Wie nog meer 35+?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Iris 2, 16 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    @Secondlife, wat een goed nieuws!!! Gefeliciteerd, ik hoop dat alles goed zal blijven gaan!

    @Xon, hoe gaat het met jou? wat ervaar jij precies op het wachtbankje aan 'symptomen'?

    @Dominique: hoop dat je goed nieuws zal krijgen met de echo, ik wens jou ook heel veel strekte toe!!!

    @Annemiek, welkom, en veel strekte en succes toegewenst!

    Ik zit nu ook al weer een tijdje op het wachtbankje, en ik ervaar zo'n beetje alle symptomen die je maar verzinnen kan, 's nachts wakker liggen, weinig trek, met vlagen misselijk, soms vieze smaak in mond, boobiepijn, migraineachtige hoofdpijnen (echt hels!) krampjes, opgezette buik (ben deze weken 1,3 kilo afgevallen, maar de broekriem heb ik niet meer nodig, want ik knap uit mijn broeken, bizar), enzovoort....

    Ik zweef tussen hoop en vrees, hoop dat wat ik voel echt is en stand houd, maar vrees dat het rond NOD weer mis zal gaan. Ik heb dit in deze 7 rondes al 2 keer eerder meegemaakt (waarvan 1 met een licht positest)... Ik begrijp de dames met de angst voor een miskraam wel een klein beetje. Nog moeilijker moet het zijn als je al een positieve test in handen hebt, en al een paar weken verder bent!

    Zelf heb ik net hele gevoelige testen besteld, waarmee ik morgen al zou moeten kunnen testen. Ik twijfel nog of ik dat zal doen, of dat ik zal wachten tot zaterdag. De spanning is ver-schrik-ke-lijk!!!
     
  2. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Dank jullie allemaal voor de lieve welkomst woorden.
    Dat het een gezellig topic was had ik inderdaad al gelezen hahaa. Lijkt haast een soap. Heerlijk dat iedereen hier alles gewoon eerlijk schrijft. Dat maakte het lezen van die 71 pagina's ook de moeite waard.

    @Dominique, je mag me dat artikel zeker doorsturen, ik zal je zo even een pbtje sturen met mijn mailadres.
    Ik moet helaas eerst nog wat HCG-tjes kwijt zien te raken vrees ik... dat duurde vorig jaar na mijn curretage nog ca 6 weken. Maar hopelijk komen ze daarna inderdaad snel weer terug.

    @San40 succes met je ZI dit weekend!

    @Ricmar, ik ben eigenlijk wel benieuwd naar jou verhaal want jeetje, vanaf 94 al bezig. Heftig hoor.

    @Dominiqie... BAM is Bewust Allenstaande Moeder, komt dus op hetzelfde neer. Alleen een ongehuwde moeder hoeft nog niet een alleenstaande moeder te zijn.
     
  3. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Guapetona, Ik test heel bewust niet voor mijn NOD, dit omdat het %dat het tot dan misgaat nog veel hoger is. En aangezien het hier toch al steeds misgaat, heb ik geen zin in nog meer verdriet. Ik vraag me zelfs af of ik een volgende keer wel weer ga testen. Als het zo is wordt ik toch niet ongi hahaha.

    Momenteel heb ik het gevoel dat ik mijn verdriet onbewust wegstop. Ik voel dat het er is, maar het komt er niet uit. Volgende week weer aan het werk, maar eerst nog een weekend weg met een vriendin. Heb er super veel zin in.
     
  4. impie

    impie Actief lid

    30 dec 2010
    312
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ almika, ik kan ook zo kwaad worden op zulke berichtjes.. Gister las ik dat er in Almelo een dood kindje van 2 was gevonden. Daders de ouders! Dan denk ik.... breng maar hier!
    @ de bam -ers: dat klinkt eigenlijk wel leuk!
    @ dominique: duim duim
     
  5. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    @ Annemiek, goed dat je nog een weekendje weg gaat met een vriendin, dat zal afleiding geven, maar misschien ook de kans om je emoties een beetje te uiten. Ik kan me zo voorstellen dat je voor je man soms ook groot wil houden, en je dus inhoudt, maar met een vriendin is dat toch anders. Geniet ervan en sterkte met ontzwangeren en aansterken.

    Ik twijfel inderdaad veel over het testen, ik begrijp wat je bedoelt. Toch wint de nieuwsgierigheid het altijd van mijn verstand 8) Misschien ook wel omdat ik mijn lief wil bewijzen, dat wat ik voel geen hersenspinsel is.... Aangezien hij momenteel zowat alles in huis en met de kleine boef doet, én mij ook nog hoofdmassages moet geven!:p
     
  6. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    25 mrt 2006
    978
    0
    0
    @Ricmar: ik ben ook benieuwd naar je verhaal. Je bent al zo lang bezig! Wat een geduld.

    @Annemiek: O ja. Duh! Dat "ongehuwd" deed al wat ouderwets aan. Stuur je adres maar, hoor. Ik moet je alleen waarschuwen dat het Engels is en bevat heel veel jargon. Ik schrijf wel heel kort op wat er staat in normale mensentaal, ok?
     
  7. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    meiden ik kom mijn verhaal hier snel doen, moet er even voor gaan zitten jullie houden hem tegoed oke?
     
  8. Pimmetje

    Pimmetje Actief lid

    29 okt 2010
    225
    0
    0
    Leerkracht/ docent
    In het mooie Drenthe
    Nou ik heb weer ff wat te schrijven :D

    @ Annemiek: welkom! En heel veel sterkte. Het is een heerlijk kletshoekje waar je alles van je af kunt praten!

    @ Dominique: wat goed dat je actie ondernomen hebt! Morgen wordt een heel spannende dag voor je! Ik zal heeeeeel hard voor je duimen!! Dat je minder symptomen hebt wil niet zeggen dat het niet goed gaat met je zwangerschap. Hopelijk wordt dit morgen ook bevestigd!

    @ Sayen: IUI is een behandeling waarbij het sperma hoog in de baarmoeder wordt gespoten. Dit wordt vaak gedaan als het baarmoederslijm bijvoorbeeld niet goed is. In mijn geval maak ik gebruik van donorzaad van een kliniek omdat ik geen partner heb (en dus BAM-mer ben) Je moet idd even wennen aan alle afkortingen die gebruikt worden.

    @ Sneeuwmees: Wat een stress weer! Denk je dat alles lekker loopt.. Heel veel sterkte! De woonkamer is nog steeds niet behangen ;) De schilder is nog steeds aan het schilderen..

    @ Xon: Je hoeft niet bang te zijn dat ik afhaak, veel te gezellig hier!! Ik zal misschien niet dagelijks alle berichten bijhouden maar ik probeer gezellig mee te blijven kletsen. Die symptomen van jou klinken wel heel hoopvol :D.

    @ Guapetona: wat spannend!! Ik ga duimen voor een mooie positeive test een een plakbeeb natuurlijk! Nu mag het toch wel raak zijn!

    @ San: spannnend ZI! Ik hoop dat je zwemmertjes gelijk het goede plekje kunnen vinden!

    Hier is alles weer een beetje rustig na de toestanden gisteren. Het jongetje had ik niet in de klas maar zijn gezicht kende ik wel. Heel veel leerlingen hebben het zien gebeuren en krijgen professionele hulp. Als leerkracht probeer je de kinderen te laten praten en zoveel mogelijk over te gaan op de orde van de dag, hoe moeilijk dat voor sommigen ook is. Het blijft frustrerend: jonge mensen horen niet dood te gaan!! :x
     
  9. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Dominique ik ga je alvast even heel veel succes wensen morgen, fijn dat je je nu even bij de situatie hebt neergelegd.
    En ja, wij zijn er morgen ook weer gewoon voor het 'goede' nieuws!!!!!! Fingers crossed! En duim,duim duimmmmmmmmmmm!

    En oh ja Dominique, ik ga idd naar de apotheek en zeg dat ik wat potjes wil en spuitjes. Vaak zeg ik ook nog dat het voor ZI is.
    Ik heb er geen moeite mee, en ik vind het soms ook nog wel een beetje leuk om zo een jonge apothekersassistente een beetje vreemd op te zien kijken en een beetje stuntelig en onhandig die potjes in een zakje te zien doen, hihihihihi, is dat erg gemeen?????
    Trouwens meestal bestel ik die spuitjes, bij zelfinseminatie.nl aangezien zij er flexibele opzetstukjes bij verkopen waarmee je dieper kunt insemineren ( en ik heb de eerste keer zelf met rode wangen in de apotheek geprobeerd uit te leggen wat het was wat ik zocht en ze wisten helemaal niet waar ik het over had, voelde me toen wel erg ongelukkig, misschien vandaar dat ik soms een beetje gemeen ben in de apo :) ).

    Annemiek welkom, jij hebt dus ook al een behoorlijk aantal vervelende situaties achter de rug.
    Hoop dat je hier ook een beetje je ei kwijt kunt.

    Ik wil wel even terugkomen op het BAM-gebeuren.
    Het betekent idd ongeveer hetzelfde als BOM in de jaren zestig, er is alleen eigenlijk wel een groot verschil, in de jaren zestig deden de meeste vrouwen het uit principe (WIJ sterke vrouwen hebben écht geen man nodig) en de tegenwoordige BAM zou denk liever gewoon in een 'normale' setting' een kind krijgen, maar heeft om wat voor reden dan ook gewoon nog niet de ideale man gevonden (maar bij mij is dat wel in ieder geval plan B!). Dus ik vind dat zelf wel een groot verschil.

    Ricmar, ik zou idd ook wel graag wat meer willen weten over de hele situatie, En de enorme tijd hoe lang je al bezig zijn.

    En San, heel veel succes morgen weer met je eerste inseminatie. Hoop dat het net als de eerste keer lekker snel lukt en dat jij en je vrouw snel weer zwanger zijn.

    Guapetona ik heb nog helemaal geen zw kwaaltjes.
    De dingen die ik heb lijken veel meer op menstruatieklachtjes.
    Steken en beetje zeurderig gevoel in mijn buik, beetje hoofdpijn en bij mij zat de knoop van mijn broek ook zo strak dat ik hem even open heb laten staan en mijn trui er maar overheen heb gedaan hahaha. Maar dat heb ik ook als ik ongesteld moet worden, dus vooralsnog voor mij geen 'onbekende' klachten die kunnen wijzen op een zwangerschap.
    Maar jij zo te horen wel, spannend hoor!

    Nou dames, ik ga er vanavond vroeg mee stoppen, ik ben erg moe. Dit was een hele drukke week kan niet wachten tot het morgen eindelijk weekend is.

    Liefs,
    Xon
     
  10. sillysa

    sillysa Fanatiek lid

    11 jan 2011
    1.245
    0
    0
    enschede
    Hoi Hoi Dames,

    Bedankt voor het meedenken, maar ik denk dat ik idd. gewoon moet wachten op mijn volgende ongi. Heb nog steeds niet posi getest dus neem aan dat er iets anders aan de hand is of.... tja ik bel morgen mijn gyneacoloog wel even, toch even de boel laten nakijken. Ik weet niet of je ook posi. test als het buitenbaarmoederlijk is. Vroeger was ik altijd zo zwanger, hoefde alleen maar naar dat ding te kijken en boem raak, maar nu ppfff... dit ken ik niet hoor( gelukkig). Wel jammer voor mijn lief want die wil ook zo graag een ukkie van zichzelf. Bijna nieuw ei dus toch maar ff klussen voor de zekerheid je weet maar nooit.

    Iedereen s6 ik duim voor degenen die wachten en degenen die natuurlijk al wel zwanger zijn, dat alles goed mag zijn!!

    Veel lieve groetjes aan jullie allen, sillysa
     
  11. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    PB met mijn email adres is verstuurd, in het engels moet lukken heb 2,5 jaar van mijn leven in Engeland gewoond en een half jaar in America, dus dat komt helemaal in orde. Alvast bedankt!
     
  12. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Trouwens grappig, in die nieuwe serie over een koor op Ned. 1, is er een crematie van een 'flowerpower' BOM- moeder!
    Inclusief flower power liedjes en bloemetjes hahahaha.
     
  13. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    25 mrt 2006
    978
    0
    0
    @lagere school juffen: mijn zoontje is nu aan het wennen in groep 1 en ik sta paf van wat je als juf allemaal doet op een dag. Ik geef zelf les (op een hbo), maar dat is toch echt wat anders dan lagere school. De ouders waar je mee te maken hebt al! Sommige ouders zijn zo onredelijk. En Marcje's juf heeft 32 kindertjes, met alle probleemjes en behoeften die erbij komen kijken!

    Ik heb een deel van een ochtend bijgewoond en didactisch zie ik waar ze mee bezig is. Ik herken het van mijn eigen werk alleen het is super-strak en goed geregeld omdat het kleuters betreft. Ik vind het indrukwekkend.

    Petje af voor alle lagere school juffen!

    Zo, dat wou ik even kwijt. Ik ga het ook tegen haar zeggen, trouwens.
     
  14. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    25 mrt 2006
    978
    0
    0
    Sorry, ik ben dus juf Engels. Ik denk altijd dat ik mensen moet helpen. Niet verkeerd bedoeld, hoor. Leuk dat je in het buitenland hebt gewoond. Waar eigenlijk?
     
  15. impie

    impie Actief lid

    30 dec 2010
    312
    0
    0
    NULL
    NULL
    @dominique: wat leuk dat je dat opvalt! En.... de juf zal het zeker leuk vinden om te horen!
    Meestal hoor je alleen maar de kritiekpunten...
     
  16. Secondlife

    Secondlife Actief lid

    17 aug 2010
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hé meiskes!

    Jemig zeg! Ik kan jullie ook niet even alleen laten hè. Stelletje kletskouzen!

    Ik wilde vanmiddag even op iedereen reageren, maar kwam er niet aan toe nu is het alweer bijna 22.00u en ben ik net klaar met bijlezen. :$

    @Xon, ik heb eelt op mijn duimen hoor! Zet 'em op meis!

    @Dominique, zo hé wat goed meid! Ben trots op je. Heel goed van je dat je actie hebt ondernomen. Die spanning is niet goed voor jou en zeker niet voor die kleine rijstkorrel in je buik. Ik ga zoooooooo hard voor je duimen morgen. Ik hoop zo dat je goed krijgt. Ik weet nu al dat ik morgen heel vaak hier de boel ga checken. ;)

    @Annemiek, welkom! Heftig verhaal hoor. Erg veel bewondering voor je. Hoop dat je lichaam snel weer van jou is zodat je weer verder kunt. En dan nog het verdriet, kan me voorstellen dat je overloopt.
    Veel succes en klets gezellig mee.

    @de rest, sorry sorry sorry, ben echt te moe nu. Ik ga naar mijn bedje. Tot morgen!

    Slaap lekker allemaal.
    Liefs,
    S.
     
  17. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    25 mrt 2006
    978
    0
    0
    Ja, weet ik!! Zo oneerlijk soms.
     
  18. la femme

    la femme Fanatiek lid

    16 jan 2007
    1.576
    0
    0
    @ Annemiek: Welkom. Jij hebt ook al een lang verhaal achter de rug en nu net weer een teleurstelling. Vreselijk meid. Hopelijk kan je het allemaal een plek geven. Het is niet niets. Hopelijk kan de arts in februari wat voor jullie betekenen. Sterkte voor nu.
    En veel plezier dit weekend. Even iets anders...
    @ San: Succes morgen met de ZI. Gebruik je nu ovutesten? Hoe vaak doen jullie de ZI?
    @ Dominque: Wat goed dat je toch een ander zh gebeld hebt. Vooral nu je toch onzekerder wordt. Al die stress is ook niet goed. Ik ga mega hard duimen voor je, dat het er morgen allemaal goed uitziet.
    @ Guapetona: Ik zou niet eerder dan mijn NOD testen. Maar ieder zijn eigen ding. Succes alvast deze laatste daagjes.
    @ Pimmetje: Heftig hoor. En wat erg dat zoveel kinderen het ook gezien hebben. Zal wel even een sobere periode worden. Fijn dat ze zo goed opgevangen worden.
    @ Xon: Weltrusten, droom maar lekker.

    Ik ga er ook vroeg in...misschien heeft mijn ei wat meer slaap nodig om morgen te springen ;)

    Femme
     
  19. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Superlief dat je dat zegt!
    Vaak zien mensen niet wat er eigenlijk allemaal bij komt kijken.
    Ik heb 28 kinderen in de klas in een achterstandswijk met meervoudige problematiek (drugs, prostitutie, agressieve ouders, laag IQ(zowel ouders als kids), ouders in de gevangenis, lichamelijke en geestelijke mishandeling. 17 van deze kinderen hebben één of meerdere problemen en dan probeer je ze daarnaast ook nog eens allemaal 'op maat' les te geven, het is soms een wonder dat die kinderen in sommige situaties uberhaupt nog iets leren.

    Dus thank you voor het compliment!
    Al heb ik zelf altijd erg veel bewondering voor docenten die met van die pubers om moeten gaan!
     
  20. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    jeetje, wat een hoop bij te lezen! nieuwe dames welkom!

    sillysa, ik had vorige ronde ook een ongi van 1 dag, kan prima. had er even op google naar gezocht, als je regelmatig ongi bent is een korte ongi geen probleem. denk dat je dus gewoon weer in een volgende ronde bent aangezien je zw testen neg zijn.
     

Deel Deze Pagina