Zo jong mogelijk aan kinderen beginnen!

Discussie in 'Jonge moeders' gestart door daisyvdh, 13 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sunny1977

    Sunny1977 Actief lid

    19 nov 2010
    385
    0
    0
    Adminimiepje
    7e hemel...
    Ik ben van mening dat je niet al te vroeg aan kinderen moet beginnen. Geniet eerst lekker van de tijd samen met je partner! Dat heb ik de afgelopen 13 jaar ook gedaan. Alles samen kunnen doen dat we wilden doen. Nu zijn we helemaal klaar voor een kleintje! :)
     
  2. kiss87

    kiss87 Fanatiek lid

    6 jun 2009
    2.046
    0
    0
    Ik was ook 19 jaar toen ik mijn zoon kreeg. 22 toen mn dochter werd geboren. Ben dolgelukkig en we hebben alles goed voor elkaar.

    En die werk carrière komt hier zeker wel (hoe ik er nu over denk), en heb "gelukkig" nog 44 jaar om te werken, dus tijd zat om een mooie carrière te maken... Maar eerst "gewoon" parttime werken, tot mn kindjes wat ouder zijn, en dan stappen maken om in functie omhoog te gaan!
    Dan hoef ik tenminste mn carrière niet te onderbreken omdat ik kindjes krijg... Vind het dus heerlijk om een jonge moeder te zijn, en eerlijk gezegt ben ik dubbel zo trots als mensen me met scheve ogen aankijken! JA ik ben jong, en JA wij zijn gelukkig en hebben alles voor elkaar!
     
  3. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    hummm'
    tja ligt er maar net aan
    kijk als jij et helemal klaar voor bent
    en alles voor elkaar heb
    waarom niet..
    dat is ieder zijn mening
    maar er zijn ook genoeg meiden
    ( en daar ken ik er zelf een paar van )
    die dus verkeerde keuzes maken.
    het expres zwanger worden op 17 jaar..
    en in een kamer moeten gaan wonen
    en geen geld hebben voor spullen ..?
    en dat soort dingen


    ik wilde ook altijd jong moeder worden
    maar wel als ik alles voor elkaar had.. !
    en dat hebben we ..
    dus ja waarom dan niet
     
  4. spriet

    spriet Fanatiek lid

    5 jun 2008
    2.308
    33
    48
    Ik was 24 toen ik ben bevallen van mijn dochter en zelfs ik kreeg nog de vraag of het wel gepland was en niet 1x nee wel een paar keer :$ vond ik echt shocking en onbeleefd wij waren toch al zo`n 10 maanden bezig voor het lukte.
    Gelukkig waren er genoeg mensen die het wel verwacht hadden en het leuk vonden voor ons.

    Ik vind dat je aan kindjes moet beginnen wanneer je er klaar voor bent, is dat op je 18e dan is dat zo en is dat op je 40ste pas nou dan moet je er dan pas voor gaan.

    Ik wilde al vanaf dat ik jonger was moeder worden alleen dan moest de situatie er wel voor zijn en zo rond mijn 23ste vonden wij dat een kleintje erg welkom was.
    en nu zou ik niet anders meer willen helemaal verliefd en in de wolken met een pracht dochter.
     
  5. wendy1977

    wendy1977 Bekend lid

    30 dec 2010
    590
    0
    0
    verpleegkundige
    brabant
    Ik ben nu 33 en mensen vragen continu: waarom hebben jullie NOG STEEDS geen kids?

    Nu willen we t graag en wordt er gezegd: Joh je moet er niet zo veel mee bezig zijn!

    Hoe dubbel is dit? het is ook nooit goed. mensen oordelen altijd maar. je moet doen wat je zelf wil en wat jij denkt wanneer het de beste tijd is om aan kinderen te beginnen, en dan maar hopen dat t lukt! want ik ben er wel achter dat ze niet zomaar komen aanwaaien..
     
  6. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    dat is een persoonlijke mening dat je liever niet te jong wil, ik vind 34 dus niks......eerst maar eens zien of het dan nog lukt, of het gezond word (risico is nou eeenmaal groter) en ik merk aan kennissen in de buurt die ook rond die leeftijd zitten dat het een veel zwaardere lichamelijke én psychische tol eist.....(is uiteraard niet bij iedereen zo, maar hier toch 3 dames die het echt heel zwaar gehad hebben het eerste half jaar/jaar) kijk, als de natuur ons niet zo goed gezind geweest was, dan kun je e rniets aan doen, maar ikz ou er niet bewust voor kiezen... ik wil graag genieten van mn kind nu ik nog jong ben, en we genieten met z'n drietjes, met kind kun je de wereld ook nog bereizen hoor, je bent niet gelijk aan huis gekluister, dat is een keuze ;)
     
  7. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    Daisy, sorry, jij leeft niet in de realiteit.....

    wij hebben beide een baan, 2 auto's mooi huis met tuin en genoeg geld, dus ik voldoe gelukkig aan je profiel ;) maar mens, wat houd jij er rare gedachtes op na........
    vind het echt heel grof.... zou misschien wel goed voor je zijn inderdaad een kindje te krijgen, werkloos te worden en verlaten door je vriend..... eens meemaken wat wél de realiteit KAN zijn voor sommige mensen, kijken of je dan nog zo hard kan oordelen.....
     
  8. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.310
    0
    0
    #68 Milaa, 16 jan 2011
    Laatst bewerkt: 16 jan 2011
    Wij zijn nu ook bezig om zwanger te raken, ik ben zelf 21 & mijn vriend is 28.. Er zijn maar een paar mensen die weten dat ik gestopt ben met de pil.. Ik wéét gewoon dat als wij straks aan mijn schoonmoeder gaan vertellen dat wij zwanger zijn (als dat ooit zo ver mag komen) dat ze daar echt op tegen is.. Maar dat interesseert me dus helemaal niks, moet ik toch zelf weten?
    Wij weten wat de gevolgen kunnen zijn en wat we aan elkaar hebben op zo'n moment..
    Je begint pas aan kinderen als je er zelf helemaal klaar voor bent..
     
  9. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    1.Hoe ga jij in een uitkering zonder gespaard te hebben de studie van je kids financieren? uhm met een uitkering kun je ook sparen alleen minder grote bedragen als jij kan! plus er zijn ook nog opa's en oma's verjaardagen en dat soort dingen! :)
    2.Wat ga jij aan je kind vertellen over jezelf waar je kind trots op kan zijn? dat ik met een uitkering mijn kind opgevoed heb en haar toch alles heb gegeven waardoor ze goed terecht is gekomen.
    3.Vindt je het niet heel erg egoïstisch om voor de leuk aan kinderen te beginnen? Voor de leuk? hoe bedoel je dat? dan begin jij ook uit egoisme aan kinderen? tis toch leuk kinderen? maar volgens mij zien wij dat anders!
    4.Waar is het gezin die andere kindjes op school wel hebben wanneer je nog bij je eigen ouders woont? ik woon niet bij mijn ouders
    5.Hoe kan het dan dat kinderen die uit een gezin waarin uitkeringen worden getrokken vaak leiden tot probleem kinderen?
    Uhm ik denk dat dat bullshit is...Kijk naar de kinderen die van rijke luis mensen komen!!! dat zijn de grootste criminelen vaak omdat ze weinig tot geen aandacht hebben gehad!
     
  10. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Ik vind het een goed onderwerp ten eerste!

    Ten tweede vind ik dat iedereen een keer naar zichzelf moet kijken en niet iedereen over een kam moet scheren, wie is een ander om te oordelen of jij te jong bent om voor kinderen te willen gaan? Niemand in mijn ogen! Iedereen mag zijn mening hebben, maar dat betekend niet dat dat dus ook het beste is voor iedereen!

    Ik ben ook jong moeder en ik vind het heerlijk! Ook vind ik mezelf een goede moeder en geniet met volle teugen van het moederschap. Ik oordeel bv ook niet over mensen die laat beginnen aan kinderen, dat is bv mijn ding niet en zou voor geen goud liever eerst carriere willen maken dan kinderen. Ik vind dat iedereen die keuze zelf mag maken en dat de maatschappij eens normaal moet doen.

    Er zijn een heel hoop voordelen en natuurlijk ook nadelen, maar mijn grootste voordeel vind ik dat ik hopelijk mag meemaken dat mijn kinderen kinderen krijgen en misschien mijn kleinkinderen weer kinderen! Als je op je 40e moeder wordt bv en jouw kind ook op zijn/haar 40e hun eerste verwacht dan mag je blij zijn als je de bevalling nog mee mag maken, ieder zijn keuze maar ik wist al vroeg dat ik ben geboren om moeder te worden :D
     
  11. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Zo he wat een vreemde vragen vind ik hoor, ik wil graag ook mijn antwoord geven:

    1: (buiten het feit dat wij genoeg geld hebben, maar) is geld zo ontzettend belangrijk? Ja rondkomen is wel belangrijk zodat je gewoon eten op tafel kunt zetten en verzorgen enz enz, maar moet je rijk zijn of boven gemiddeld zitten financieel voordat je kinderen mag krijgen, want blijkbaar is een uitkering wel heel erg shocking.

    2: Hahaha sorry hoor, maar moet je perse wereldreizen hebben gemaakt en carriere hebben voordat je kinderen trots op je kunnen zijn, wat dacht je van een goed mens zijn, een goede moeder die haar kinderen alle liefde, bescherming, verzorging en aandacht vd wereld geeft en iedereen heeft wel dingen waar hun kinderen trots op kunnen zijn, maar dat kan dus volgens degene die deze vragen stelde niet als je jong moeder bent.

    3 Hahaha sorry hoor maar die vragen moet er steeds echt om lachen, als je jong bent kies je voor de leuk (trouwens nog nooit van gehoord hoor maar goed) voor kinderen en als je dus boven de 30 bent dan pas kan je kiezen voor kinderen voor de niet leuk :( o ja je bedoelt zeker verstandig.....volgens mij denkt iedereen hier goed over na als je bewust voor kinderen kiest of je nou 18 of 40 bent maar goed, alsof je als je jong aan kinderen begint een kind wilt om er als een soort puppie mee te showen ofzo;)

    4 een vriendin van mij woont nog bij haar ouders met haar kindje en ze is een hele goede moeder....regels opstellen zijn dan bv erg belangrijk er zijn meerdere wegen naar Rome hoor maar goed ik vind de vragen sowieso erg kortzichtig!

    5 weer over een kam scheren! Dat betekent dan toch niet dat dat altijd zo is plus NL houdt erg van cijfers enzo en op basis van die cijfers ga je meteen zeggen dat het niet goed is om kinderen te krijgen als je een uitkering hebt, ik ben van mening dat geld hier niets mee te maken heeft, ook rijke mensen zijn soms asociaal! Ook hun kinderen komen soms in de problemen daar heb je zelf niet altijd alle controle over! Je voedt ze op, je leert ze normen en waarde mee te geven, geeft een goed voorbeeld en dan is het hopen dat ze zelf wat van hun leven maken op een gegeven moment dan he!

    Ik vind gewoon dat mensen zo kortzichtig zijn die zo snel hun oordeel geven, denk eerst misschien wat langer na.....o en ik vraag me ook echt af waar het vandaan komt die Taboe hoor maar goed als mensen al meteen hun oordeel klaarhebben zonder echt na te denken tja dan is het wel erg lastig wanneer je niet volgens alle gemiddelden je leven uitstippelt zoals de maatschappij het blijkbaar wel goed vindt;)
     
  12. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    IK VIND = dus mijn mening jou een arrogante manier van typen hebben!!!
    IK VIND = dus weer mijn mening dat jij van alle dingen die je aankaart geen verstand hebt, want het is allemaal onzin!!! De meeste kinden met ouders in wat voor uitkering dan ook de liefste kinderen zijn, met een goede kijk op het echte leven.
    IK VIND = dus ook weer mijn mening dat als je de quest aangeeft als je wetenschappelijke bron je al helemaal geen verstand heb.
    IK VIND = dus nogmaals mijn mening dat jij verder geen topics of berichten hier meer moet plaatsen om jezelf wijs te maken dat je z'n perfect leven hebt. Als dat zo was had je je school afgemaakt en niet met je 16de opjezelf gaan wonen!!! Lekker voorbeeld geef je aan je toekomstige kind! Als het tegenzit of geen zin meer in heb "stop er maar gewoon mee joh"
    IK VIND = alweer mijn mening jou overkomen als een verwend nest!!!

    Zo dit is allemaal mijn mening want ik leef tenslotte in een vrij land dus ik mag alles VINDEN!!! toch Daisy???
     
  13. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    oh ja ik ben trouwens 25 en we zijn al 3 jaar bezig voor ons eerste kindje!!
     
  14. daisyvdh

    daisyvdh Actief lid

    12 jan 2011
    316
    0
    0
    Vanuit huis email's versturen.
    Biddinghuizen
    Hallo allemaal,

    Ik heb besloten nergens meer op in te gaan aangezien ik deze topic NIET heb geopend om elkaar te gaan zitten belemmeren wat betreft iemands mening!

    Anders kan ik net zo goed een topic openen die luid: Hier je mening over gezinnen in de bijstand!


    Hoop dat jullie er verder samen wel uitkomen!:)
    En dat het onderwerp: zo jong mogelijk aan kinderen beginnen nog eens ter spraken komt!


    Groetjes van mij!;)
     
  15. daisyvdh

    daisyvdh Actief lid

    12 jan 2011
    316
    0
    0
    Vanuit huis email's versturen.
    Biddinghuizen
    Hier ben ik nog even!

    Ik heb een nieuw onderwerp geopend!

    Het heet Alles voor elkaar hebben om aan kinderen te beginnen of juist niet?

    Ook deze staat weer tussen jonge moeders!

    Groetjes Daisy!
     
  16. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Ik wil niet lullig doen hoor, maar als je dit soort onderwerpen opent op zp kan je nou eenmaal dit soort berichten verwachten!

    Ik zie dat je hier nog niet zo lang komt dus ik denk ik maak je even wakker uit je droom dat hier op een normale manier gediscussieerd kan worden, ook je nieuwe onderwerp zal eerder voor onrust zorgen, dat is hier helaas niet mogelijk, het begint meestal leuk en dan komen er mensen die heftige opmerkingen maken en waar andere dan weer op terug reageren (zoals ik ook bij belachelijke dingen!) Nou ja dat wilde ik even zeggen succes ermee!
     
  17. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Volgens mij is TS niet op zoek naar jonge moeders die in dezelfde situatie zitten maar naar jonge moeders die net als haar in een droomwereld leven en hun feiten uit bladen halen ipv de realiteit..

    @Daisy, ben bang dat je lang kan zoeken hier hoor... De meeste denken wel goed na voor ze dingen roepen en kunnen wel tegen meningen van anderen die het er niet mee eens zijn..

    Jij kan blijkbaar enkel mensen en hun meningen kleineren en veroordelen. Maar oh wee als iemand jou op je vooroordelen wijst... dan is diegene ineens fout?

    Kop op... wordt volwassen.
     
  18. daisyvdh

    daisyvdh Actief lid

    12 jan 2011
    316
    0
    0
    Vanuit huis email's versturen.
    Biddinghuizen
    Jij hebt echt een boord voor je kop he?

    Volgens mij ben ik degene met een duidelijke mening ik kleineer niemand!!
    het kritiek dat er hier op mij gegeven word neem ik met open armen aan!

    Meerdere malen aangegeven dat ieder voor zich moet weten!!!
    Ik zou het alleen niet zo willen ik wel volledig voor mijn kinderen gaan zowel financieel als kwa aandacht (als ik überhaupt kinderen kan krijgen)
    Ook mijn vriend wil absoluut niet dat ik alleen maar ouder ben hij wilt net als ik dat ook ik gewoon een inkomen heb en niet dat het hele gezin afhankelijk word van hem!

    De meeste mannen houden van sterke onafhankelijke vrouwen die hun eigen boontjes heel goed weten te doppen!

    Dit houd mijn relatie goed leefbaar men ventje is iedere dag om 5 uur thuis dan stop ik ook met werken en hebben we alle tijd voor elkaar!

    Zodra er een kleintje komt combineer ik men werk met men kindje!
     
  19. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    Ik vind dat mensen die een lager niveau dan havo hebben geen kinderen zouden moeten nemen..............







































    dat is net zo'n beredenering als jij doet ;)
    (even voor de duidelijkheid, dit meen ik dus absoluut niet....)
     
  20. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Hihi ik heb lager dan Havo, wat za ik met me kids doen? Op Marktplaats zetten? HAHAHA dit is dus ook een grapje :p
     

Deel Deze Pagina