Succes allemaal met jullie bevalling! Ik was uitgerekend voor 9 januari maar door mij BI ben ik ingeleid en is onze Katto geboren op 23 december '10. Geniet van jullie buikje! Het schoppen mis ik nu al!
@Juudje81, ziet er mooi uit!! zit denk ik een hele mooie baby in @Juju....jij bent ook mooi gegroeid he tot het eind...en ide baby er al?!! gaat echt een 2011 baby worden?!?! alles kan nog.....nu nog net.. spannend he dames, we zijn er nu bijna...enne, iedereen die nog een leuke foto heeft, plaatsen!! ik merk bij mezelf ook dat ik nu ik voor mn gevoel een tanker ben geworden minder graag foto's maak/plaats...maar jullie; doe maar hoor!! hahah
kleintje balleke!! en heel erg mooi! en ik zie ook echt verschil met eerder foto's (gelukkig maar he...
Ja ik begon met 20 weken te groeien en jeetje wat gaat het vanaf toen hard!!! Kwam ook standaard een kilo in de week aan Ik ga uit van een 40-weken foto Samantha, en een 2011 baby dus!
Ja, kun je maar beter doen, ik verwacht wel een foto met een OF helemaal wit OF helemaal zwarte outfit he
Haha ja ik ben wat slordiger geworden ja haha. Zal maandag mijn meest sexy setje aantrekken (wordt toch een oma-onderbroek denk ik )
Ik had echt een turbo bevalling! Van eerste tot laatste wee 3 en een half uur. Dat wens ik iedereen toe!
Hoi meiden! Ik ben afgelopen zaterdag (1-1-11) bevallen van een prachtige dochter,.... Liz! Ze weegt 3120 gram en is 51 cm! Mijn vliezen waren gebroken op 31 dec maar weeen kwamen niet dus moest worden ingeleid. Maar na de gel te hebben gekregen ging het heeeel snel. Ik ben bevallen binnen 4 uur dus echt snel. Ik was 11-1-11 uitgerkend dus hoe dan ook hebben we allemaal één-en erin zitten haha.
Oh Gefeliciteerd Anitaaaxxx! Wat een fijn begin van het nieuwe jaar. Ik heb nog aan je zitten denken of je al bevallen was of niet. Fijn dat de bevalling zo snel ging en je toch nog die mooie datum te pakken hebt Geniet van je dochter!
En is iedereen nu druk met de nieuwe baby/bevallen/het wachten tot? Hier ben ik 2 weken geleden thuis van een gezonde dochter bevallen. Mijn zwangerschap en bevalling vielen allebei reuze mee nu mag ik nog worstelen met de borstvoeding. Ik wil iedereen alvast nog veel succes wensen en voor de zwangere dames geniet er nog even van ik mis mijn buikje met de kriebels nog best wel hoor!
Ook mijn buik is onderhand verdwenen.. Ik moet zeggen dat ik hem niet mis! haha Ik ben op 4-1-2011 bevallen van een zoon: Jip Voor alle dames die nog moeten, veel succes en ondanks dat het pijn doet, probeer er toch een beetje van te genieten.. want het is een hele bijzondere ervaring (vond ik zelf).
gefeliciteerd voor de bevallen dames! hoeveel pijn zo'n bevalling ook zal geven, ik heb er zoóóó'n zin in! ben het wachten echt meer dan spuugzat
alle dames die nog moeten bevallen: zet hem op jullie kunnen het!! hier is mijn buik ook al verdwenen hihi gelukkig. kan nu tenminste weer bukken en fatsoenlijk lopen op 4 januari ben ik bevallen van een gezonde dochter Isabel!! de bevalling viel mij erg mee!! scheelt ook wel dat ik maar 8 minuten hoefde te persen en toen was ze er al hihi...