Juli mama's 2008-deel 13!!

Discussion in 'De mama's' started by Sann, Jan 3, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    ik ben er soort van
     
  2. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    ben er nog, maar was effe met een internationale betaling bezig (en dat had ik nog niet eerder gedaan, dus moest effe m'n aandacht erbij houden ;))
     
  3. Silla

    Silla VIP lid

    Jan 31, 2006
    11,064
    0
    0
    Noord - Holland
    Ben er ook half!
    Tygo ligt eindelijk op bed...is Lo nu weer wakker!!!!
    Daarnaast moet ik mijn haar doen, kep het gewassen dus de zwarte-pieten-pruik moet weer plaats maken voor glad haar ;)
     
  4. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Ga effe wat te drinken maken....ben zo terug!
     
  5. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha meiden,

    Hier even een berichtje van mij. Kom op het moment echt niet aan de computer toe, maar had nu even een momentje vrij...dus dacht: even hier wat posten:)
    Joucke is echt een prachtig mannetje waar we super van genieten. Hij is heel tevreden en huilt eigenlijk bijna nooit, heerlijk dus!!!
    Arinde vind het ook erg leuk en is erg lief voor hem. De eerste dagen moest ze erg wennen, vooral omdat ik op bed lag...dus toen was het wel even pittig. Ze was megadruk, rende de hele dag van boven naar beneden en luisterde naar niks en niemand...maar sinds ik vaker beneden ben gaat het een stuk beter gelukkig!!!!
    Ik was al erg snel opgeknapt en vanaf vrijdag eigenlijk al de hele dag beneden (behalve dan mn middagslaapje). Maar gister werd ik opeens ziek: zere borsten, koorts en gigantisch rillerig en zweetbuien. Waarschijnlijk een dubbele borstontsteking in combinatie met grieperigheid...heb nu een antibioticakuur waardoor ik inmiddels een stuk ben opgeknapt gelukkig!
    Ben nu ook gestopt met borstvoeding, want had ook al tepekloven en daarbij nu de borstontsteking...niet prettig dus. En Joucke lag soms gewoon anderhalf uur aan de borst...en dan was hij nog niet tevreden of kwam hij na een uur alweer. Nou, dat is straks natuurlijk niet handig als de kraamhulp weg is. Dus ben vandaag gestopt en hij krijgt nu de fles...nou, ik vind het heerlijk! Kan nu eindelijk echt van hem gaan genieten!!!!!

    Hier nog even een foto van onze trots en dan ga ik weer. Ik hoop binnenkort wat meer tijd te hebben, maar heb nu echt even alle energie nodig voor mezelf en de kids;)
     
  6. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    zit half te internetten en half film te kijken en b en er met mn gedachten maar voor een kwart ofzo bij dus veel krijg ik niet mee:)
     
  7. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    Wat een mooi mannetje meis en wat een prachtige bos haar. Wat vervelend zeg een dubbele borstontsteking. Groot gelijk dat je gestopt bent. Lekker genieten nu!
     
  8. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Linnielin: wat een pracht mannetje is Joucke en wat fijn dat het zo onwijs goed gaat. Pas wel goed op jezelf, hoop dat de AB gauw zijn werk gaat doen! Doe maar lekker rustig aan en vooral: GENIET!!! :)
     
  9. Silla

    Silla VIP lid

    Jan 31, 2006
    11,064
    0
    0
    Noord - Holland
    Lin, wat een PRACHTIG ventje!
    Balen dat je nu niet lkkr bent en dubb. borstontsteking hebt.
    Arinde moet gewoon nog ff wennen aan de situatie, maar gaat helemaal goedkomen!
    Geniet!
     
  10. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    pfff Zen zit me toch een boutfilm te kijken. Dacht kijk mee maar das echt niks zeg.
     
  11. @Linnielin, wat een prachtig ventje zeg! En rust idd maar goed uit.. Vooral met die dubbele borstontsteking en grieperigheid...

    @Sann, hoe is Zen onder de situatie?

    Hier vanavond aangemeld voor de sportschool. Ga eens kijken of ik deze week een avond ga beginnen.. Heerlijk lijkt het me..
     
  12. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Goed bezig dus!!!!:)
     
  13. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    @KK: Hij is er wel rustig onder. Hij is nu op het punt gekomen dat ie zoiets heeft van komt het niet goed dan is het jammer maar een zorg minder.
     
  14. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    vervelende situatie hoor :(
     
  15. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Heb daarstraks een nieuwe espressomachine gekocht :D, de Dolce-Gusto. Meer voor erbij, want de oude machine is niet stuk of zo....maar vindt de DG-koffie zóoooo lekker!

    Nu nog effe vogelen voor glazen en koffievoorraad!
     
  16. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Ik ga er vandoor! Fijne avond nog, slaap lekker en tot morgen!
     
  17. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Wauw wat een prachtig mannetje zeg!

    Wat naar van je dubbele borstontsteking maar gelukkig doet de ab al zijn werk.
    Je hebt een goede beslissing gemaakt door de fles te gaan geven.
    Dit is een periode waar je echt moet genieten van je kleine wondertje en als je dat hebt door hem de fles te geven dan is het alleen maar goed.
    Niemand heeft er iets aan als Joucke niet tevreden is.;)
     
  18. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ga je dan Zumba doen?:D
     
  19. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Je hebt je mannetje aan jouw kant staan en dat is het belangrijkste.;)
     
  20. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Soms moet je jezelf gewoon even kietelen.:)
     

Share This Page