geen idee eigenlijk... ik geloof dat er drie op rood staan waaronder ikzelf.. maar dat wist je al dacht ik... en verder is iedereen aan het wachten op de NOD we hebben het over babykamers gehad... en kleinkinderen enne...vegetariers pescotariers en ehh hoe heten die kippeneters nou ook alweer...
Ik kijk morgen weer wat er is gebeurd allemaal.... Dus tot morgen..... dan zijn we weer een dag dichter bij de NOD (ook de rode dames)
nou gekko als je ziek wordt van broccoli kan dat komen doordat er veel ijzer in zit meer als in appelstroop als je van je zelf al veel ijzer in je bloed hebt kun je dus ziek worden van broccoli en bloed met veel ijzer willen ze graag hebben op de bloedbank
Hoi meiden, Jeetje mineetje... heb even een stuk of 30 a 40 pagina´s bijgelezen! Anz, welkom! Gezellig dat je komt meekletsen hier! Wat een akelig verhaal over je kindje! Schandalig! Beppie, nog 2 dagen!!! Spannend hoor!! Wat zegt je gevoel? Mel05, misschien een griepje, of misschien??? Wat zegt je gevoel? Dianana, al kwaaltjes??? Aily, hoop dat het raak is deze maand!!! Gekko, True en Bren, jullie wachten in spanning af of er nog wat roze komt deze maand. Het zal toch niet dat we allemaal rood worden? Hier vandaag weinig tot geen buikpijn, ook geen verlies van slijm of anderkleurige afscheiding. Zaterdag al negatief getest. Vanaf dinsdag al buikpijn (morgen dus al een week!!) en het gevoel dat het vanavond toch wel moet komen. Anders zou ik een LF hebben van langer dan 14 dagen. Komt dit veel voor? 3 januari was namelijk mijn laatste positieve eisprong. Tel er 14 dagen bij op en je komt op de datum van vandaag uit.
Ik ga de erwtensoep opwarmen. Gekregen van mijn moeder! Heb straks even rookworst gekocht om er in de te doen, dat maakt de soep nog lekkerder!
zo kleine is in bad geweest heb ff haartjes geknipt zit te denken of ik nog ga lopen vanaaf iig zo de kleine naar bedje brengen
Hoi, ik ben er ook weer! Anz, ik zie ik je handtekening staan dat je vitaminepillen "zwanger worden" slikt. Slik je ook foliumzuur, of is dat hetzelfde?