Weinig boodschappengeld, wat eten per week?

Discussion in 'De lounge' started by missym, Jul 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Only me

    Only me Niet meer actief

    Hi allemaal,

    Wat klinkt dat weer allemaal geweldig!
    Afgelopen vrijdag ook alles in huis gehaald voor een week leven. Zo rond de 50 euro kwijt geweest!

    Weekmenu vanaf zondag tot en met zaterdag:

    Zondag: Gebakken aardappels met sla en satéschnitzel
    Maandag: Gekookte aardappels, rode kool en slavink
    Dinsdag: Kip met kool-salade van Sonja Bakker
    Woensdag: Pannekoeken
    Donderdag: Gekookte aardappels, rode bieten en een runderworstje
    Vrijdag: Stokbrood gezond met eventueel een soepje erbij
    Zaterdag: patatjes en dergelijke aan snacks

    Verder aan boodschappen:

    Koffie
    Cola
    Sinas
    Jus d'Orange
    Boter
    Chips
    Melk
    Toetje
    Kaas
    Beleg
    komkommer
    wcpapier
    keukenrol
    patat
    brood
    fruit
     
  2. tulip

    tulip Niet meer actief

    hm kan de link niet openen.
     
  3. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    Feb 2, 2008
    4,378
    0
    0
    Pfffff knap hoor 50 euro per week, ik haal dat niet maar wij zijn dan ook met z'n vijfen en de jongste nog in de luiers??
    Tandpasta, wasgel ,waspoeder, luiers tellen jullie dat ook mee??
    Ik ben al 20 euro alleen bij de groenteboer kwijt.:$
    Heb ik wel meestal voor 4 dagen verse groente, kiwi's, appels, meloen, 40 perssinasappels, bananen!! En dan ben ik echt niet duurder uit als bij de lidl vergelijk de prijzen altijd!!
    Probeer elke week alles bij elkaar onder de 100 euro te blijven!!

    Hier eten we meestal, boontjes, snijbonen, wortels, broccoli, bloemkool, spinazie, boerenkool, macaroni, pizza enz.!!

    We eten nooit buiten de deur dat scheelt dan wel weer ook gestopt met patat halen bakken ook zelf!!;)
     
  4. tulip

    tulip Niet meer actief

    oke, wij zijn met zn drieen he??? De groentenboer is idd niet veel duurder, ik haal het er ook. Alleen de perssinaasappelen zijn bij aldi of c 1000 wel goedkoper en ook lekker. Waspoeder zit er wel bij, maar jij wast ws ook meer dan ik. En tandpasta enz hoef je toch niet elke week te halen??? Luiers zitten er niet bij, die halen we 1x per half jaar in een goede aanbieding van de makro. Als het een beetje meezit, binnenkort geen luiers meer.

    Ik moet wel zeggen dat ik bij fruit en groente naar het seizoen kijk. Nu eten we geen meloen en die is ook best duur nu. Net als bloemkool, deze week 2,49 dat vind ik echt te duur. Vorige week 99 cent.:D
     
  5. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Minike.. met een gezin van 5 en 1 in de luiers lijkt 75,00-100,00 mij redelijk!;) Hier gaat ook veel geld op aan groente en fruit.. Maar ik neem wel altijd de groenten wat in de aanbieding is..

    Van de week een grote zak bospeen ( 500 gram) 1,00 en 500 gram spruiten 1,00

    2,5 kg sinasappels voor 2,00 en peren voor 0.89 de kilo.

    Patat bakken we ook altijd zelf. vind het lekkerder als van de friettent.
     
  6. tulip

    tulip Niet meer actief

    waar halen jullie trouwens lekker zelf bak friet. Ik heb ze laatst van de c1000 geprobeerd en die waren zo melig, zat bijna geen vulling in. O ja, het liefst minifriet.
     
  7. Joyce1983

    Joyce1983 VIP lid

    Feb 8, 2008
    6,688
    0
    36
    Nou ik heb het voor elkaar :) heb een week menu'tje gemaakt.. 7 dagen, waar we maar 6 van eten en meteen zaterdag de fout al ingegaan ;) Ik heb een menu'tje gemaakt maar geen vaste dagen, zo kunnen we toch nog wat kiezen!

    Ik heb de voorraad bekeken bij het maken van lijstje, en die maken we nu eerst op! Was bij liddl 12,50 kwijt en bij C1000 7 euro bij trekpleister 12 en toen hadden we alles in huis wat nodig was dus we hebben nog centjes over! Ik moet nog wel 2x brood halen deze week, maar verder hebben we het dan aardig gedaan al zeg ik het zelf :)
     
  8. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    wij vinden die van de ah het lekkerst. maar dan wel de gewone. niet de mini
     
  9. tulip

    tulip Niet meer actief

    ja mn moeder heeft het ook altijd over de ah friet.
     
  10. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    Feb 2, 2008
    4,378
    0
    0
    Daar heb je gelijk in is geen tijd voor meloen!! Koste ook 1,99:)
    Van de week snijbonen waren 1 euro een zak, boontjes heb ik niet gedaan waren 3 euro een pondje!!:$ Bloemkool was wel 1,99 en broccoli was 99 cent maar jah daar heb ik er twee van nodig! dus komt op hetzelfde neer!
    Ik vind Aviko het lekkerst maar die zijn best wel prijzig. Vorige week 2 zakken gescoord bij de plus was 2 e gratis dus n 2 euro kwijt.
    Eigenmerk van Bas vind ik ook wel lekker hoor kosten volgens mij 69 cent een zak en van Super de Boer eigenmerk zijn ook prima weet alleen niet precies uit mijn hoofd wat die kost.
     
  11. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    Feb 2, 2008
    4,378
    0
    0
    Zo netjes!!:D
     
  12. tulip

    tulip Niet meer actief

    haha mineke, dat bedoelde ik dus.

    Jij heb ook veel ervaring in verschillende friet?? We hebben hier helaas geen bas en super de boer. Ik zal aviko eens proberen.
     
  13. Joyce1983

    Joyce1983 VIP lid

    Feb 8, 2008
    6,688
    0
    36
    Whahaha, ja he! Maar dan is wel meteen de hele voorraad op;)
     
  14. Joyce1983

    Joyce1983 VIP lid

    Feb 8, 2008
    6,688
    0
    36
    Wij hebben vaak de aardappelschijfjes van Euroshopper, meisje wil niet zo goed eten en dan eten we wat vaker schijfjes gebakken in de pan.. En die zijn goed!
     
  15. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Wij eten alleen maar verse frietjes ( in de koeling).. 1.19 voor 700 gram.
     
  16. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,268
    6,800
    113

    Streep je slank van Margriet
     
  17. moon85

    moon85 VIP lid

    Jul 5, 2006
    6,811
    0
    0
    Wij zijn het weer aan het proberen maar zijn elke week 140 a 150 euro kwijt met z'n 4tjes :)
    Ben nu wel aan de weight care dus tikt ook wel aardig aan.
    Wie weet deze week wat minder hihi.
     
  18. stampvamp

    stampvamp Fanatiek lid

    Jan 30, 2007
    1,719
    0
    0
    zelfstandig ondernemer
    ik vind de ah eigen merk friet ook het lekkerste en dan idd de normale...
    heb nu die van de jumbo liggen grotere zak maar wel minder lekker vinden wij..

    hier oko geen vaste dagen voor het weekmenu want dan komt het te vaak voor adt we geen zin hebbe in dit of dat, kijk nu per dag even met hoe laat mn vriend thuis komt want handigste is.. en of we er zin in hebbe haha
    anders ging het hier ook fout!

    heb nu al voor 5 dagen eten in huis en heb pas 13 euro uitgegeven waarvan ook nog bij de hema handcreme en make up remover... vanaf vandaag wil ik alles oko in kasboekje bijhouden en strak eraan houden.. na de hamsterweken van AH ligt er flink wat gehakt kip en brood in de vriezer plus een hoop tortilini en spaghetti dus we kunnen de komende weken sowieso al een paar dagen eten met minimaal uitgave (voor sommige dingen zelfs niks, scheelt weer!)
     
  19. Vlinder1987

    Vlinder1987 Fanatiek lid

    Dec 14, 2010
    1,795
    0
    0
    Vorige week was dit ons lijstje:
    - (zelf) gebakken aardappels, sla en eitjes
    - aardappelen, broccoli, gehaktbal
    - witlofschotel aardappeltjes, vlees
    - 2x macaroni (had lekker veel gemaakt)
    - patatjes (zelf gebakken)
    - zelfgemaakte groente-soep

    Ik had niet veel bijzonders meer in huis, behalve aardappels, voor de overige boodschappen was ik ongeveer 13 euro kwijt!

    Drinken kopen wij overigs ongeveer 1x per maand, vooral in als er aanbiedingen zijn, dan slaan we ook flink in.

    Voor deze week is mn lijstje:

    - Hachee met aardappelen
    - Groente, aardappels en vleesburger
    - tomaten-soep met stokbrood
    - 2x rijst (maak altijd 'teveel' super handig!)
    - pannekoeken.

    Nu moet ik nog mn boodschappen doen voor deze week maar heb nog veel in de voorraadkast staan wat ik hiervoor allemaal nodig heb. Enige wat ik moet halen zijn aardappels, tomaten-soep en stokbrood!

    Eigenlijk hebben we altijd wel iets als broodbeleg in huis en ik haal altijd 1 brood per week (we eten niet zoveel brood) en verder af en toe crackers...
    Als ik dit zo bekijk, kunnen we het met 25 euro in de week wel af, zonder het drinken meegerekend!
     
  20. moon85

    moon85 VIP lid

    Jul 5, 2006
    6,811
    0
    0
    @ vlindertje

    Maar dat is met z'n 2tjes of niet?
     

Share This Page