluun: help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt, daar heeft hij alles van geleerd
Ja klopt nu ik info aan het zoeken ben zie ik dat de man niet iedere keer mee moet....Teveel films gekeken denk ik Toch zou ik het wel fijn vinden als hij een keer megaat. We gaan voor de zwangerschapsbegeleiding. via de thuiszorg. Daar krijg ik ook de kraamzorg van en krijg dan korting op de cursus, scheelt best veel. Ik heb een vraagje aan jullie....Weeral? Jep weeral Sinds gisteren heb ik een zeurende pijn ongeveer bij mijn stuitje en toen we gisteren naar bed gingen kreeg ik op de trap steken in mijn rechterbips, ik voelde dat het uitstraalde vanaf mijn stuitje. Zijn dit voortekenen van bekken instabiliteit?? Kan dat zo vroeg al?
Hoi meiden, Ik vind het eigenlijk wel moeilijk om te kiezen wat ik wil gaan doen. De gewone gym is hier in de buurt en dat is misschien wel leuk om meiden uit de buurt te leren kennen. Maar zwemmen lijkt me ook heerlijk en yoga ook. mmmm... ik kan er gelukkig nog even over nadenken. Mijn man gaat iniedergeval graag mee hoor, als er een partner avond is. Ik heb totaal geen verstand van bekken instabiliteit, maar volgens mij kan het wel hoor, zo vroeg de eerste tekenen. Volgens mij heb ik dat wel eens eerder van iemand gehoord. Als je er meer last van krijgt gewoon even de VK bellen, want het is wel zaak dat je dan zo snel mogelijk met fysio begint volgens mij. Oja en je mag zoveel vragen stellen als je wilt hoor. Geeft niets
weet het ook nog niet wat ik ga doen. Heb wel veel last van mijn bekken (wat volgens de FT arts ook door de hormonen kan komen) en dus misschien naar zwangerfit, dat wordt gegeven door een bekkenfysio. Mijn man had het van de week over een cursus die zijn collegaatje met haar man had gedaan, dat was dus een privecursus voor de man en vrouw samen. Was ietsje duurder (maar logisch denk ik aangezien het voor 2 personen is en prive) maar dat leek hem ook wel wat. Zij is alleen net met verlof dus hij kan het haar niet vragen.. ik zal haar eens op hyves opzoeken, lang leve internet! die bekkenklachten kan dus best, of dat echt bekkeninstabiliteit heet? Geen idee. Ik heb dus al een week of 5 / 6 last, al gaat het deze week eigenlijk erg goed! Ik let ook heel erg op hoe ik alles doe en dat scheelt en op mijn werk mijn bureaustoel in de kiepstand gezet, dat doet ook wonderen! Veel afwisselen in bewegen want het lijkt me echt drama om dit van begin tot eind te hebben....! Ik heb wel goede hoop dat het bij mij weer over gaat in elk geval... Maandag echo, ben superzenuwachtig. Denk steeds; voel ik nog wel wat of niet? pfff dat wachten is killing....
Bij mij lijkt het alleen maar erger te worden Als ik stilzit/lig gaat het nog wel maar als ik opsta en ga lopen gaat het steeds meer zeer doen. Het is nog te houden maar als het iedere dag erger blijft worden....Pfoeh. Van het weekens goed rustig aan doen en dinsdag kan ik het er met de gyn over hebben, wie weet. Spannend Josjo, maadag. Je zult een mooie echo hebben.
Hallo lieverds, jullie hebben het drukker dan mij denk ik.... Wij gaan zaterdag voor het eerst op kinderkamer jacht. Heb net schoonouders gebeld en die gaan mee, stel dat we tegen een mooi kamertje aanlopen....het kamertje wat we al hadden gezien wordt het denk toch niet. We willen toch liever een neutraal kamertje, zodat het niet te druk wordt met assecoires en behang. Het kamertje wat ik online had gezien wordt al snel heel druk met assecoires en moet een neutraal behang bij en ik wil het dan liever andersom, een vrolijk behang met neutrale meubeltjes. Ook heb ik gisteren weer een bestelling binnen gekregen, ik doe af en toe al wat kopen zodat we niet alles in 1 keer moeten aanschaffen en ik vind het gewoon leuk. De dingen die niet uitmaken voor jongen of meisje. Heb 6 hydro washandjes en monddoekjes, startersset voor flesvoeding, doseerbakjes voor flesvoeding besteld. Van mijn oma heb ik vd week 6 witte rompertjes met korte mouw gekregen, altijd handig rompertjes. Gelukkig is de pijn minder bij mijn stuitje maar ik wil het wel aangeven dinsdag bij de gyn.
En vlinder hoe was het winkelen naar een kamertje?? Hier gister naar de Gardo en de prenatal geweest. Voor Megan een ander bed gekocht wat omvormbaar is naar een peuter bed En voor haar een tafel en 2 stoeltjes, echt te leuk Ik ben hier niet zo vaak, omdat ik echt mega moe ben en ik samen met mijn vriend een eigen bedrijf heb waar ik ook een beetje probeer te helpen....... Megan is echt een handenbinder, op de leukste manier mogelijk , maaaaar ik heb weinig tijd voor andere dingen. Vandaag besloten om haar toch voor 2dgn naar een kinderdag verblijf te gaan brengen.. Het moet gewoon, is ook heel leuk voor haar. Dus morgen even bellen voor een kennis makingsgesprek en dan kijken wanneer we haar kunnen brengen. Hier kan ze ook doorstromen naar de peuterspeelzaal waar ze volgend jaar toch ook naar toe zal gaan... Mijn vriend moet de komende wkn waarschijnlijk nog meer gaan werken en dat zou betekenen dat we in het weekend het bedrijf moeten doen en dan blijft er gewoon geen vrije tijd meer over en dat is ook niet goed. Dussssss hele moeilijke beslissing maar waarschijnlijk wel een hele goede