Niks van aantrekken hoor! Iedere zwangere vrouw word wel eens raar aangekeken om de meest uiteenlopende domme redenen.
Mooie buikies!! En echt bij iedereen weer anders Ik ga vandaag of morgen ook weer een nieuwe foto maken & zal m hier neerzetten! Fijn weekend!!
Hey MiniMe idd erg grappig om het verschil te zien. Leuk dat we even ver zijn. En we krijgen allebei een zoontje. Nu gaat het wel snel he? Vind je ook niet?
Inderdaad erg snel, ben stiekem al een beetje aan het aftellen op mn werk Maar ik heb er ook zo'n ontzettend veel zin in! Geniet er nog even van, en straks natuurlijk helemaal!
Ben ook aan t aftellen. Nog maar 5 weken werken ongeveer. Heb er ook erg zin in en kan niet wachten tot ik ons jochie in m'n armen heb.
Wat een mooie buiken weer meiden Hier komt volgende week een nieuwe foto.. Als ik precies 7 maanden ben