Lottie, de vk heb ik ook al gebeld....afwachten tot donderdag dan pas weer testen! Zal toch echt geduld moeten hebben
Florabella, ik reageerde al in je topic... goed idee om de indicator te doen. Wanneer krijg jij de echo? flauw dat ze zeggen dat met 6 weken niets te zien is, ik krijg dinsdag met precies 6 weken een echo (omdat ik hiervoor een mk had)
@lottie. Uhmmm mijn hoofd is op hol.... Door dat bloedverlies ben ik heel bang maar ik voel me zo zwanger. Ik denk dat er in elk geval nog een vruchtje zit, maar of dat die het (nog) goed doet weet ik echt niet. @adora. Ik had het gezien/gelezen thanx! 10 feb staat de officiele afspraak. Ik vind het ook best flauw....er zijn genoeg vrouwen die met 6 weken een echo krijgen. Waarom helpen ze mij dan niet?!?!
Ik vind het ook flauw meisie... heel erg voor je dat je zo lang in onzekerheid zit *dikke knuffie* Misschien helpt het om je man/vriend eens naar de huisarts te laten bellen mijn man heeft toen ik licht bloedverlies had, een afspraak bij een gynaecoloog geregeld
Mijn vriendin is zwanger geraakt dmv ivf en mocht/moest ook met 6 weken voor een echo. Wij lopen in een ander ziekenhuis en afgelopen woensdag had ik ook een klein beetje bloed maar mocht ook niet komen, ja bij huisarts maar daar kreeg ik te horen wat ik al wist. Vanmorgen weer 2 druppels met afvegen, maar niet zo'n paniek als woensdag bij mij. Ik hoef gelukkig nog maar een week te wachten voor de eerste echo maar elke dag dat ik moet wachten is me momenteel 1 teveel en daarbij zijn er veel mensen die dichtbij me staan met problemen of dingen waar ik me druk om maak................ Het liefst trek ik me vandaag nog terug op een heel stil hutje op de hei, zonder telefoon of wat dan ook, onbereikbaar en kom volgende week pas weer tevoorschijn!! Sterkte meiden........... ik weet hoe de stress voelt, en lekker makkelijk gezegd, probeer toch rustig te blijven want die stress is ook niet goed, dat zei de huisarts tegen mij. Kon er ook weinig mee hoor!! Hopen en duimen op een hoop plakkers!!
Jij ook sterkte met wachten Rosa! Ik zal hem straks eens bellen Adora, wie weet wat die mannen wel voor elkaar krijgen haha Zaterdag had hij met de verloskundige gebeld, ik was toen te hard aan het huilen om het zelf te doen, het verhaal wat ik eergisteren kreeg was al iets minder behulpzaam dan toen hij belde dus het is het proberen waard!
Hoi dames, Ik wilde graag iedereen die zwanger is feliciteren. Meegelezenen en sommige dingen zijn herkenbaar, voornamelijk de moeheid, red het niet met 8 uur slaap. En veel plassen. Ik heb 3 febbruari een afspraak staan voor de eerste echo, ons eerste kindje, dus ben wel benieuwd hoe het allemaal gaat. Blijven duimen nog komende 5,5 week, voor iemand die geen geduld heeft een lastige opgave. Jullie ook allemaal sterkte en succes.
Florabella, geduld is een schone zaak, als is het soms erg lastig.. ik weet er alles vanaf hoor..!!! Wij hebben inmiddels een datum voor de eerste echo. En die zal met 10 weken zijn. Ik had ook wel eerder gehoopt, maar ik ben allang blij dat ik niet tot 12 weken hoef te wachten eigenlijk. Vanmorgen nog een digitale met indicator gedaan, staat in m'n album..
Hier nog iemand voor september. Ik hoop dat ik het bij kan houden want ik klets ook mee in een ander draadje en vind het een beetje moeilijk om er 2 bij te houden maar ik ga het proberen.
Hoi Meiden Wat spannend sommigen al een echo gehad! Met een kloppend hartje zelfs? Vanaf hoe vroeg kan dat al dan? Ik dacht vanaf 7 weken zwangerschap. We zxijn er in iedergeval op tijd bij Ik had t liever een maand later geweten, nu zit je zo op de wacht he? hahaha..Tis ook nooit goed!... Van mij mogen we gelijk wel 20 weken zwanger zijn, zeker weten dat alles goed is, geen stress en dan flink genieten van t bewegende wondertje Helaas..Nog ffies wachten! hahaha. Verder geen nieuwtjes voel me harstikke goed eigenlijk, niet echt het idee dat ik zwanger ben..heb zo weinig klachten! Alleen heb de hele tijd zon zin in vlees..heel gek! vleeswaar op brood, extra stukje vlees bij t eten...Het liefst savonds nog een stukje worst ofzo,....Das wel bijzonder Jullie al klachten????
Hey Assje! Vind je het wel prettig om hier mee te kletsen? Dit vraag ik na aanleiding vh buikentopic. Zo ja, gezellig!
Assje, welkom hier je hoeft echt niet alles bij te hoeden meis, gewoon lekker komen als je er zin in hebt
Nou als ik Florabella was had ik helemaal geen geduld... als je bloedverliest en zelfs aan een miskraam denkt, maar dan toch positief blijft testen... dan zit je dik in de onzekerheid!! verder is er niemand die haar geruststeld dmv verder onderzoek... dan moet je er zelf maar achteraan Florabella, je doet het goed meisie Ik heb een miskraam gehad bij 8 weken zwangerschap, toen ik 2 dagen bruinverlies had en opeens ook licht bloedverlies... maakte ik me ook zorgen mijn man belde de huisarts en een dag later mochten we naar de gynaecoloog voor een echo, hcg-bloedtest en inwendig onderzoek
florabella .. ikduim dat jullie wondertje nog keuring op zn plek zit.. en jesus wat flauw zeg !! hallo zo onzeker en dan niet even een echo willen maken .. xx
thanx meiden! Ik ga zo mijn moed verzamelen en een cb met termijn indicatie halen, wie weet kan zo stomme thuistest mij dan iets helpen