Mee eens. Bij mij komt ze 3 uur. Vind het prima als ze pauze wil om wat te drinken, of te roken buiten, maar ze wil het gewoon niet.. ze wil lekker doorwerken. Helemaal prima! 8)
Van alles, ik ben freelancer voor verschillende amerikaanse bedrijven (verkoop, klantenservice, PA, reisagent en schrijfster), verder importeren we veel zaken die we weer verkopen, beheren we meerdere websites waar we geld mee verdienen etc etc.
ik werkte toen drie uurtjes maar had gewoon een flesje water bij de hand. vind drie uur niet echt iest om ook nog pauze te nemen. effe snel een peukje tuusendoor 5 minuten zou ik nog wel doen evt. maar ik rook niet dus voor mij niet aan de orde
Ik neem ook nooit pauze tussendoor hoor. Heb ook altijd een flesje water bij me waar ik ff een slokkie uit neem en verder niets. Daarentegen ga ik wel 10minuten eerder weg. De tijd die je normaal gebruikt voor koffie.
wij zijn ook aan het nadenken of we iemand laten komen voor de schoonmaak. Nou ben ik benieuwd hoevaak iemand bij jullie komt en wat je allemaal laat doen en wat je zelf nog doet? Ik heb echt een schurft hekel om de badkamer schoon te maken, maar om alleen daar iemand voor te laten komen vind ik ook zo wat.
Bij ons 3 keer per week 3 uur, en dan doet mijn man nog zelf de was, de vaatwasser en iedere dag even stofzuigen (met 16 katten is dat gewoon dagelijks nodig) maar voor de rest helemaal niets.
In de woonkamer alles afnemen (vensterbanken,kozijnen,deuren,kasten etc) Dekeuken aan de buitenkant(kastjes,blad,kookplaat,tegels). De wc. De badkamer (douchegedeelte,wasbak, eigenlijk alles wat af te nemen valt). Slaapkamers ook alles afnemen. Alles spiegels met een doekje glassex. Over stofzuigen en dweilen. Bij 1iemand kom ik 1x id week 3uur, bij 1 iemand 1x id 2 weken 4uur, en bij 1 iemand 1x id 4 weken 3uur. Als iemand een grote klus gedaan wilt hebben (binnenkant keukenkasten etc) mag die diegene kiezen om wat ander werk te laten vervallen of extra te betalen.
Ik persoonlijk doe de volgende klusjes: ramen binnen en buiten wassen goed afstoffen De badkamer wc goed stofzuigen onder banken en stoelen dweilen vitrage wassen deuren kozijnen Met plumeau door de hoeken Eigenlijk alles behalve bedden verschonen en de was. Ik doe dit 1x per week 3 uur per persoon Oja en de keuken binnen en buiten. Nu is dit wel voor 2 alleenstaande ooms dus doe ik misschien een beetje meer En ik dan via pgb
Waarom niet? 12,50 per uur vind ik veel voor schoonmaakwerk Nou ja, genoeg in elk geval Er zijn banen waar je veel meer voor moet kunnen dat minder betaalt.
Dan moet je je wel bedenken dat dit een tarief betreft van een schoonmaakbedrijf. Ik durf te wedden dat de daadwerkelijke schoonmaakster hooguit 2/3e van dit bedrag zelf krijgt als uurloon.
Ik doe normaal gesproken: Stoffen, toilet, douche (periodiek tegelwerk), keuken alles afnemen, stofzuigen, dweilen, extra klusjes zoals laatjes, koelkast binnenkant, keukekastjes afnemen, ramen zemen periodiek. Sommige mensen willen anders, en anderen weer zo haha
Ik vind 10 euro per uur zwart om te poetsen wel rieel hoor. Iemand die bijna geen nederlands verstaat zou ik ook moeite mee hebben gewoon omdat je elkaar niet goed begrijpt en dat brengt zeker wel frustraties met zich mee. Ts heb je inmiddels nu iemand kunnen vinden?
De prijzen die ik hier langs zie komen zijn in de omgeving waar ik woon niet hoog hoor. Wij hebben zelf geen huishoudelijke hulp (wel ooit een aantal jaar geleden gehad, maar klikte niet), maar wat ik zo in in mijn omgeving hoor, dan is EUR 15,00 per uur het goedkoopste.