mammootje ik moet dinsdag ongi worden, en ik moet dinsdag naar het ziekenhuis voor een behandelplan! Maar ik ga dinsdagochtend wel testen hoor! Wat goed van je ongi!!!!! Hoe ze het zullen doen bij jou geen idee...! Misschien toch wel opwekkers, of alvast starten met clomid.
IHJL fijn , die goede resultaten!! En zoveel die 26e naar het zh moeten, zal wel een geluksdagje worden hopelijk voor iedereen Allemaal goed nieuws, daar gaan we voor he?
Ha meiden, Daar ben ik weer. Ja ik heb dus een nieuwe baan en ben ben heel druk met cursussen en veel inlezen. Ondertussen heb ik ook nog die rechtzitting gehad, van mijn vorige werkgever. Die liep heel hectisch en heel raar. Kon er absoluut geen hoogte van krijgen welke kant ze opwilden tijdens de zitting. VOlgende week is de uitspraak. Ben heel benieuwd. Ondertussen weer bloed laten prikken of de clomid 150 mg heeft gewerkt en dat was helaas niet zo. Ze belden me er vanmorgen over. Ja ik moest wel even flink huilen hoor. Hoe kan het zo tegen zitten soms. Nu afgesproken dat ik maandag het secretariaat bel voor een afspraak voor een fertiloscopie. Oftewel een kijkoperatie. Ja daar zie ik wel een beetje tegenop hoor @IHJL Hoop het voor je meid. Spannend zeg. Voel je al wat?
@Zouw Meis, misschien is het al heel lang bekent hoor, in dat geval sorry, maar bij jou is dus ook pco geconstateerd? Pff balen zeg. Ga je nu aan de clomid?
Hoi mag ik ook even meekletsen. Ben 20 jaar, eerste ronde voor eerste kindje en zoooooo spannend allemaal. Heb even vorige berichtjes gelezen en schrik wel een beetje... Dacht dat twintigers gewoon zoveel meer kans hadden om makkelijk zwanger te raken maar ik zie dat ht toch nie zo evident is voor veel.. Ik hoop met jullie mee dames en in afwachting van de bolle buikjes samen kletsen he
Nijn vreemd. Op basis van wat hebben ze die rechtszaak dan gestart? Dat je ontslag nam?! Mie welkom! Toen ik hier voor het eerst kwam schrok ik ook, dat er zoveel 20ers zijn die al in de MMM zitten... Zelf gelukkig in ronde 6 zwanger geworden (hoewel dat voor ons ook al lang was... erg he!) Vriendlief vroeg vorige week zaterdag voor "een nieuwe baby?..." (had hij op mijn gsm getypt en zei erbij "kijk wat uw gsm weet!" de gekkerd ) Maar gaan nog even wachten tot opleiding af is (17 juni, 1 dag na Maxim's 1e verjaardag!) en dan hopen op vast werk, en dan pilletje weer lekker aan de kant waarschijnlijk En hopelijk weer snel zwanger van nummer 2!
Nijn meid wat shit zeg! echt balen zeg!!!Bah waarom zit ook alles tegen he!? Hier een zéér slechte dag vandaag...ben heel erg down...En heel erg opgefokt,het is gewoon niet normaal hoe ik er in mijn hoofd mee bezig ben, als er iemand bij mij aan de kassa een zw test komt kopen zit ik al met een chagerijnige smoel te staren, dit moet echt stoppen vind ik zelf, het word echt vervelend!! Mie welkom, ik hoop dat jij niet de MMM in hoeft...want dat gun ik echt niemand... Maar dit is je 1e ronde? pfff ik voel me echt ff k*t....sorry voor mijn gezeik hier dames...moet het echt even delen.. En ik voel trouwens nog niks, test vanmorge was negatief, had ik ook nie anders verw8 eigenlijk hoor...en me borsten doen echt enorm giga pijn , maar dat heb ik ook als ik ongi moet worden! Dus ik denk wel echt dat ik ongi ga worden, dus word ik lekker met me neus op de feiten gedruk weer.. maar dinsdag ziekenhuis voor gesprek...ik kan nie meer wachten!
IHJL, niet leuk We hopen allemaal dat het deze keer wel lukt natuurlijk! Het is je zo gegund! (allemaal trouwens!!) Bah, leef echt met je mee ... Moet allemaal zo zwaar zijn... Wat jij zegt over die zwtesten. Had dat zelf met elke zwangere vrouw die aan mijn kassa stond, elke keer die buiken weer! En zelf zit je zo te verlangen om er ook zo bij te mogen lopen! Dikke knuf voor je meid!!
Hey nijn Wat erg dat clomid 150mg niet bij jouw aanslaat. Bah een kijkoperatie, dat lijkt me een eng idee. Maar je doet het voor een goed doel, toch?! Ik heb 5 dagen provera al gehad en vanavond de laatste clomid 50 mg slikken. Woensdag om 9 uur naar het ZH voor een fm. Dan krijgen we ook mijn bloedonderzoek en hubbie's uitslag terug. x
@mie: Welkom!! @IHJL: Ik kan me goed voorstellen dat je er nu genoeg van hebt. knuff.... en 2011 word ons jaar!! ( voor alle meiden hier)
@IHJL O meis dat begrijp ik heel goed als de zoveelste zw test voorbij komt. Maar denk maar zo, 80% daarvan krijgt een nega test. Hoop dat je test snel posi wordt meis. @Zouw O spannend. Ik hoop dat de clomid je deze maand al een mooie ei geeft. @Meisje O wat spannend. Jullie denken dus al aan de tweede. Ikd uim dat julllie ook weer snel zwanger mogen zijn.
WAUW meiden wat hebben jullie weer veel geschreven!!! Was er ff paar dagen niet... sorry!!! Beetje moegies door de weeks en gister naar limburg vertrokke naar me mams (zijn nu ook in Heerlen) morgen terug. Maar eh het gaat dus naast de duidelijk aanwezige vermoeidheid goed met me! Buikje gaat het goed mee... mamoo komt idd een foto!! @Nijn Ik voel me dus goed meis, kijk uit naar woensdag. Dan hebben we al weer de 3e echo! Zo benieuwd wat de ontwikkelingen nu zijn. Borsten zijn aan het groeien en buikje ook wel. Maar gauw een foto. Hoe ist bij jou op je nieuwe werk meis? Naast cursus en druk met inwerken/lezen... leuke collega's, leuke plek fijn team so far???? Wanneer heb je de uitslag precies van de zitting? Zal voor in jou voordeel duimen Wat betreft die kijkoperatie... snap dat je daar wel een pietsie tegenop ziet hoor. Zou ik ook doen... en trouwens als het bij ons niet raak zou zijn wilde de gyn ook dat ik zou nadenken over een kijoperatie ivm die pijnen enz. Maar goed. @mie Welkom meid! En veel suc6 met zwanger worden!!! @IHJL SPannend meis,.... niet te snel de moed opgeven he.. denk idd maar aan wat zouwoas zei.. bij sjors kon het ook... Wat betreft die nega test... en dinsdag testen... wil je niet zomaar hoop geven maar ik had natuurlijk ook EINDELIJK een eisprong... volgens de ovu testjes op 21 en 22 nov.... later bleek uit bloedprikken dat dit klopte en volgens gyn kon ik dus op dag 14 tellen vanaf 1e positieve ovu testen... dat was dus 5 dec.. nou die was mooi negatief... en 9 dec ook... pas 14 dec had ik een positieve test!!! En we wisten toch echt zeker dat we een eisprong hadden via ovu en bloed dus het kan allemaal!!!! Ik duim in ieder geval voor je @Meisje WAUWIE.. hihi spannend en leukkkkkk bijna voor een 2e.... ik blijf het volgen!! Hoe ist met je manneke? @Zouwoas Hoe ist met jou meis??? Duim voor positieve uitslagen voor jou ne je hubbie. xxx LiefssSjors
@ Mie O sorry meid zie je berichtje nu pas. Maar welkom. Leuk dat je meekletst. @Sjors Mooi dat je je goed voelt. Hoop dat je wo een mooie echo hebt. Ben erg beniewd naar je buikfoto. Uitspraak krijg ik als het goed is aankomende week. @Zouw Gefeliciteerd
Zouwoas proficiat! Ook al een tijdje!! Met Maxim gaat het super goed! Kruipt, trekt zich recht in het park en geeft (al dan niet bewust) zoentjes! Super schattig. Vorige week nam ik foto van ons 2 en net voor ik afduwde draaide hij zijn gezichtje en gaf me een zoen op mijn wang! En woensdag gaf hij mijn mama ook eentje! Ik gister dus aan hem gevraagd "mama kusje?" en mn wang naar hem gedraaid. Paar keer gaf hij ook echt een zoentje (ofja, likken aan mijn wang ) Ontzettend lief!! Mijn libido is nog steeds 0,0 dus zal nog wel even duren voor nr 2 er daadwerkelijk aan komt... Maar wachten sowieso nog tot Maxim 1j voorbij is!
Zouwoas gefeliciteerd!! oh dames ik ben zo beroerd.. Ik heb waarschijnlijk de mex griep te pakken...Tenminste heb de klachten ervan pfff.. En heb kiespijn, kan pas vrijdag terecht En daarbij heb ik ook nog eens buikpijn...ik vrees echt dat ik ongi ga worden..We zien 't wel.. zo wil toch ff laten weten hoe het met me ging!! xxx
beterschap IHJL erger me aan de nieuwe regels om een hypotheek te krijgen, denk niet dat we ooit een woning kunnen kopen.
@IHJL O bah meid. Dat is echt balen. De mex griep. Hoop dat je snel weer opknapt. En dan waarschijnlijk ook nog ongi erbij. Zul je altijd zien. pff balen. Doe rustig aan he meid. @Zouw Ja de regels zijn echt heel streng geworden voor het krijgen van een hypotheek. Gelukkig is dat bij ons vorig jaar allemaal geregeld zonder problemen.