Hoe haal je het in je hoofd?

Discussie in 'De lounge' gestart door Nijn84, 19 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Om als moeder om je kind bij de vader te dumpen en vervolgens voor een maand naar het buitenland te vertrekken, naar je nieuwe liefde?

    En dat voor de zoveelste keer.... Vader is er nu klaar mee en het kind komt nu definitief bij hem wonen.

    Ik kan me dat niet voorstellen. Ik zou mijn dochter niet achter kunnen laten en zelf een maand weggaan...

    Jullie wel?
     
  2. Doula

    Doula Fanatiek lid

    24 mei 2010
    1.158
    1
    38
    NULL
    NULL
    Pfoe....:( Heftig is dat...Inderdaad...

    1 ding weet ik wel.. Als die liefde over is...Krijgt ze SPIJT!!!
    Denk ik zeker wel..

    Goed van de vader dat hij deze keuze maakt!!!!:)
     
  3. Femsiejj

    Femsiejj Niet meer actief

    ik heb nog geen kinderen maar kan het me niet voorstellen nee....maarja blijkbaar zijn er anderen die er anders over denken. Vind het alleen erg voor het kind....en daar wordt door moeder niet over nagedacht
     
  4. spriet

    spriet Fanatiek lid

    5 jun 2008
    2.308
    33
    48
    Dan zit er iets niet goed met je moeder gevoel, nee ik zou dat absoluut niet kunnen een dag is al te lang.
     
  5. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    ik zou het wel kunnen 1 maand mijn dochtertje bij haar vader laten en dan in het buitenland iets te doen..

    MAAR dan moet het wel erg belangrijk zijn, voor werk of iets dergelijks.. en dan nog zou ik er moeite mee hebben om mijn dochtertje een maand lang niet te zien !

    niet zomaar om de nieuwe liefde te gaan ontmoeten...
     
  6. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Ben ook super trots op hem dat hij de keus voor zijn kind maakt! Hij moet daardoor een andere baan gaan zoeken, enz. maar hij heeft de beste keus gemaakt die er is!!
     
  7. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Inderdaad als het belangrijk is en echt niet anders kan. Moeder is nu ruim 3 weken weg en heeft 1!!! keer gebeld...
     
  8. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Jeeeej krang in de kop! Ik zou echt mijn kindje geen maand alleen kunnen laten en in 3 weken 1 keer bellen???!! Sorry ik kan het niet begrijpen.

    Toppiej dat de papa nu die knoop gaat doorhakken!
     
  9. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    17 apr 2010
    1.946
    54
    48
    pfff, ik zou zoiets niet kunnen, daarvoor zou ik m'n meisje te erg gaan missen!!
     
  10. Fullhouse1981

    Fullhouse1981 Fanatiek lid

    8 jun 2010
    1.903
    0
    0
    Oosten van het land
    Niet voor een nieuwe liefde! daar gaat ook voor haar een keer de lul vanaf. Ooit krijgt ze er vast wel spijt van dat ze haar kind zo in de kou laat staan :(

    Ik zou het voor het werk wel kunnen, maar dan hang ik véél aan de foon/webcam.. :D
     
  11. Fullhouse1981

    Fullhouse1981 Fanatiek lid

    8 jun 2010
    1.903
    0
    0
    Oosten van het land
    Edit!! Lul= lol :)
     
  12. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    ik vond hem juist wel goed gevonden ;)

    Nee ik zou zoiets niet doen zoiezo zou ik in het algemeen nooit ervoor kiezen onze kids een maand niet te zien... Dan moet het heel belangrijk zijn en dan heb ik het over leven of dood e.d. nooit voor mijn werk of andere dingen voor mezelf ofzo, ik kan me niet voorstellen dat je je oude leven inclusief kinderen in de steek laat alleen voor een man, je kind moet altijd boven een man gaan naar mijn mening, je eerste prioriteit zou dat moeten zijn toch?

    Ach zo vind ik die vrouw van Marijn Krabbe ook zo'n rare, dat zou ik ook niet kunnen wat zij doet.. maar is haar keuze op zich zijn die kinderen prima verzorgd ik vind het alleen zonde van je tijd, ik zou het liever met mijn gezin doorbrengen.
     
  13. Fullhouse1981

    Fullhouse1981 Fanatiek lid

    8 jun 2010
    1.903
    0
    0
    Oosten van het land
    haha, ja.. ik zou ze missen! Ze moet zich beseffen dat de verliefdheid eens overwaait!

    Mis ik wat met die vrouw van Krabé? :) Ik volg het nieuws wat minder ;)
     
  14. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    die is nu een paar maanden op zo'n greenpeace boot (of nee iets met die walvissen kan even niet op die naam komen) in het buitenland..
     
  15. kirst78

    kirst78 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    4.760
    0
    0
    Vind het bijzonder prettig als ze een weekendje bij opa en oma zijn logeren, maar kan haast niet wachten tot ik ze weer kan zien. Uiteraard bel ik elke dag dan ook op!
    Ik snap niet dat je hiervoor kan kiezen en dan ook nog eens niets van je laten horen. Wat knap van vader dat hij wel voor zijn kind kiest en daar de gevolgen op de koop toe neemt! petje af!
     
  16. Femmetje

    Femmetje Bekend lid

    24 mrt 2008
    815
    0
    0

    Als dat voor haar werk is en het moet gebeuren en zij wilt dat zo dan is het toch goed? Mijn vriend zit bij defensie en heeft ook toevallig pas geleden 4 maanden op een boot gezeten, ver van huis.
    Het is zijn werk en het hoort er helaas bij. Daar staat tegenover dat hij nu 10 volle weken thuis is, dus ieder nadeel heeft zijn voordeel.
    Voor hem is het ook moeilijk om zijn kinderen te missen en dat is voor die vrouw van Martijn Krabbe ook vast heel moeilijk.
    Wil er maar net mee zeggen dat ik het als het voor werk o.i.d. is best kan begrijpen!
    Maar in geval van TS dat het om een nieuwe liefde gaat, dat zou ik dan weer nooit doen.
     
  17. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Vind het nog steeds zo onwerkelijk dat je als moeder zoiets kan doen. Voor de nieuwe liefde (die ze overigens al een tijdje heeft) maar toch ik zou het niet kunnen.
    Ze is trouwens ook zwanger. Het lijkt nu dus of ze het ene kind inruilt voor het andere. Kind had gezegd, Nu heb jij de baby en kan ik bij papa blijven. Die is zich dus ook erg bewust dat het niet zo hoort zoals het gaat...
     
  18. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Hihi maar het klopt wel :p
     
  19. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Ik zou het echt niet kunnen. Ben een echte moederkloek. :D

    snap ook die moeders niet, die meedoen aan expeditie Robinson. Die laten dan ook een kind(eren) bij papa of oma achter.
     
  20. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Er stond dat ze vrijwillig ging omdat ze iets wilde doen ervoor en graag wilde ervaren. Dat vind ik wat anders als werk, wat jou man doet is gewoon werk hoe moeilijk ook , ook al zou ik hier als moeder zijn niet voor kiezen (het type werk waarbij zoiets kan gebeuren bedoel ik hiermee) ik ben natuurlijk niet voor niets fulltime thuis, ik vind 20 uur werken al teveel om bij mijn kids weg te zijn dan zou een paar weken helemaal ondragelijk voor mij zijn :p
     

Deel Deze Pagina