Dingen die je van jezelf raar vindt...

Discussion in 'De lounge' started by Momfulness, Jan 19, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sunshine1976

    sunshine1976 Fanatiek lid

    Sep 14, 2009
    1,131
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als mijn vriend en ik elkaar een zoen geven dan zijn het er altijd 3! Wie er ook bij is, altijd 3, hij mag niet weglopen halverwege dan zeg ik er wat van 'he he nog 1tje'

    Beetje een tik van ons beide!
     
  2. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Tis dat ik al weet wie je bent, maar als ik nog had getwijfeld, had ik het bij deze uitspraak zeker geweten! :D
    Herkenbaar ook vooral, hahaha!
     
  3. banjabes

    banjabes Fanatiek lid

    Jun 29, 2008
    2,134
    0
    0
    Wel 10 keer voelen of ik echt wel de deur heb dichtgedaan.
     
  4. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Haha Lucia, ik dacht dat ik de enige rare was die dat met de wijsvinger deed ! :D het zijn soms ook bepaalde willekeurige woorden van een zin..
     
  5. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Woorden natekenen doe ik niet, maar ik heb soms wel dat een bepaald woord gewoon een hele tijd in mijn hoofd blijft hangen. Heb het bijv. een poos gehad met Esculaap (dat symbool voor artsen/medici - slang om een staf) en later een keer met Nilfisk (merk van oa stofzuigers ed). Heel raar, maar daar kom ik dan echt een tijd niet vanaf. Zoals je ook wel eens een liedje gewoon niet uit je kop kan krijgen, alleen is dit nog irritanter, haha!
     
  6. caroline16

    caroline16 Niet meer actief

    nou genoeg hahaha..

    ik hou ervan om af en toe mijn vriend te bijten...
    ik loop altijd op blote voeten..
    onder de douche doe ik altijd alles in dezelfde volgorde..
    ik doe heel vaak de achterkant van mijn lip piercing tussen mijn tanden en dat ziet er niet uit..
    trek mijn bovenlip altijd op zodat hij tegen mijn neus komt, ziet er ook niet uit..
    een als ik geconcentreerd aan het kijken ben ofzo, dan trek ik de onderkant van mijn oog op (snap je wat ik bedoel?)
     
  7. caroline16

    caroline16 Niet meer actief

    hahaha dit heb ik met mijn moeder, stiefvader en zusje! :p
    en als vriendlief en ik gaan slapen zijn het tien kleine kusjes en één grote! :D
     
  8. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Haha dat doet mijn zwager ook! Ik zat laatst die foto's van de kerst te kijken toen ze hierheen kwamen en hij weer met die kussen zo op z'n schoot/onder zijn arm zat. Ik dacht dat doet ie altijd... maar
    waarom? :D
     
  9. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Hier nog zo één! Ik heb voorraad potten gekocht ;) ze staan op de afzuigkap (is recht) want kan ze niet meer kwijt ik moet dus ruimte gaan maken hahahahaah! :p
     
  10. Madelon84

    Madelon84 Niet meer actief

    heb ik ook! en ook als ik naar buiten loop en de zon schijnt (fel)
     
  11. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Ik snap niet dat ik niet tegen kalk kan in de badkamer of hier beneden bij de gootsteen. In Limburg is dit heel maar dan ook heel erg met dat kalk irriteer me eraan en m'n vriend weer niet tsss hahaha.

    Verder las ik dat sommige nog duimen, hier nog één heel mijn leven gedaan en het wordt erger wanneer ik moe ben en ben al 26 pfff kan er niet vanaf!!

    Ik heb een gordijnen tik. Wanneer die scheef zitten moeten ze recht worden gedaan of alles moet gelijk zijn met de andere die ernaast hangen.

    Kasten moeten dicht wanneer die openstaan zoals de schoenenkast in de gang grr irri gewoon haha waarom ik dat heb weet ik niet het is rommelig en kan niet tegen rommel.
     
  12. Ik las iets over synesthesie, dat heb ik dus met muziek.
    Als ik een nummer hoor dan denk ik er al gauw een kleur bij. En dan niet gewoon blauw maar hemelsblauw of donkerblauw-op-het-zwarte-af, geen rood maar robijnrood bijvoorbeeld :).
    Ook zie ik in mijn hoofd dan de woorden voorbijkomen (afhankelijk van welk nummer in welk font het is). Soms zie ik ze op een spiegel, soms op een blaadje geschreven en soms op een pc ingetypt.
    Maar ik weet niet of dat nou raar is. Ik heb het ook met een aantal activiteiten, zo is eten koken rood en fietsen groen ;).

    Verder moeten alle lichtknopjes gelijk zijn en de bekers recht in de kast staan, Jason zijn bakjes op kleur gerangschikt en de dvd's in de kast moeten vooral recht staan en op de volgorde die ik ervoor heb bedacht. Ik heb verschillende planken voor de genres en dan gaat het in kleur over zodat het nooit vloekt, en dan kijk ik voor het slapen gaan eerst of alles goed staat (met boeken ook btw). Ook loop ik dan de kasten na, alle deuren en gordijnen, lichtknopjes.. anders kan ik echt niet slapen ;)

    En van die harde kaasrandjes, bah daar heb ik ook niks mee :D
    En ik lig ook vaak in elkaar gevouwen in bed en op de bank en dan onder een dekentje ook vaak in de zomer ja :D
     
  13. juenco

    juenco Fanatiek lid

    Nov 14, 2008
    2,364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    haha leuk!

    Ik heb er wel een paar:

    - ik kan niet tegen dingen met bolletjes of scheurtjes (denk aan die strepsilsreclame) als ik dat zie dan krijg ik echt kromme tenen aaarggh

    - ik wil niet 3x iets doen (niet 3x tandenborstel uittikken bijvoorbeeld)

    - ik had vroeger heel erg de neiging om eten tegen het keukenkastje aan te gooien :) niet vaak maar soms was de behoefte onbedwingbaar (vooral bij plakkerige stukjes macaroni)

    - ik heb ook wel eens de neiging om mijn vriend te bijten (zachtjes hoor!!)

    - ik vind woorden als KOEK, MOK, APPELPUNT heeeeeeel irritant!! Je zult me dat niet snel horen zeggen!

    hmmm ik ben wel een beetje raar....;)
     
  14. Madelon84

    Madelon84 Niet meer actief

    fieuw.. lijkt me echt vermoeiend hoe sommigen leven! hihi
     
  15. Moon28

    Moon28 Niet meer actief

    :D:D:D haha grappig
     
  16. juenco

    juenco Fanatiek lid

    Nov 14, 2008
    2,364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    oh ja dat heb ik ook heeel erg. Ik neem de accenten over, maar ook de manier van lachen. Ik hoor mezelf nu bijvoorbeeld heel vaak het lachje van mijn schoonzusje doen...geheel onbewust.
     
  17. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    Hahah, dit heb ik precies hetzelfde!!
     
  18. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    4,239
    9
    38
    Hier ook wel voorzien van gekke dingen.

    Telefoonnummers en pincodes onthoudt ik door ze in gedachten in te toetsen. Ik onthoudt dus meer hoe ik het in moet toetsen dan de nummers.

    Heb 's ochtends een volgorde van de dingetjes die ik doe, in die volgorde gaat het het snelste (denk ik). Dus senseo aan, suiker enmelk in de beker, dan de fles maken, als die in de magnetron staat kan de koffie aan etc.

    Was ophangen: de was moet opgehangen zijn zoals ik dat wil. Kleding mag niet binnenste buiten of achterste voren.
    Sokken en ondergoed moet eerst op de binnenste ring van de droogmolen, t-shirt aan de buitenkant. Sokken per paar.

    En ik zit ook opgevouwen op de bank, met zere benen na verloop van tijd. Maar dat is niet zo vreemd lees ik, doen er meerdere.
     
  19. juenco

    juenco Fanatiek lid

    Nov 14, 2008
    2,364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    Oh ja, nog ééntje dan:

    ik moet soms bepaalde typische woorden hardop zeggen en vaak herhalen. Bijvoorbeeld: Galatasaray en Bratislava. Ik spreek ze dan heel overdreven uit.

    zo nu hou ik op anders gaan jullie echt denken dat ik knettergek ben :D
     
  20. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Ohw, die is leuk, want ik heb de neiging ook vaak, maar ik beheers me altijd (ik zeg 't dan zonder geluid en met nauwelijks bewegende lippen). Whahaha! Zo grappig te lezen dat andere mensen dit herkennen....
     

Share This Page