Ben ik helemaal mee eens! Gewoon de bij Etos te koop en het heet wonderolie, Het heeft bij mij ook prima gewerkt, het is alleen wel heeeeeeeel vies!
ik weet niet hoe oud jouw gyn dan is, maar toen hier met de info avond in het zkh ernaar werd gevraagd werd heel duidelijk door de gyn gezegd: het is wél gevaarlijk. vroeger werd het veel gebruikt maar tegenwoordig weten we dat het de kans op poepen in het vruchtwater verhoogt, en dat is een risico voor de baby.
ik ken heel wonderolie niet maar hahaha wat lig ik hier in een deuk. waarom wil je het dan gebruiken? om de plee mee te poetsen? dames hier geven alelen maar een advies. de logischte gedachte is toch idd dat je het dan wil gebruiken waar het voor bedoeld is?
dames, ik bedoelde het niet zo en jullie vatten het wel een beetje raar op! maar goed laten we er maar over op houden! het advies is dus "niet gebruiken het is slecht voor jou en je baby" nou bedankt voor de tips en ik sluit idt toppic
Wat ik wel heb gehoord en gelezen dat als je je perineumregelmatig insmeerd met olie , je een veel kleinere kans hebt op inscheuren. Dus misschien is die wonderolie daar wel goed voor.