Angie gefeliciteerd meid! Wat leuk voor je! Wat zei je voorgevoel hierover? Frummel: raar is dat he.. dat de ongezonde dingen wel binnen blijven en gezonde dingen er meteen weer uitkomen.. Mn broodjes worst zitten er nl nog steeds in (waar ik verder wel blij om ben hoor haha)
*komt even binnen waaien* Hej meiden, sorry voor mijn weinige inbreng... ik geloof dat ik op mn 2 vrije dagen van afgelopen week wel voor 6 dagen "things to do" heb gepropt. @Angiebaby! proficiat met je meid! de 2e @joppiechips, mmhhhh errrug lekker! en ja het smaakt echt naar een patatje joppie (dus niet pure saus smaak) @buikjes, ik zag weer wat buikjes voorbij komen, zo leuk! Hier begint nu ook iets te groeien.. @gewicht, hier ook nog niks aangekomen (zelfs afgevallen door het vele gegriep de afgelopen tijd ) @kimm, rustig aan meid je lichaam heeft echt zijn rust van tijd tot tijd nodig, sterkte je moet nog even! @iedereen die ik ben vergeten SORRY Ik ga mn huis ff opruimen want morgen weer een volle "hubbie ziekenboegbezoekdag" Fijn weekend allen!!!
Leuk angie een meid!! Hier druk met mijn kleine mannetje bezig! Oor en keelontsteking en ook nog eens verkouden en 4 tanden die tegelijk doorkomen Hij heeft continu boven de 40 koorts en is nu begonnen met een kuur! Zoo zielig!
Zo ben helemaal van stuk gebracht! Toen ik zwanger wilde worden praatte ik altijd bij ovu en zw testenm Nou hoor ik net dat het dochtertje van waardevol is overleden met 33 weken! Vind t zo erg! Ze zijn zo lang bezig geweest! Is het eindelijk raak gaat t nu nog fout
agh nee toch jeetje wat een vreselijk nieuws zeg! Weten ze hoe het komt? Niet dat het iets aan het verdriet veranderd maar stomme pech maakt het helemaal zo onbegrijpelijk..
Ze voede geen leven smiddags.. Toen klopte t hartje nog en savonds klopte t niet meer ze word vandaag ingeleid
Dat is echt je grootste nachtmerrie.. Kennisje van mij zou met 41 weken worden ingeleid. Ivm diverse spoedgevallen is het toen een dag verplaatst.. Toen ze die dag in het ziekenhuis kwam leefde het kindje niet meer. Het leven kan zo vreselijk oneerlijk zijn! Het laatste wat je als ouder mee zou moeten maken is je eigen kind verliezen..
oeiii das echt verschrikkelijk da tgun je je ergste vijand niet eens... heb het toen ook mee gemaakt bij de juni mamas met 36 weken overleden.. echt verschrikkelijk.
@ Angie: Wat leuk zeg een dochter. Gefeliciteerd. @ Jeluna: Beterschap voor je kleine man. @ Waardevol: Gatver wat een vreselijk nieuws. Geen woorden voor . Een collega van mijn man is begin december veel te vroeg bevallen van een dochter, het meisje had ook nog een gaatje in het middenrif waar ze haar 2 weken na de geboorte aan hadden geopereerd. Vandaag hoorde ze dat het meisje het helaas niet gered heeft en is overleden. Ik ben er helemaal naar van. BAH! Wat gebeuren er soms toch klote dingen.
donderdag trouwens naar de vk geweest hartje horen kloppen klonk super geeft weer wat meer zekerheid! ze vond het een mooie krachtige hartslag voor deze termijn. bloeddruk was weer als vanouds laag. heb 7 maart met carnaval de 20 weken eccho