Januari 2011 mama's deel 4

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door sweetchocolate, 2 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Iniminie84

    27 apr 2010
    78
    0
    0
    Miracle: klinkt volgens mij wel goed hoor, als ze op die manier minstens 8x per dag komt voor een voeding, krijgt ze zeker voldoende. DE duur van het drinken maakt volgens mij niet uit, iedere baby heeft zijn eigen tempo.

    Ego: hier alles nog rustig, geen voortekenen van een bevalling (zucht, helaas). Ben er nog niet zat van ofzo, maar de dagen duren wel lang hoor. Ik merk dat ik ook steeds meer slaap nodig heb. Ik lig overdag tussen 2 en 4 te slapen en savonds na het eten ga ik tussen 7 en half 9 ook weer op bed liggen ivm mijn rug, maar slaap dan niet. Meestal dan weer rond 23 uur in bed tot uurtje of 9, met plaspauzes tussendoor van bijna exact om de 2 uur, kan de wekker er op gelijk zetten, best bizar.

    Nou ik ga nu ff genieten van mijn kopje thee en wachten tot mijn vriend thuis is, gaat de avond vast even weer sneller. Hij is ook zo ongeduldig en heeft helemaal geen zin meer om te werken. HEeft zich zo ingesteld op dat ze er deze week al zou zijn, dus moet echt een knop omzetten om iedere dag weer naar het werk te gaan. Best zielig voor hem :).
     
  2. Ink1313

    Ink1313 Actief lid

    20 apr 2010
    300
    0
    16
    NULL
    Nederland
    Haai ladies

    Wilde jullie even snel laten weten dat ik babynieuws heb! Vannacht om 2.20 uur ben ik bevallen van een gezonde dochter. Ze heet Britt, weegt 3900 gram en is 52 cm lang. Alles is vreselijk snel gegaan en we waren nogmaar net op tijd in het ziekenhuis, maar daarover snel meer. Ga nu naar beneden waggelen en aanschuiven bij het eten. Tot snel allemaal!!
     
  3. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Ink van harte gefeliciteerd met jullie dochtertje Britt!!!
    Wat een leuke naam zeg:D
    Was erg spannend bij jullie dus als je net op tijd was.
    Hopelijk is alles goed gegaan
    xxx
     
  4. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    wow wat goed, toch helemaal vanzelf:D gefeliciteerd
     
  5. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    @Ink van harte gefelciteerd met Britt. Lekker genieten. ben erg benieuwd naar het bevallings verhaal.

    @iniminie kan me goed voorstellen dat je vriend ongeduldig is en jij ook en dat de dagen heel langzaam voorbij gaan. Miss een voorteken het vele slapen (was bij mij wel zo) Hopelijk snel je beebje in je armen.

    @ wiegendood, dan is het weer zijligging en dan weer niet.. snap er helemaal niks meer van. Maar de eerste paar dagen liggen ze toch op hun zij?? En daarna op hun rug?

    Ego
    Vandaag even naar buiten geweest tussen de buien door. Gelukkig regende het niet toen ik met de kleine naar buiten ging. Effe snel boodschappen in huis gehaald zoals biefstuk..hihih Hopelijk eten we die snel. Morgen komen twee vriendinnen van mij en daar heb ik echt super veel zin in.
     
  6. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @ink: van harte gefeliciteerd met jullie dochtertje Britt!!!! leuke naam :) ben ook benieuwd naar je verhaal, zal wel spannend zijn als je het zo zegt hihi.
    geniet er lekker van meid!!!
     
  7. maartje85

    maartje85 Actief lid

    27 mrt 2010
    459
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Ink: van harte gefeliciteerd met Britt! Een speedy bevalling dus? Geniet er lekker van en we wachten met spanning op je verhaal ;)
     
  8. Miracle1990

    Miracle1990 Niet meer actief

    @Ink: gefeliciteerd meissie !! geniet er lekker van!:)
    @Inimini: ja ze heeft wel gewoon 8 a 9 voedingen per dag, soms ietsje meer, maar dan heeft ze gewoon heel veel zuigbehoefte, ze leek de eerste nacht dr regel nachtje te hebben dat ze om het uur om de borst vroeg:eek:
    Dat kan ook gewoon zijn omdat ze moest wennen aan de nieuwe omgeving natuurlijk..
    Tja, ik leg ons meisje soms gewoon op dr rug en soms op dr zij, ik wissel het nog al af, in het ziekenhuis werd ze ALTIJD op dr zij gelegt.. maar op dr rug werkt ook prima, ze slaapt nu ook weer op dr rug..:S
    Ik denk echt niet dat je wiegendood kan verklaren, het overkomt je, of niet.. laten we hopen dat niemand hier dit hoeft te ervaren!!
    Ook ik ben er bang voor hoor,, maar ik doe gewoon mn ding, en tot nu toe gaat het goed :)
     
  9. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Ik heb niet alles gelezen. Dat is niet meer te doen;)

    Ink, eindelijk, babynieuws. Gefeliciteerd meis! Geniet ervan. Jeeh, jij bent al snel weer beneden. Ook zo'n flink meisje:)

    Miracle, ik zie dat het gelukt is met de banner. Super:)

    Ego: vandaag naar de stad geweest. Ook even naar Utrecht bij Prenatal. Ik wil een borstkolf. Ik ben het echt zat dat Jayden aan mijn borst ligt. Hij slaapt vaak aan mijn borst en merk aan mijzelf dat wanneer hij begint te huilen ik zwaar geirriteert wordt. Wil wel borstvoeding blijven geven, aangezien ik van mening ben dat het beter is. Dan maar kolfen. Aan de melk kan het haast niet liggen, die is goed (naar mijn weten). Het is voldoende. Bij prenatal waren ze vrij prijzig. Maarten had al wat op Internet gezien. Ik zei van kijk eens op Marktplaats... En ja hoor, daar hebben wij er één gevonden. Natuurlijk tweedehands, maar dan gaan we die cup uitkoken. Scheelt weer. Zo'n kleintje kost al duur zat.
    Dan nog de stad in gegaan nadat wij naar Prenatal zijn geweest. Natuurlijk met Jayden. Ow, wat was hij lief. Geen kik gegeven. Keek heel af en toe nog eens wijs uit zijn ogen, maar sliep 99%. Gelijk weer wat rompers en hydrofiele luiers gehaald. Toch handig als je er wat meer hebt. Ook nog babydoekjes, dit keer van de hema. Kijken hoe die bevallen. Vind alle doekjes die wij tot nu toe hadden prettig; Zwitsal (Ruikt lekker) Pampers sensative (die heb ik gebruikt vanwege ontlasting, erg prettig:)), C1000 (hadden 2 pakken, één gekregen in het C1000 babypakket (leuk pakket!) en één vanuit de aanbieding, zijn ook lekker goedkoop). Nu dus de Hema proberen. Ook de sensative.

    Verder heeft Jayden erge uitslag. Denk dat ik er maar mee naar de HA ga, voelt dik aan. Dat kan wijzen op schimmelinfectie. Weet niet of dat het is, maar wil gewoon die controle. Wil toch het beste voor Jayden.

    Heerlijk... Mijn schoonouders zijn vandaag en gister niet geweest. RUST! Het viel mij vanmorgen ineens op dat ze gister niet geweest waren. Heb schoonvader wel vandaag gesproken. Vanavond halen we die kolf op. Vlakbij schoonouders. Gaan dan wel langs.
     
  10. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @sweet: hopelijk gaat het kolven goed en brengt het jou en jayden rust! slim om even naar de ha te gaan met hem, hopelijk is het goed te verhelpen. heeft hij daar geen last van dat hij daarom huilt?

    dat c1000 pakket is leuk he! hier is het een tas trouwens maar alles is bruikbaar wat erin zit, er zitten geen dingen in die je normaal niet gebruikt en aan de papas is ook gedacht! ik vind de waardebon voor die fotoshoots erg leuk!
     
  11. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Vraagje meiden, welk merk flessen/ spenen gebruiken jullie?
    Hier hebben we er mee van het zh maar daar krijgt hij darmkrampjes van.
    Ik had er zelf van de avent gekocht en dan heeft hij geen last van darmkrampjes maar dan drinkt hij de fles gek genoeg niet leeg??
    Ben dus benieuwd bij jullie.
    xxx
     
  12. Ink1313

    Ink1313 Actief lid

    20 apr 2010
    300
    0
    16
    NULL
    Nederland
    Haai allemaal,

    Zal ff in het kort mijn bevallingsverhaal neertypen.

    Ik was natuurlijk gisterenmiddag gestript, maar had niet echt het idee dat het doorzette, had wel wat krampjes, maar die hielden ook snel weer op. 0:00 uur snachts werd ik wakker van een luide plop...brekende vliezen. Er kwam maar een beetje vruchtwater, dus bleek het later een vliesscheurtje te zijn. Weeen begonnen eigenlijk direct na het breken van de vliezen. Ik ben terug in bed gekropen en met mijn wekker gaan timen. De weeen kwamen direct om de 5 minuten, maar waren helemaal nog niet hevig. Ik kon ze heel goed opvangen en hoefde eigenlijk niet echt te puffen. Na een half uurtje kwamen ze om de 3 minuten en werden ze iets heviger, maar nog steeds niks in vergelijking tot mijn vorige bevalling. Omdat je bij een 2e moet bellen bij stevige weeen om de 7 minuten heb ik mijn manlief laten bellen naar het ziekenhuis. We mochten komen dus rond half 2 hebben we onze zoon uit bed getilt en gedropt bij opa en oma. Inmiddels had ik flinke weeen en kon ik ze bijna niet meer opvangen. Maar met een kind van 4 achterin wil je je groot houden, dus tandjes op elkaar :) Die hoeft zijn moeder niet zoveel pijn te zien lijden, da's niet zo goed dacht ik ;) Vlak voor we weggingen thuis had ik aandrang om te poepen en ik dacht nog, uuuhm dit lijkt op persdrang....neeeee dat kan nog lang niet...

    Eenmaal op de verloskamer (zo rond kwart voor 2) bleek het wel degelijk persdrang te zijn, ik had namelijk al volledige ontsluiting.....

    Mijn man werd naar de auto gestuurd om kleding voor de kleine te halen en ik mocht beginnen met persen. Manlief was bijna niet op tijd terug, want om 2:20 uur is onze kleine dame geboren. De gyn heeft een heel licht rukje met de vacuum mee gegeven omdat hij perse wilde dat Britt tijdens die wee werd geboren, omdat hij door weigerende apparatuur niet goed kon inschatten hoe de conditie van Britt was na zo'n snelle ontsluiting. Heb dus een fijne knip....au au au! En enorm last van mijn bekken, maar dat had ik al :) Rond half 12 vanmiddag mochten we naar huis, Britt had nog ffies last om haar temp hoog genoeg te houden, maar rond die tijd had madame dat voor elkaar.

    BV komt prima op gang, Britt is erg rustig en tevreden, dus mama ook :)

    Grote broer is supertrots op zijn kleine zusje, heerlijk om te zien dat hij zijn kleine zusje zo in zijn armen heeft gesloten na al dat lange gewacht!
     
  13. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    @Ink: Gefeliciteerd!!
    Dat is snel gegaan!
    Hele leuke naam trouwens. Lekker genieten nu!!
     
  14. Marise

    Marise Fanatiek lid

    10 apr 2009
    1.588
    1
    0
    Gefeliciteerd ink...snelle bevalling :D maar je was natuurlijk al aardig op weg! Geniet van jullie meisje. En net wat moosey zegt: leuke naam!

    hier gaat het sinds de rust die ik neem stukken beter met me. Erg fijn!
     
  15. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha meiden,

    Hier even een berichtje van mij. Kom op het moment echt niet aan de computer toe, maar had nu even een momentje vrij...dus dacht: even hier wat posten:)
    Joucke is echt een prachtig mannetje waar we super van genieten. Hij is heel tevreden en huilt eigenlijk bijna nooit, heerlijk dus!!!
    Arinde vind het ook erg leuk en is erg lief voor hem. De eerste dagen moest ze erg wennen, vooral omdat ik op bed lag...dus toen was het wel even pittig. Ze was megadruk, rende de hele dag van boven naar beneden en luisterde naar niks en niemand...maar sinds ik vaker beneden ben gaat het een stuk beter gelukkig!!!!
    Ik was al erg snel opgeknapt en vanaf vrijdag eigenlijk al de hele dag beneden (behalve dan mn middagslaapje). Maar gister werd ik opeens ziek: zere borsten, koorts en gigantisch rillerig en zweetbuien. Waarschijnlijk een dubbele borstontsteking in combinatie met grieperigheid...heb nu een antibioticakuur waardoor ik inmiddels een stuk ben opgeknapt gelukkig!
    Ben nu ook gestopt met borstvoeding, want had ook al tepekloven en daarbij nu de borstontsteking...niet prettig dus. En Joucke lag soms gewoon anderhalf uur aan de borst...en dan was hij nog niet tevreden of kwam hij na een uur alweer. Nou, dat is straks natuurlijk niet handig als de kraamhulp weg is. Dus ben vandaag gestopt en hij krijgt nu de fles...nou, ik vind het heerlijk! Kan nu eindelijk echt van hem gaan genieten!!!!!

    Hier nog even een foto van onze trots en dan ga ik weer. Ik hoop binnenkort wat meer tijd te hebben, maar heb nu echt even alle energie nodig voor mezelf en de kids;)
    [​IMG]
     
  16. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Ooooh wat een knap mannetje
     
  17. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @linnielin: wat een heerlijk ventje om te zien!! en wat heeft hij al veel haar :)
    pfff dubbele borstontsteking, tepelkloven en grieperig... heel veel beterschap! groot gelijk dat je de fles bent gaan geven!!

    @ink: jeetje dat is een lekkere snelle bevalling geweest! balen van de knip maar ja.
     
  18. Miracle1990

    Miracle1990 Niet meer actief

    Mijn meisje heb allemaal blonde kleine haartjes, echt ook nog niet zo heel veel:eek:
    Wel schattig zo een bos haar:D
     
  19. Linnepinn

    Linnepinn Bekend lid

    11 okt 2007
    552
    4
    18
    Ink; van harte met jullie dochter! Fijn dat het allemaal nog zo gelopen is,en je niet ingeleid hoeft te worden!

    *ik wil ooohoookk....*
     
  20. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    gefeliciteerd die nog bevallen zijn!!!


    Heb v andaag de uitslag van progesteron bepaling (hormoon van eisprong) en die was 36! dat is dus een goeie eisprong! En dat 4 dagen nadat ik dacht hem te hebben gehad......hihi ben benieuwd hoor...nog even wachten en dan NOD. de 20e ofzo.....
     

Deel Deze Pagina