huisje gezocht voor een lelijke pup (tips)

Discussion in 'De lounge' started by Amfy, Jan 24, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    May 25, 2010
    7,799
    43
    48
    Heb toch nog even bij manlief gezeurd, maar hij wil er echt geen beesten meer bij :( Begrijpelijk met 3 katten, een vogel, een aquarium en straks een baby op een flatje ;)

    Ik hoop echt dat je via deze weg een huisje voor hem vindt! Succes :)
     
  2. janna76

    janna76 Fanatiek lid

    Nov 8, 2008
    1,412
    0
    0
    huis mamma en boerin
    drenthe
    Ben je hem al kwijt? Want anders ga ik hier met manlief nog in conclaaf. Heb een vreselijke zwak voor kneusjes. En hij zou hier op een boerderij komen. Met genoeg ongedierte om op te jagen buiten.
     
  3. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    Jun 29, 2008
    5,767
    423
    83
    Female
    Zuid-Holland
    Agossie, hij is echt heel scheel zeg, maar wel een enorm schatje! Ik vind hem helemaal niet lelijk! Aan die oogstand kan misschien nog wel wat gedaan worden op latere leeftijd. Of misschien herstelt het zich nog wel enigzins, net als bij baby's. Ik hoop dat je een goed huisje vind!
     
  4. Wat een scheetje is het!! Daar zou ik op slag verliefd op kunnen worden..

    Wat een stelletje idioten dat ze daarom het hondje niet meer willen. Belachelijk.. Wat doen ze als ze een kind zouden krijgen die niet "perfect" is, of scheel kijkt? Sturen ze die dan ook weg.. Mafkezen

    Ja sorry hoor.. Vind het bespottelijk.. Hoop dat je snel alsnog lieve mensen voor hem vind die hem gaan vertroetelen!!
     
  5. allwoman

    allwoman VIP lid

    Jan 29, 2008
    5,589
    0
    0
    bezig bijtje
    Ik vind hem echt lelijk ;),maar juist daardoor zoooo schattig..ik had hem genomen als ik op zoek was geweest naar een puppy..
     
  6. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,798
    1
    0
    Oke, ik heb blijkbaar een andere mening en kan er wel in komen waarom ze hem niet willen. Wij hebben een tijdje geleden een pup gekocht en daar hebben we wel degelijk eisen aan gesteld ook wat uiterlijk betreft. Je "koopt" immers een hond, dus de vergelijking met een kindje krijgen wat scheel is gaat natuurlijk helemaal niet op hier. Je hebt de keuze, dus waarom zou je voor een hondje gaan waar je als nieuwe eigenaar niet verliefd op bent. De klik moet er gewoon zijn, dus ik vind deze mensen eigenlijk heel verstandig.

    En wat betreft een goed thuis vinden voor dit "lelijke" puppy, dat gaat vast wel goed komen. Er zijn meer dan genoeg mensen die het wel leuk vinden en er dus ook bewust voor kiezen.
     
  7. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Manlief vraagt of jullie er nog wat voor willen hebben :) ( financieel gezien)
     
  8. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Nou eindelijk eens iemand waar ik het mee eens ben.
    Ik snap wel dat mensen deze pup niet hebben genomen. Als je toch opzoek bent naar een bepaald ras en je komt om te kijken en het hondje blijkt er niet uit te zien zoals hoort dan is het toch je goed recht om van de koop af te zien? :(
    Dat heeft helemaal niets te maken met of mensen een hond "waard" zijn of niet. Deze mensen wilden graag een gewone Jack Russell en dat is deze pup duidelijk niet. Dat neemt niet weg dat dit een ontzettend lief beestje kan zijn maar als je een "gewone" Jack Russell wilt dan voldoet dit hondje duidelijk niet.

    Ze mogen toch wel bepaalde eisen stellen aan de hond die ze jaren willen verzorgen? De klik is er blijkbaar gewoon niet.
    Ik had het pas erg gevonden als ze het hondje WEL hadden genomen en hem niet liefdevol zouden verzorgen en dán uiteindelijk toch maar afstand van hem doen.

    Ik vind het een schatje en ik hoop dat je snel een baasje voor hem kunt vinden!
     
  9. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    Jul 30, 2008
    4,713
    2
    38
    Mijn reactie: hihih...aaahhhh...hihih....ahhhhh.

    Echt een poepie!!!! Het is dat ik 3 dagen per week werk.....

    En apart dat hij niet naar binnen scheelkijkt, maar juist naar buiten.
     
  10. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    agerm
    ik zou hem zo komen halen haha
    ook deze hondjes verdienen netzo goed een liefde vol huis
    en zo erg zal het niet zijn
     
  11. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    o even foto op gezocht vind het echt een dotje
    wat een lief je zeg;)
     
  12. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    Jul 30, 2008
    4,713
    2
    38
    Lin80 en Yummy: Ben het gedeeltelijk met jullie eens. Dat je niet tevreden bent met een aankoop en er vanaf wil zien begrijp ik. Maar de kopers zien toch gelijk dat ie "lelijk" is....waarom nemen ze dat arme beestje dan wel mee, moet hij wennen aan een nieuwe omgeving, en brengen hem dan vervolgens terug. Bezorg dat beestje dan ook geen overbodige stress.

    En inderdaad, hij zal heus wel een lief huisje krijgen...
     
  13. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Ik wist niet dat de kopers hem eerst wel meegenomen hebben? Als dat zo is snap ik het inderdaad ook niet!
     
  14. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,158
    8,135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Die schele buidelrat is miljoenen waard, wie weet jouwe straks ook.
     
  15. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    Jul 30, 2008
    4,713
    2
    38
    O, wacht ff. Misschien heb ik het wel mis hoor. Lees het 1e berichtje net nog een keer en er staat "kopers haakte af"......ach ja, het blijft een lelijk maar oooo zo schattig beestje ;)
     
  16. Onder water

    Onder water Niet meer actief

    Ik vind hem echt niet lelijk!
     
  17. muis26

    muis26 Fanatiek lid

    Jan 4, 2008
    4,077
    7
    38
    ergens in t gooi :)
    belachelijk dat mensen daarom een hondje toch maar niet nemen, ohhh grrr kan ik me echt zooo boos over maken.. tis toch geen meubelstuk? naja wees blij dat ze m niet namen, hondje verdiend een beter huis waar ie welkom is voor wat ie is en niet om hoe hij er uit ziet!
     
  18. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home

    ach gossie wat een dropje zeg, wel erg scheel, maar dat zal vast nog wel beetje rechttrekken toch? is nog zo klein..
     
  19. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    #99 Yummy, Jan 24, 2011
    Last edited: Jan 24, 2011
    Wat verschrikkelijk kortzichtig zeg.

    Bijna iedereen kijkt in eerste instantie naar het uiterlijk, we kiezen bijvoorbeeld allemaal vaak een "ras" uit dat we leuk of mooi vinden. Mag dit dan ook niet? Dan kies je toch ook voor iets in plaats van dat je alleen maar kijkt naar "hoe een hondje is".
    Overigens weet je sowieso helemaal niet hoe een hondje is of gaat worden als het een pup is en ik durf wel te zeggen dat het merendeel van de mensen die een hond aanschaft toch echt ook naar het uiterlijk kijkt of op een bepaald ras zoekt.
     
  20. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    Aug 13, 2007
    4,077
    5
    38
    ik vind het hun goed recht om het hondje niet te nemen.
    er is genoeg keus en als je liever een hondje wilt die niet scheel is waarom dan niet verder kijken.

    Het komt bij mij een beetje over dat je met een zielig verhaal nu je pup hier probeert te slijten. wat voor tips had je hier eigenlijk verwacht? er is heus wel een lief moedertje die zegt "ach ik neem het arme stakkertje wel hoor"

    slim gedaan ;):D
     

Share This Page