[Klachten] na je eisprong (deel 4) / SKSB

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door riddle, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. liena

    liena Fanatiek lid

    21 feb 2008
    1.900
    0
    0
    Leidster kinderopvang
    Noord Holland
    @ Yojo, toch best jammer, maar goed nu weet je het wel en heb je mss wel last van een griepje, of wat Dag ook zegt komt het toch nog. Hoop dat je je snel weer een beetje beter voelt. Dikke knuffel.
    Hoe was het op puppy-cursus vanaaf?

    @ Juffie, Nathan dus lekker vervelend tussen de middag? Dat herken ik helemaal niet;). Heeft hij nog een beetje geslapen vanmiddag?
    En elk bezoek aan de vk dus op de weegschaal;), ik heb er nog nooit op gestaan bij de vk. Wat een verschil dan per vk-praktijk..
    En even over de slaapzak, Thomas heeft er ook nooit meer een aan, hij draaide zich er altijd klem in waardoor hij nog vaker wakker was.
    Hoe heb je het vanavond gedaan? Anders mss eerst eens proberen met een middagslaapje, want kan me voorstellen dat je de nachten graag goed slaapt.

    @Deli, hoe gaat het nu eigenlijk met het inslapen van jullie grote man? Gaat hij nu 's avonds weer wat makkelijker slapen?
    En je beeb dus lekker actief? Wat kun je daar dan weer van genieten he, als het niet te gek wordt in ieder geval;)?

    @Miranda, wat fijn om te lezen dat je mannetje zo goed gegroeid is! Dan heeft hij er niet veel last van gehad dat het eten vorige week niet zo goed ging.
    En wat weer een prachtige foto's zeg!! Lekkere kids heb je toch;).

    @ Dag, jullie kleine dus nog steeds dwars? Kayra heeft ook lang dwars gelegen, maar is uiteindelijk toch gedraaid! Vanaf wanneer moet jij naar het ziekenhuis?
    En Stan vandaag dus ook naar het CB, mooie getallen hoor. Thomas is iets groter en iets zwaarder. Hij was in december 92 cm en 15,5 kg:). Beetje aan de zware kant dus.
    Welke maat heeft Stan nu aan? Thomas zit inmiddels met de meeste kleding in 98/104. Ben wel benieuwd welke maat jullie kids hebben..

    @ Judibi, heb ook even je testrijtje bekeken, blijft mooi. Jou rijtje ziet er ook goed uit. De eerste weken zijn altijd spannend, maar komt goed. Nog even en dan naar de vk, hoop dat je een mooie echo zult hebben en ons hier mee laat genieten!!;)

    @ QB, allereerst, wat hebben jullie een prachtige tafel zeg!! En wat een ruimte!!
    En dus vanaf vandaag al afscheid aan het nemen van je collega's. Valt niet mee natuurlijk, dat zal best moeilijk zijn. Dikke knuffel!!

    @ Riddle, begint nu wel steeds spannender te worden. Nog maar een paar dagen tot het weekend. Hoop voor je dat de ongi wegblijft!! VVVEEERRRRRR............
    En Rayven toch nog een beetje lief vandaag voor je of ging ze vandaag echt los;)?

    @ Elise, kan me voorstellen dat het fijn is als je de pijn weer kwijt bent. En Luca is naar de kapper geweest? Gaat dat een beetje? Thomas vind het helemaal niks, ik ben hem zelf maar gaan knippen en dat gaat al moeizaam. Heb ook al een beetje bekende kapster voor hem. Hij vind haar erg aardig, maar zodra de scharen op tafel komen is het muizen.

    @ Pooh, wat een drukte zeg en dus maar een dag vrij om even bij te komen? En hoeveel moet je er nu weer?
    Hoe gaat het met Ryan?

    @ Bubsie hoe gaat het eigenlijk met jou kleine meid? Al een beetje meer rust gekregen?

    @ Mink, wil het bij jou allemaal een beetje lukken? Is Stef weer een beetje opgeknapt? Wel druk zo met 2 kids of niet?

    Zo eindelijk even de tijd voor mezelf:D. Haan is vanaaf weg en dan is het toch best druk met 2 kleintjes. Meestal gaan ze 's avonds snel slapen maar vanavond niet natuurlijk;).
    Verder gaat het hier steeds iets beter, Wel worden de kids nog vaak wakker 's nachts maar al 3 dagen pas om 7 uur echt wakker en Kayra vanmorgen zelfs pas om 8 uur. Was toen al 3 keer wakker geweest maar na half 6 niet meer:D. Mogen ze van mij blijven doen!!
    Nou kippies ik ga er weer vandoor. Even lekker op de bank hangen en NCIS deel 2 kijken.

    Tok morgen
    Allemaal een fijne nacht en vooral rustig!!;)
    Dikke knuffel Liena
     
  2. liena

    liena Fanatiek lid

    21 feb 2008
    1.900
    0
    0
    Leidster kinderopvang
    Noord Holland
    Goedemorgen allemaal.

    Helaas wat te vroeg gejuigt;), vannacht weer muizen. Elk uur wakker:(, ben nu nog wel een beetje moe hihi, maar komt vast goed.
    Verder nog niet veel te melden.....;)

    Dikke knuffel Liena
     
  3. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Goedemorgen!

    Liena: fijn om te horen dat de kids een beetje beter gaan slapen. hoop echt dat dit door zet! De eerste maanden weet je dat de nachtvoedingen er bij horen maar daarna is het toch wel fijn als ze doorslapen. Nathan ligt nog steeds in slaapzak. Hij slaapt zo lekker tegenwoordig dat ik geen zin heb om het te proberen:) Gisteravond lag hij ook gewoon goed. Hij wordt ook niet heel warm wakker als hij gewoon ligt dus laat het nog maar even zo.

    All: vandaag weer een rustige dag. Om 15 uur haal ik Nathan op, maar verder tijd voor mezelf:D Vanavond gaan we uit eten met vrienden. Gezellig!

    Kom vandaag gezellig mee kletsen.

    xxx
     
  4. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Goedemorgen...

    Heb wel bijgelezen maar niet alles opgeslagen... zal dadelijk reageren op iedereen.

    Kom wel ff melden dat ik vannacht n supernacht heb gehad met Divano. Hij kwam gisteravond om 21.00 uur voor de fles (had er 6 uur!!!! tussen zitten tussen de fles ervoor en die fles) en om 00.00 uur was ie nog steeds klaarwakker en toen gaven wij nog maar n klein flesje die dronk ie ook helemaal leeg. Vannacht om half 4 begon ie te huilen maar t was de moeite niet om m drinken te geven... hij dronk maar 40 cc! Daarna om half 7 kwam ie weer en toen dronk ie maar 75cc. Ben benieuwd hoe dat ie t vandaag gaat doen!

    Kom zo terug even wat eten... thee pakken en Giuliano klaar maken voor school... de andere kids zijn vrij vandaag!
     
  5. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    29 feb 2008
    4.010
    0
    0
    Tjee Liena, vanacht elk uur!! Knuffel meis en probeer vandaag dan in ieder geval een tukkie op de bank te doen of zo. En Thomas is niet zwaar. Stan is tenger. Hij zit ook onder de lijn maar daar doen ze niet moeilijk over. Stan heeft nu maat 98 shirt en 92 broek. Hij heeft korte beentjes en een lang bovenlijf.

    Juffie, gezellig kletsen vandaag :D Hoop dat ik er ook tijd voor heb. Maar doe mijn best!
     
  6. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    hmmm mijn reactie was gelijk met die van jou zie ik net.. Elk uur wakker:( Pff hoe hou je het vol:(
    Hier ook bijna elk uur wakker trouwens maar dan om te plassen;) ach dat hoort er bij he?
     
  7. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Dag: Nathan heeft precies dezelfde maten als Stan. Broekjes 92 zijn hier vaak zelf nog wat lang en moet ik omslaan. Verder altijd het knoopgat elastiek op het krapste gaatje. Nathan was 12,3 kg en 91 cm..
     
  8. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Balen zeg van je nega test maar misschien is t idd nog te vroeg om te testen! Ik blijf veren voor je want stiekem en heel diep in je hart zou je t absoluut niet erg vinden.

    Hoe deed Sjors t gisteravond bij de puppycursus? Wat moet ie dan zoal doen???
     
  9. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    miran: Voed je Divano helemaal op verzoek of overdag wel om de 3/4 uur?? Heerlijk hoor dat hij het zo goed doet. Vooral 's nachts is het wel erg fijn als je wat langer kan slapen
     
  10. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Ik vond juist weer na 6 jaar n kleintje van mijn eigen in mijn handen weer erg onwennig!
    Maar moet zeggen... t went erg snel!!! hahahaha
    Dag.. kleintjes blijven ALTIJD leuk! Ik kan er ook geen genoeg van krijgen. :D;)
     
  11. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Juffie... Divano komt helemaal op zijn verzoek. Als ik hem wakker moet maken voor de fles dan drinkt ie helemaal niks!... dan is ie nog te lui dat ie uit zijn oogjes kijkt hahaha
    Maar als ie bijv. eerder dan de 4 uur komt dan probeer ik t wel naar de 4 uur te rekken.
    Maar gisteren had ie s'middags om half 3 de fles en de eerstvolgende fles was pas om 21.00 uur s'avonds. Bij ons Gyani deed ik alles volgens de regeltjes en ook echt t kind wakker maken voor de fles. Bij de 2e wordt je er al wat milder in. Bij de 3e denk je bij je eigen: jaaa daaahaaag! En toen de kraamhulp hier was moest ik Divano wel wakker maken met als gevolg dat ie dus veelste weinig dronk want hij sliep gewoon! Dan kun jij proberen de speen erin te duwen maar hij vertikt t gewoon! hahaha dus zeiden Chris en ik tegen elkaar: dat gaan we dus dadelijk mooi niet meer doen... als Divano vraagt om de fles dan krijgt ie m en anders lekker laten slapen!
    Met als resultaat... 670 gram aankomen in 2 weken tijd!:D:D
     
  12. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Lijkt me ook zwaar vallen om op zo'n manier afscheid te moeten nemen van je collega's. Wel erg leuk dat jullie spelletjes gespeeld hebben en lekker zitten smikkelen met zn alle. Was misschien toch wel iets of wat ontspannener dan anders of dat juist niet?
    Meid... vrijdag zullen jullie de echte knauw wel krijgen denk ik.. ik hoop dat je snel ander werk vind waar je je zinnen op kunt zetten en dat je dat met veel plezier kan doen!
    Sterkte vrijdag meis!!!:(
     
  13. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    miranda: heb Nathan ook altijd op verzoek gevoed hoor. Gaf wel bv maar principe is hetzelfde. Alleen overdag wilde ik wel dat hij er niet te lang tussen liet want anders ging hij 's nachts inhalen;) Nathan heeft alleen behoorlijk lang overdag minstens om de 3 uur gedronken. 's nachts dan wel wat langer er tussen gelukkig.
     
  14. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    miranda heerlijk toch op verzoek voeden
    of het nou KV of BV is ik vind dat ook een van de belangrijkste dingen hoor
    Zoey is mijn 1ste en de eerste weken deden we wel echt om de zoveel uur maarja ze had het echt nodig tot ze echt volledig aan de borst ging ipv gekolfd uit een flesje heb toen het schema vaarwel gezegt en lang leve de voeding op verzoek
    We kregen gelijk meer rust oke ze kwam wel vaker maar ze dronk en niet wat ze moest drinken maar wat ze op kon.
     
  15. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    lol ik typ net dat zoey om de 2 uur kwam hahaha nu ze brood enz krijgt worden de tussen poses langer
    en snachts word het ook steeds vaker maar 1 keer
     
  16. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer

    Leuk he die foto's! Maar ik ben ook trots op elk kind op zijn of haar eigen en dat mag je laten zien vind ik!

    Meid... het gaat dan al ietsje de goede kant op met die kinders van jouw en de nachten? Denk maar zo... de aanhouder wint! Wanneer gaat de hulp van start en wat is hun planning? Wat willen ze gaan doen om die slapeloze nachten te gaan doorbreken?
    Hoop dat ze jouw heel goed kunnen begeleiden en dat de kinderen t gaan pikken. Wat zal er voor jouw een wereld van verschil open gaan en wat zal jij uitgerust en hopelijk nóg opgewekter en vrolijker voor de dag komen. Ik neem echt mijn petje voor je af want ik ben nu al gebroken... geloof me, ik vind t heerlijk om te mogen doen maar ik hoop dat ik snel mijn nachtrust toch n beetje terug krijg. Wij klagen al om n paar weekjes geen goede nachtrust maar jij loopt hier al heel lang mee en klaagt eigenlijk NOOIT! Echt meis... jij hebt mijn respect ten zwaarste verdiend!!!!!
    ;)
     
  17. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Nathan ook geregeld om de 2 uur ja. Had ik wel het idee dat ik bleef voeden hoor:) Toen ik over ging op fv was dat over trouwens. Toen heb ik wel redelijk in schema gevoed. Hij was toen een mnd of 4 en kreeg toen ook al fruit/ groente enz.. Heb vanaf het moment dat ik fv ging geven nooit meer 's nacht gevoed. Niet dat hij dan altijd doorsliep natuurlijk;)
    Maar wel super dat jij al zo lang bv geeft!
     
  18. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    zal me eens douchen en aankleden. Zit nog steeds in pyjama:)

    tok later!
     
  19. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Juffie en Melanine... nee ik luisterde bij de eerste echt naar CB. En maakte mijn zoontje ook daadwerkelijk wakker. Maar kwam er wel achter dat dat niet de manier was. Bij ons Giuliano luisterde ik al minder naar CB. Maar bij de eerste was ik n leek en dacht dat ik t niet kon. Bij de andere ben ik meer naar mijn eigen gaan luisteren. Maar moet ook zeggen dat mijn oudste zoooo licht was dat ik ook echt bang was dat ie niet aankwam. Na n half jaartje begon ik t meer op eigen gevoel te doen.

    Overdag laat ik Divano ook gewoon op eigen verzoek komen. Maar ik geef niet eerder de fles dan dat er 4 uur tussen zit! Hij heeft zijn "schade" behoorlijk ingehaald en doet t gewoon hartstikke goed dus kan ie makkelijk om de 4 uur eten.
     
  20. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    ja en ik blijf voeden tot we het beide zat zijn hahaha

    miranda ik werk al 10 jaar in de kinderopvang en heb dus veel babys meegemaakt en ook veel verhalen over cb
    Maar mijn cb is er een wat werkt met de visie je moederhart verteld je wat je moet doen dus dat scheelt heel erg natuurlijk
    alleen de kinderarts doet lastig maar ik laat hem lekker praten
    Mijn meisje geniet heerlijk van mijn melk en soms slaapt ze door snachts en soms word ze elk uur wakker .
    zolang wij ons beide er goed bij voelen vind ik het geen probleem
     

Deel Deze Pagina