Ben het hier met Yummy eens... Persoonlijk zou ik ook niet voor dit hondje gaan, ook al is hij erg aandoenlijk, maar ik vind hem gewoon niet mooi. Het lijkt net of de ogen eruit gaan vallen en dan bezorgt mij kippenvel. Hihi, dat is natuurlijk mijn probleem. Hoe dan ook, hij zal ongetwijfeld een heel lief baasje vinden die hem wel mooi vindt. Misschien iemand van hier? Maar waar het op neer komt... als je een beestje koopt, mag je best wel een voorkeur hebben.
dat zal toch wel? mijn kat is overigens ook ontzettend scheel,maar ziet gewoon goed. maar mooi is anders. maar hij is wel heeeeel erg lief
nou er zitten hier ook genoeg fokkers ide eventueel wel tips voor mij hadden gehad.ik bedoel de meeste fokkers zullen ooit wel eens in z'n situatie hebben gezeten en slijten nee hoor dat is nooit mijn intentie geweest.want zolang als er niemand is mag de hond gewoon hier blijven. ik bedoel die 5 euro voer in de week meer kan me echt een reet roesten. en de kosten boeien me niet. ik vind het alleen stom dat iemand een pup koop 5 keer komt kijken WEET dat de pup anders is.de pup ophaald en dan terug brengt. ik vraag hier om tips niet op slinkse wijze een pup aante bieden want dan kan ik hem ook op marktplaats zetten dus ik snap echt niet waar je dit weg hebt
Ik vind m juist superschattig!!! Misschien nog wel leuker dan zo'n ' tot in de puntjes perfect' hondje met stamboom enz enz. Zou m zo nemen als ik de mogelijheid had!
Owwwwww, ik hou van "mislukte" diertjes! We hebben twee honden..en twee kinderen...dat is zat! Je bent hem vast gauw kwijt!
Mee eens hoor, niet iedereen koopt met hetzelfde idee een hond. Je hebt mensen die gewoon een gezellige huishond willen, ongeacht of hij wat schoonheidsfoutjes heeft en mensen die gewoon een hond zoeken die er normaal uit ziet. Ikzelf zou een beestje met oogjes die zo bol staan en een groeiachterstand niet kiezen vanwege mogelijke (zeg niet dat het zo is, maar daarmee kan het in verband staan) gezondheidsproblemen en afwijkingen en dierenartsrekeningen ten gevolge daarvan. Ik begrijp alleen niet dat die mensen het hondje eerst al mee hadden genomen en daarna weer terugbrachten, omdat hij zo lelijk is. Dat hadden ze toch gelijk gezien en als ze dat niet aanstond, gewoon niet moeten doen. Overigens vind ik hem er wel schattig uitzien hoor en ik hoop dat hij een goed adresje vindt.
hij is inderdaad aandoenlijk maar zou zelf persoonlijk ook niet gauw zon koop doen. puur omdat ik bang zou zijn voor cherry eyes en dat soort dingen. maar er wacht vast ergens een goed baasje op hem. dat ie wat anders is moet geen probleem zijn
ahwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww geweldig schattig gewoon!! Als mn schoonmoeder die ziet word ze gek whahahah maar hoe is de stand van zaken voor het lieve beestje?
wat is er mis met marktplaats? ik zou hem er gelijk opzetten. en andere tips.... tsja,misschien zelf houden?
Ach gossie wat een scheetje!!!! En hij kijkt idd lekker scheel jah hihi... Ach hij houdt alles goed in de gaten zullen we maar zeggen whahahaaaa!!!! Succes met het schattige beestje!
zelf houden gaat niet. ik ga de hond van mijn moeder inhuis nemen omdat die moet verhuisen vanwege een mishandellende exman. en wat is er mis met marktplaats in mijn ogen een hele hoop.
en wat als ze dit schattige hondje aan een lief moedertje "slijt"....dat zou toch juist geweldig zijn.
hij had een naam gekregen bij zijn geboorte door de vorige kopers. maar die heeft hij nu niet meer. we noemen hem nu eigenlijk gewoon puppy. maar bij een nieuw baasje kan hij dan een eigen naam krijgen
Hoppa op mp dan moet ie toch zo weg zijn? Hij wordt dan door honderden bekeken en er zal er dan toch wel eentje tussen zitten die hem leuk vindt?