Boer zoekt vrouw begint weer, wie gaat kijken?

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Anakin, 12 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Nee! Ik roep dat thuis ook al een paar weken inderdaad! Lijkt wel een pruik.. ;)
    (niet dat dat erg is, hoewel het wel erg is voor haar als dat zo is..)
     
  2. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Maar, wat denken jullie dan dat er volgende week gebeurt bij Richard? Gisteren bij De wereld draait door deed Yvon jaspers wel heel erg geheimzinnig... (of is dit een kijkcijfer trucje.. hmmm..;))
     
  3. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Ah shit, heb DWDD niet gezien.. Maar Richard gaat volgende week als het goed is de dames vertellen dat hij zijn keuze al bij de speeddate heeft gemaakt en dat Heidy en Susan eigenlijk al vanaf het begin geen schijn van kans maken...
    (tenzij er in DWDD door Yvon nog iets anders gezegd is, maar dat heb ik dan dus ff gemist)
    Zal vanavond thuis ff kijken of ik DWDD van gister ff een stukkie terug kan kijken

    Kijkcijfers zullen het probleem niet zijn haha, de 5 miljoen die zondag zagen wat er bij Richard gaande is, willen nu allemaal zien hoe hij dit aan de dames gaat vertellen (slim aangepakt zo, om dat volgende week pas te laten zien)

    Hoop echt dat Heidy en Annemieke onder 1 hoedje spelen en Richard belazert hebben, door zijn spelletje mee te spelen, maar dat zal natuurlijk wel niet gebeuren ;)
     
  4. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Nou.. het werd door Matthijs en een of andere kijkcijfer expert gesuggereerd dat Richard voor Annemiek heeft gekozen en dat het hiermee af is op die boerderij.. maar Yvon zie wel 6x heel geheimzinnig: Blijf kijken..... blijf kijken...
    Dus er gaat iets onverwachts gebeuren..

    Zou leuk zijn wat jij zegt! Dat Heidy en Annemiek hem samen hebben belazerd....
    (niet zozeer voor hem, maar wel voor ons.. als bzv-addicts.. Sensatie!!)
     
  5. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    Ik denk dat bij Richard volgende week alle vrouwen zelf op stappen. Susan voelt zich terecht echt helemaal buitengesloten. Haar gevoel bij de 1e dag in huis dat zij er niet tussen kwam bij de dames en richard is dus een heel juist gevoel geweest. Deze vrouw is een goede zakenvrouw en zal dus nu ook een zakelijke beslissing nemen om eruit te stappen. Heidy is woest op annemieke omdat zij dit stiekem gedaan heeft en vergeet hierdoor haar eigen gesprek aan de telefoon die ze gehad scheen te hebben met Richard. En zal te keer gaaan tegen Richard over het stalmoment tussen hun beide. Zij heeft daarmee waarschijnlijk het gevoel gekregen dat hij voor haar zou gaan. Annemieke is niet zeker van haar zaak van Richard en is nu veel te bang dat tijdens de uitzendingen blijkt dat ze hem niets vind, dan kan ze hem ook niet meer negeren. Dus gaan ze alledrie maar weg.

    Zie trouwens bij annemarie nog steeds het moment voor me dat ze de avond met haar 2 mannen afsluit met een biertje op de bank. Ik vind het dan net 3 kerels bij elkaar, kan me ook niet voorstellen dat de mannen er ook maar iets vrouwelijks in zien.
     
  6. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    En volgens mij is dat precies wat Harrie zoekt! En maat om me te bieren (schuurfeest) en liefst niet over gevoelens praten.. nou dan zit ie bij Annemarie aan het goede adres!
     
  7. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    Daarom ben ik er ook van overtuigd dat ze met Harrie overblijft.
     
  8. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.310
    0
    0
    Ze kende die Harrie toch al of niet??
     
  9. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Hij heeft idd voor Annemiek gekozen al bij de speeddate (althans dat zegt hij, maar is hij wel te vertrouwen??) Dus het lijkt idd klaar op die boerderij, maar blijkbaar krijgt het verhaal nog een staartje :D Ben zeer benieuwd, maar zo zijn er met mij nog ruim 5 miljoen denk ik haha..

    Als hij echt al een tijdje geleden voor Annemiek heeft gekozen en dus die andere 2 voor de flauwekul naar de boerderij heeft laten komen, dan is het zijn verdiende loon dat hij GEEN vrouw vindt, maar het is zeker ook leuk voor ons om te zien (weer ns wat anders dan zoetsappige opbloeiende liefdes haha)

    En ik hoop dat we nog te horen krijgen wat Heidy en hij nog besproken hebben door de telefoon, want er is tussen hen ook nog contact geweest..

    Pff wat houdt die creep van een Richard de gemoederen toch bezig he ;)
     
  10. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Yep die kende ze al van feestjes en zo, maar wist niet dat hij haar leuk vond..

    Trouwens... Die Adriaan die zou graag (uit geloofsovertuiging geloof ik) willen trouwen en niet samenwonen, maar zij vindt dat niet nodig, dus tussen die 2 zal het wel niks worden.. Maar blijkbaar vindt hij haar echt wel leuk, anders was ie zelf al wel opgestapt lijkt mij..
     
  11. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.310
    0
    0
    Ik vind die Adriaan echt niks.. Vond die Johannes dan veel leuker, ookal vind ik die ook niks haha!
     
  12. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Ja dat is het natuurlijk! Annemiek in aanvankelijk in haar nopjes als Richard gaat vertellen aan de anderen dat hij al gekozenheeft..maar dat pikt Heidy niet en die gaat tegen Annemiek vertellen dat hij haar gebeld heeft met bleofte (?) dus.. Annemiek besluit ook op te stappen want voelt zich met terug werkende kracht belazerd..

    En dan... verleidt hij alsnog Heidy. (Dat lijkt me zo grappig. Lekker zwak..;))
     
  13. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Haha... :D Maar misschien zijn ze wel heel goed in ....

    ... de keuken! Je weet het niet! Er moet toch iets zijn.. :p
     
  14. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.310
    0
    0
    hahaha :D IETS wel ja!
     
  15. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    Quote Mamamuts:
    Johannes had volgens mij wel door wat voor 'type' hij voor zich had, hij zou ook echt niet bij haar passen.... (wie wel!) ;)
    Ach... hij heeft tenminste wel aan d'r poes mogen aaien... :D

    Quote Lautje85:
    Hahahaha dit staat op de homepagina van hyves
    Annemarie zoekt werknemer, Marcel zoekt baarmoeder, Gijsbert zoekt schoonmaker, Frank zoekt vleeseter en Richard zoekt Annemieke

    Lig me echt te bescheuren hier om deze zinnen! :D:D

    Harry en Annemarie kenden elkaar idd al van die schuurfeesten.
    Wat ik van oud klasgenoten van de tuinbouwschool weet is dat daar aardig wat bier genuttigd word dus misschien heeft hij haar toen van een veel lossere kant gezien? ;)

    Quote NathalieH:
    Zie trouwens bij annemarie nog steeds het moment voor me dat ze de avond met haar 2 mannen afsluit met een biertje op de bank. Ik vind het dan net 3 kerels bij elkaar, kan me ook niet voorstellen dat de mannen er ook maar iets vrouwelijks in zien.

    ik zie alleen maar die druppel aan d'r neus voor me :D:D


     
  16. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Richard stapt eerder uit het programma. Alle drie de vrouwen haken af.
     
  17. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Denk je dat of weet je dat?????? *stuiter stuiter*
     
  18. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Dat zou toch wat zijn zeg. Ik zie ze inderdaad volgende week zo van die bank af stappen en allemaal de deur uit lopen. :D
     
  19. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Voor jou een vraag, voor mij een weet :D
     
  20. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.310
    0
    0
    hoe weet je dat :D:D:D?!
     

Deel Deze Pagina