Helaas lus ik geen melk, dus doe het maar met yoghurt en yoghurtdranken.. Of gewoon een broodje kaas.
Ik dacht dat ik de enige was! Maar er zijn gelukkig lotgenoten hihi. Ik probeer het op 3 a 4 glazen per dag te houden, maar er gaat hier momenteel in een 3 persoons huishouden zo'n 8 a 9 liter melk door in de week! Normaal was dat 4 liter.
Ik ga ook watertanden als ik alleen al aan melk denk.. Teveel zoals meer dan een liter per dag lijkt me ook nietzo heel goed, maarja er zijn slechtere dingen. Hier weet ik me vooral in te houden doordat ik niet tezwaar mag tillen en dus een beetje zuinig moet zijn op de melk, lol.
Ik drink ook liters melk per week. Zeker 1,5 pak per dag. Vandaag bij verloskundige geweest en die zei dat t niet zo erg was, wel proberen halfvolle of magere melk te drinken als je zoveel melk drinkt. Volle melk is zowiezo niet goed.
Owwww, heerlijk melk! Maar dan wel de volle variant, die vind ik het lekkerst. En het kan er bij mij niet in dat het niet goed is, sorry. Kan me voorstellen dat het vet is, dat wel. Maar magere melk vind ik geen melk hoor, gatver! En volgens mij is het nog altijd beter of minder ongezond dan al die zogenaamde gezonde sapjes waar je ongemerkt kilo's suiker naar binnen zit te werken....
Ik wil ook alleen volle melk, halfvolle smaakt raar sinds ik zwanger ben. Smaakt gewoon echt naar 50% melk.. lol.. Denk ook dat je over die sapjes zeker gelijk hebt!
Wij hebben een 5 persoons huishouden en zitten op (niet schrikken) 21 liter... Ik kan geloof ik beter een melkkoe in de tuin gaan houden.
Hihi wat grappig om te lezen, ik had tijdens de zwangerschap van mijn zoontje ook echt een melkverslaving en iedereen verklaarde me voor gek.. iedere dag ging er een 2 liter kan in . Hielp me ook tegen het maagzuur. Ik vind melk ook alleen lekker als ik zwanger ben.. maar het schijnt wel dat op den duur melk de maagzuurproductie alleen maar bevordert. En misschien is melk wel vet, ik ben in totaal 18,5 kg aangekomen, maar na de bevalling was ik er al heel gauw 15 kg kwijt en die laatste 3,5 ben ik ook voor de 6 maanden kwijtgeraakt.. dus volgens mij zegt het ook niet zo veel! Beetje jammer dat ik de volgende zwangerschap een beetje matig moet zijn met melkproducten ivm allergieën daar zie ik wel tegenop
Haha, nee dat zou echt bizar zijn i.d.d. Het is gewoon per week.8) De melk is nu op, dus ga zo meteen als een haas naar de winkels.
bij de vorige zwangerschap had ik zo rond de 25 weken ook zo'n melkverslaving. Dronk ook zo een pak of 2 per dag weg. Maar rond de 27 weken constateerde ze zwangerschapssuiker en moest ik dus echt drastisch gaan veranderen want melk heeft veel invloed op zwangerschapssuiker.
@ TS: toen ik zwanger was dronk ik op het laatst ook echt alleen nog maar melk. Ik kreeg idd ook maagzuur van water en al het andere wat je maar kunt bedenken, dus ik was allang blij dat er nog iets wat dat ik lekker vond en waar ik geen last van kreeg. Mijn VK vond het allemaal prima. Die was zelfs blij dat ik melk dronk ipv sapjes, want daar zit ongemerkt veel te veel suiker in. Dan maar liever het vet uit de melk. Overigens was ik niet uitzonderlijk veel aangekomen, ondanks de enorme hoeveelheden melk: totaal op het laatst zat ik op +17 kg, waarvan waarschijnlijk minimaal 4 kilo vocht was dat ik vasthield. Het enige echt grote nadeel van melk is dat je er (als je er gevoelig voor bent) enorme pukkels van kunt krijgen (dat had ik dus heeeeeeeeeeel erg), maar ach: na de zwangerschap gestopt met melk en nu niks meer aan de hand