Ben benieuwd of hij het zel redden tot 's avonds, zit er eigenlijk niet op te wachten dat ie 's middags weer lang slaapt en dan 's avonds niet wil gaan slapen.... Nou ja, de tijd zal het leren .
dat daarna gaan slapen zal het probleem niet zijn (denk ik), maar ik denk dat ik dan 's avonds een probleem heb.....maar goed, we zullen zien .
Ik hou er mee op voor vanavond....heb nog een scrap gemaakt, maar begin nu een beetje stijf te worden van het op de bank zitten met de laptop op schoot. Dus ik ga lekker douchen en dan lekker naar mijn bedje! Fijne avond nog allemaal, slaap lekker en tot morgen!
Vannacht is gelukkig goed gegaan. Hij vraagt ook zelf om neusspray omdat zij neusje dicht zit. Misschien dat dat ook helpt voor zijn oorklachten.
Ik heb hier ook weer 3 manden vol die me aan staan te staren van zou je me niet eens gaan vouwen. Maar dat ga ik straks doen als Maarit naar school is, de boodschappen zijn gedaan en de was is gestreken.
ja was echt heerlijk! hebben allemaal genoten! zo heerlijk om je kindje vrolijk te zien. in 1 attractie was het zelfs: mama mika niet eng hihi. Ik vond het wel een beetje eng (hou niet zo van hoogtes en als het daar dan ook nog ronddraait vind ik het nog minder . Het was een boom met aan 2 kanten een klein reuzenradje van 3 bakjes, dus 6 bakjes in totaal. Die zitten met z'n 3-en vast aan 1 punt wat dan omhoog en omlaag gaat, en die bakken die draaien gewoon rond zeg maar en om hun as rond en dat wil wel eens hard gaan, en dan net helemaal bovenin vond ik het toch wel een beetje eng, maar mika niet, en die zei dus dat ik het ook niet eng hoefde te vinden . En hij draaide maar door haha. Was zo'n ding waar je zelf ook nog bij mag draaien zeg maar zoals die theekopjes in de efteling . snappen jullie het nog .
stond vanmorgen pas om half 8 op!. leon is er met finn om 6 uur uitgegaan en mika werd pas om half 8 wakker en ik dus ook