dilemma, denken jullie AUB mee!!!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door majella, 25 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. majella

    majella Actief lid

    4 feb 2009
    155
    0
    0
    Bediende
    Zeeland
    hoi allemaal,

    IK heb via zwanger en kids ovu testen gekocht. had er veel positieve reactie`s van gehoord. nu ben ik op 2 januari ongi geworden en mocht ik starten met clomid. op 6 januari was mijn laatste clomid innamen en einde ongi. trouw heb ik elke dag mijn temp genoteerd en op 10januari ben ik begingen mijn ei te zoeken. ik lees de bijsluiter en er staat na 40 sec kan er al een positieve resultaat waargenomen worden. nu heb ik geen enkele positieve test waargenomen, en dat vindt ik raar want normaal als je clomid inneemt krijg je na 15-18 dagen een ei.:( ( Staat in de bijsluiter , vertelde de gyni me en uit ervaring met matthew.) op 20 januari zag ik mijn eerste lichte streep dus ik dacht eindelijk we komen er. maar leesde overal berichten op het forum dat je niet gelijdelijk aan LH aan maakt en ik heb nog steeds geen positieve test in mijn handen gehad. maar van zaterdag heb ik 3 dagen elke dag een redelijk positieve test in mijn handen:(:(:(. oja en mijn temp was tijdens de menstuatie laag na 15 dagen piekte die ,maar dus die negatieve ovulatie test. daarna ging mijn temp weer naar beneden en nu stijgt hij weer!!! vandaag heb ik pijn in mijn buik ,krampen en opgezet. lichte steken in mijn onderrug. en ben nu ook al 2 dagen een beetje misselijk .en mijn vriend vertelde me gisteren nog dat mijn (.) (.) harder zijn dan anders8). dus ik lees die bijsluiter weer eens door van zwanger en kids. zie ik nu ook nog een regel staan die ik in al mijn enthousame vergeten te lezen ben.:$ EEN POSITIEV RESULTAAT KAN AL VANAF 40SECONDE WAARGENOMEN WORDEN, AFHANKELIJK VAN DE CONCENTRATIE LH. ECHTER ,OM EEN NEGATIEVE UITSLAG BEVESTIGD TE ZIEN, MOET DE COMPLETE WACHTTIJD VAN 10 MINUTEN AANGEHOUDEN WORDEN. LEES GEEN RESULTAAT MEER AF NA 30 MINUTEN. En wat deed ik na 40 seconde kijken negatief hup in de prullenbak :) wat ben ik toch dom dom dom.:x
    misschien heb ik dan wel een ei gehad en niet gezien!!!!:x:). normaal zou op 29-30 januari mijn NOD zijn. dus moet ik nu wel maar afwachten.
     
  2. Kitty17

    Kitty17 Fanatiek lid

    31 okt 2010
    2.107
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat is niet zo slim he ;). Ik heb zelf weinig ervaring met ovulatietesten, ik heb er denk ik een stuk of 5 geprobeerd. De uitslag na 40 seconden en na 10 minuten maakte bij mij niet uit. De test bleef vaak helemaal wit.... Maar het lastige is dat dit echt per persoon afhankelijk is (LH concentratie). Dus je kunt een positieve test hebben gemist. Dat is natuurlijk balen. Des te spannender of je 29 of 30 januari ongesteld gaat worden. Nog een paar dagen wachten! Je kunt evt een vroege test doen, maar ik zou persoonlijk wachten tot je NOD. En kunnen de bijwerkingen ook komen van Clomid? Spannend joh! Ik hoop echt voor je dat je zwanger bent!
     
  3. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    11 feb 2010
    4.258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    Ik gebruik ook deze ovutesten en ben er zelf ook erg te spreken over, maar ja je moet inderdaad wel de 10 min. afwachten :p en het iedere dag op hetzelfde tijdstip doen en niet met ochtendurine en 2 uur niet drinken. Het zou inderdaad heel goed mogelijk kunnen zijn dat je je ei al hebt gehad maar daar is nu weinig over te zeggen. Je zult helaas nu moeten afwachten of je 29/30 januari ongi wordt of niet :(. Is nog maar 5 dagen dus dat red je wel. Zullen spannende dagen voor je zijn hopelijk heb je dan goed nieuws 8) Veel sterkte met het wachten.

    En mocht het niet raak zijn dan de volgende keer wat meer geduld hebben met de ovutesten he ;)
     
  4. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    majella moet je op dag 1 startenmet clomid? of lees ik het verkeerd? en wordt je ei niet gevolgd dmv een echo?
    dat is raar als dat zo is omdat het protocol van de gyn voorschrijft dat ei gevolgd moet worden en bij over stimuleren geen gemeenschap mag plaats vinden ivm kans op meerlingen
     
  5. majella

    majella Actief lid

    4 feb 2009
    155
    0
    0
    Bediende
    Zeeland
    @ ricmar: ik mocht van de gyni al van dag 1 starten met clomid 50 mg. weet ook niet waarom.... :(
    En ik moest niet voor controle echo laten doen. weet ook niet waarom. met Matthew moest ik de 1ste maand wel ruim 3 keer om de 3 dagen echo`s doen voor controle en werd niet zwanger . en de 2de maand geen controle echo`s en werd ik wel zwanger van Matthew.:(
    Moet wel als ik ongi wordt onderzocht worden.

    Ik vertrouw op mijn gynicoloog dat hij wel weet wat hij doet. :)
     
  6. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Ja oke ze zouden het wel weten, maar je hoort veel controles en je ziet vaak vanaf dag 3 of dag 5 start clomid
     
  7. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    vreemd ja, volgens mij is het of vanaf dag 3 of vanaf dag 5 clomid inname start.. en mijn gyn zei ook ten alle tijde echo controles, er kan altijd over stimulering plaatsvinden..
    kreeg er nu wel heel veel, al 4, vrijdag mn 5e. als ik nou niet zwanger ben deze cyclus, dan volgende maand geloof ik 2 echo's... maar helemaal geen een vind ik wel n btje raar
     
  8. majella

    majella Actief lid

    4 feb 2009
    155
    0
    0
    Bediende
    Zeeland
    Ja ik weet het dat je normaal van dag 3 of 5 start met clomid. maar ik moest starten op dag 1. ik weet dat er controle echo`s worden gedaan was bij mij ook de eerste keer (in totaal 3 ),maar nu heb ik er geen moeten laten doen. nogmaals ik vertrouw op mijn gyn. hij heeft een goede reputatie en heeft me tijdens mijn eerste zware zwangerschap goed begeleid. ik weet ook niet waarom hij het zo doet. moet wel op het eind van deze cyclus een echo controle doen.
     
  9. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    de gyn en jij kennen jou lichaam beter dan wij ....
    dus het zal wel goed komen.
    hopelijk met mooi resultaat
     
  10. majella

    majella Actief lid

    4 feb 2009
    155
    0
    0
    Bediende
    Zeeland
    Dank je wel dat hoop ik ook.:)
     
  11. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    Ja idd je gyn zal het wel beter weten dan ons! Veel succes iig
     

Deel Deze Pagina