Ik vond om de dag al een verplichting Wat denken jullie? Hebben wij een beetje goed geklust? Zondag pijn aan de eierstokken>geklust. Maandag niet geklust en dinsdag wel. Ookal is het voor ons nummer 3, ik vind het nogsteeds lastig om dat te ontdekken Toen ik in november zwanger was, was dat na 1x! En niet eens bewust op de vruchtbaarste dag.. achteraf was dat dus wel zo hihi. Als ik echt mijn ei heb gevoelt, zal dat dan ook betekennen dat mijn cyclus korter zal zijn deze keer? *hoopt*
helaas mag ik me weer aanmelden... mijn NOD is 14 februari. Als dat geen liefdesbaby wordt! Heb manlief al gewaarschuwd dat we volgende week aan de klus moeten !
Nieuwe, welkom. Gezellig. Ik heb net een ovu test gekocht en meteen ook even getest. er is een licht streepje. betekent dit dat mijn ei nog moet komen of dat hij al is geweest. snap er niks van. Volgens mijn banner komt ie vandaag maar dat is ook maar een schatting.
Ze zijn eigenlijk bijna even donker. maar het moet even donker of donkerder zijn volgens de aanwijzingen. Dus is mijn test negatief.
Ik zou het niet weten meid, heb het nog nooit gebruikt. Maar als ik het hier en daar goed gelezen en begrepen heb zou het streepje net zo donker moeten zijn. Staat er niks in de bijsluiter? Snap je onzekerheid zou ik ook hebben. Sorry ik kan je hiermee niet helpen
Ik vind dat zo lastig het die eieren, ik heb wel steeds een aantal dagen last van mijn onderbuik. Maar of dit nou mijn ei is........we klussen gewoon om de dag en dan zie ik het wel.
Bij mijn ovu testen... zwanger en kids staan er 2 streepjes en dat wil dan zeggen binnen 24-48 uur een eisprong... Dus ik zou zeggen aan de klus...!!!
Ik vind het ook maar lastig met die ovulatie testen. Ik heb een hele zooi hier in huis maar tot nu toe maar 5 gebruikt. Ik snap er geen hout van! Eerst maar deze maand afwachten, dan misschien alsnog maar gaan gebruiken.
Nou die ovu testen wat jij gebruikt gebruik ik dus ook (van de kruidvat) hoor niet veel goeds over ze heb ook eens andere geprobeerd maar dit is nog geen positieve hoor want die ene donkere lijn is dun en als je goed kijkt si de rest van de lijn is veel lichter en als ie knalt is ie echt net zo breed en donkerder, dat is mijn ervaring met de kruidvat ovu testjes mijne zien er ook zo uit. gister was ie al wel wat donkerder geworden maar nog niet zoals ik em heb gehad als ie gelijk positief is laat staan een knaller. MAAAAR ik zou gewoon voor de zekerheid klussen want denk dat je ei nog niet is geweest.
Dat is helemaal niks voor mij was denk ik wel de eerste en laatste x. bij een zwangerschaptest is het veel makkelijker streepje betekent zwanger en anders niet. Klus gewoon lekker door hier en wie weet
Baby Boom, ok bij jou dus zelfde verhaal. ja we klussen gewoon lekker door. die dingen zijn eigenlijk beetje geld verspilling.
ja denk dat ik voor volgende ronde die wat de meeste online bestellen, ook maar eens ga bestellen. Hoop natuurlijk niet dat dat nodig is.
Ik had ze de eerste keer van sensitest. Helemaal prima, niks mis mee,maar toen die lading op was heb ik ze bij zwanger en kids besteld. Kreeg je er meer voor minder geld.... ff plassen in een potje, stick erin en 5 min later aflezen.... 1 streepje (test streepje) niks aan de hand begint het 2de streepje ligt te worden, dan komt de eisprong eraan... 2 donkere roze strepen... je ei springt binnen 24-48 uur... Eigenlijk heel makkelijk dames... Ik dacht eerst ook... pff wat is dit allemaal, maar rustig de bijsluiter doorlezen en het verhaal wordt je duidelijk...
Ik gebruik ovutesten van CB. Wel prijzig, maar super fijn in gebruik. Een smiley betekent dat de eisprong nadert en een leeg rondje betekent dat er geen eisprong is. Lijkt me namelijk een gedoe met lichte en donkere streepjes. Je weet nooit of het streepje nog donkerder kan worden...lijkt mij dan!