Vrouw legt baby in koelkast

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door MvdW, 25 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MvdW

    MvdW Niet meer actief

  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Heb je de film de gelukkige huisvrouw weleens gezien? Sommige vrouwen krijgen een depressie of raken overspannen.. Heel hard maar dit is wat er kan gebeuren..
     
  3. Keeley

    Keeley Niet meer actief

    In de koelkast? Niet goed wijs die vrouw!
     
  4. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    wat zij zegt ;) en deze zal wel verplaatst worden?
     
  5. MvdW

    MvdW Niet meer actief

    Ja die film heb ik wel eens gezien ja, maar als het dan al zover komt zoek je toch eerst hulp?
    Sorry, wil geen mensen voor het hoofd stoten, maar ik las dit en moest dit gewoon even kwijt.....
     
  6. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    Ik las het gister ook op telegraaf.nl.. man wat was ik woest!

    Ik ken de postanale depressie heel goed van mijn zus, en ik weet waar ze toe in staat zijn maar toch...

    Ze zou eens moeten bedenken hoe graag iemand anders het kindje zou willen verzorgen... breng het dan naar een tehuis...

    Ik zou een moord doen om nu een kindje te krijgen ( zie onderschrift, ben bezig met van alles) dus ik kan hier echt boos om worden
     
  7. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Verplaatst naar 'films, televisie en nieuws'
     
  8. MvdW

    MvdW Niet meer actief

    Pfff dat kan ik me heel goed voorstellen!
    Ik hoop dat het je snel gaat lukken!
     
  9. MvdW

    MvdW Niet meer actief

    Dank je wel, heb even niet goed opgelet :)
     
  10. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Hé bah, dit doet me altijd herinneren aan het verhaal van Brianna Floris (zie youtube) uit Mexico. Echt afschuwelijk, dit is in 2002 gebeurt en gaat niet meer van mijn netvlies. Telkens als ik zoiets lees denk ik, hoe ziek kun je zijn.
     
  11. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Sommige mensen kunnen helaas letterlijk heel ziek zijn...en lang niet altijd word het opgemerkt of is er een omgeving die in kan grijpen/hulp kan bieden.
     
  12. anja89

    anja89 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    3.101
    0
    0
    Noord Holland
    Het is niet goed te praten, absoluut niet en het is verschrikkelijk dat dit soort dingen gebeuren.
    Maar de meesten die tot dit soort dingen in staat zijn, zíjn ook heel erg ziek.
    Een recent voorbeeld is idd De Gelukkige Huisvrouw.
    Vrouwen die in een postnatale depressie of psychose zitten, kunnen dusdanig ver heen zijn dat ze echt niet beseffen waar ze mee bezig zijn.
    Helaas idd zoals Allwoman zegt, worden kraambedpsychoses lang niet altijd opgemerkt, of ja, pas als het al te laat is.

    Neemt niet weg dat er ook idioten zijn die dit soort narigheid in alle bewustzijn doen.
    Zulke mensen mogen ze wat mij betreft meteen aan de hoogste boom opknopen.
     
  13. Vlekje

    Vlekje Fanatiek lid

    12 aug 2008
    1.443
    0
    0
    voedingsdeskundige en eigenaresse van: kwestievanv
    Somewhere over the rainbow
    Daar heb je wel gelijk in, maar het kindje lag er een paar weken in. ZOu je dan echt niet in die tijd een helder momentje krijgen?
    En dan nog niet te spreken over de stank. Dat moet die kinderen toch ook opvallen zou je denken?

    Bah arme kindje :(
     
  14. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Arm kindje! Want hoe het ook gekomen mag zijn (psychose/postnatale depressie of iets dergelijks of omdat ze "gewoon" genoeg van de kleine had) het kindje is het arme slachtoffertje geworden.

    Wel raar: de vader van de kinderen zal toch ook weleens iets uit de koelkast pakken of zij zelf. kindje lag er weken in.
     
  15. Fiene

    Fiene Fanatiek lid

    27 jun 2008
    2.432
    0
    0
    Ja want russische tehuizen zitten niet bomvol met kinderen die daar de rest van hun leven "wegrotten" omdat niemand ze wil...

    Tis vreselijk dat dit gebeurd is, maar hulp zoeken is in Rusland echt niet zo makkelijk hoor, zeker als je niet rijk bent.
     
  16. eliesja

    eliesja VIP lid

    3 okt 2005
    8.226
    0
    0
    @t Home
    :$:$:$ hoe kan je zeg...
     
  17. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    wat vreselijk...
    hoe de omstandigheden ook waren... verschrikkelijk!

    En denk eerlijk gezegd dat het je ook niet mee zit als je in Rusland woont.... (qua hulp ontvangen en zoeken)
     
  18. MvdW

    MvdW Niet meer actief

    Pfff nu ik zelf een kleintje heb blijf ik dus ook steeds met zulke verhalen in mijn hoofd zitten he? :(
     
  19. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.310
    0
    0
    Wat erg :$ dat doe je toch niet, Ik snap het ook eens niet, hoeveel mensen zijn er die geen kinderen kunnen krijgen, daar denk je dan toch over na ?!?!?
     
  20. alkievalkie

    alkievalkie Fanatiek lid

    23 jul 2006
    1.705
    0
    36
    groepsleidster
    in zuid-holland
    Als die vrouw een depressie heeft gehad dan zal ze niet in staat geweest zijn om na te denken over het feit dat andere mensen heel graag een kindje willenm hebben denk ik!

    het is echt vreselijk wat er gebeurd is en ik zal het niet goedpraten, maar als je een depressie hebt dan kun je niet meer helder nadenken. Helaas is er nog steeds veels te weinig inzicht in pnd en daardoor ook te weinig en te laat hulp. Hier zijn de kinderen de dupe van helaas. Ook is er nog erg weinig begrip voor vrouwen die een pnd hebben en daardoor durven vrouwen het dus niet te zeggen.
     

Deel Deze Pagina