Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Jannne, 9 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Op zich al heel fijn, hoe cru het ook klinkt, dat ie posi is, hoe dan ook. Zo dacht ik tenminste maar: kennelijk konden we nog zwanger worden! Maar onze geschiedenis is natuurlijk weer net wat anders, met de Asherman en zo.

    Logisch dat je gelaten bent, je hebt een paar rotdagen achter de rug, nauwelijks geslapen en ziekig, en veel zorgen, en dan dit er nog eens bij.

    S-P-A-N-N-E-N-D!

    Suus!
     
  2. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Hoi meiden,

    Spannend Marjolein, ik hoop dat de testjes donkerder mogen gaan worden!
    Heb je een foto van je test?

    Mamatje, ik duim voor je dat alles goed is, spannend voor jou!

    Suus, hoe is het met je zen?

    Leonieke, welkom hier!

    @ Hier, op de wachtbank!
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, Zen gaat aan en uit nog steeds, hangt eigenlijk helemaal af van de (.)(.)-pijn, en die komt en gaat nog steeds. Die rust op vakantie is wel lekker, maar heb wel ERG VEEL TIJD om na te denken, en dat is dan weer jammer. Toch is het goed, de ontspanning... (ook theorie ;))

    Wanneer kun je testen?

    Suus
     
  4. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Marjolein, ik duim voor je.

    Ik hoop dat de dag snel voorbij gaat.

    Ik ben trouwens nog steeds aan het vloeien, heel goor (SORRY)
     
  5. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Arme Angelica, snif. Hoop dat die ellende snel over is, en dat je morgen thuiskomt met Een IJzersterk Plan. Hoe laat is de afspraak nou met onze grote vriendin? En had je al wat van CZ gehoord?

    Suus
     
  6. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Ja balen he dat de kwaaltjes komen en gaan?
    En zeker als je vrij bent denk je er meer aan dan dat je bezig bent.
    Maar ik heb goeie hoop.
    Al vanaf het moment dat je zei dat je zwanger was, heb ik er een goed gevoel over!
    Ik hoop dat mijn gevoel goed zit en dat je weken voorbij zullen vliegen!
     
  7. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nou, wat lief dat je dat zegt. Heel veel mensen zeggen dat, heel apart. Ik heb ook wel een soort rust hoor, nog steeds, maar toch... de ervaringen zijn zo traumatisch dat je gedachten soms afdwalen naar het sombere scenario. Dat lijkt me heel logisch.

    Heb trouwens wel meer kwalen dan ooit, vooral zo dodelijk vermoeid, dat heb ik nog nooit gehad met 6 weken, dat kwam pas bij 8 of zo.

    Suus
     
  8. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Ja ik snap het gevoel van de sombere gedachten heel erg, want je durft eigenlijk niet te geloven dat het echt een keer goed zou kunnen gaan. Uit zelfbescherming ga je daar dan ook maar niet te erg op hopen en je gelooft het pas als het gelukt is.
    Ik ben blij dat je flink de kwaaltjes te pakken hebt, hopelijk blijven ze je voorlopig nog lekker plagen ;)
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, dat hoop ik ook!
     
  10. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ik moet morgen om half 12 en ze moet iets invullen voor onze avero verzekering



    ps ik heb ook een goed gevoel bij jou
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    O ja, Avero. Hoop dat je snel meer hoort over vergoeding.

    En fijn om te horen, apart is dat toch.

    Suus
     
  12. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Angelica, moet je naar De Sutter toe morgen?
    Ja, je moet daar een machtigings-aanvraag invullen voor je verzekering!
     
  13. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Angelica, veel succes morgen in Gent.
    Ik mag vrijdag weer :)

    Marjolein, joh wat spannend! Ik ga voor je duimen dat er vrijdag een dikke, vette streep zichtbaar wordt.

    Mamatje, ben benieuwd hoe het was!

    Suus, ga een vakantie houden :D
     
  14. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Hmm.. dat stond er ook niet heel handig..sorry
    Ik bedoelde (over mezelf!) dat ik er nu niet meer over na ga denken tenzij ik het zeker weet..
    Door dat getwijfel (wel bellen, niet bellen, wel bellen, niet bellen, en da zo'n week of 4..) ga ik over mezelf denken dat ik het bevoelde..?

    Mamatje, Ik hoop dat je gerust gesteld bent bij de vk!
     
  15. mamatje77

    mamatje77 Fanatiek lid

    14 aug 2008
    3.050
    1
    0
    Hai meiden,

    Nou ik ben er absoluut niet geruster op geworden, dat kan ik jullie wel vertellen....

    Ze wilde eerst een uitwendige maken...maar helaas had ik geen volle blaas, of ze nu wel of niet die holte zag bij die uitwendige weet ik al niet eens meer...

    Toen een inwendige....
    Ze zag ten eerste dat mijn darmen vol met lucht zaten...
    Toen zei ze ook dat we wederom mijn baarmoeder niet goed in beeld kreeg...ze zag nu wel wat op de zwangerschapsholte leek, en maar wederom heel vaag, dus gewoon ook k*techo apparatuur!!
    Ze vroeg ook aan me of mijn baarmoeder niet naar achteren gekanteld lag, tja hoe moet ik dat nu weten....
    Ze heeft de holte opgemeten, maar ze kon het wederom niet goed opgemeten krijgen doordat ze hem heel slecht in beeld kreeg. En ze kwam niet verder dan 5 weken...:(
    Ze zei wel dat het nog helemaal niets te betekenen heeft...niet dat het dus al fout zit of zo....
    Ze gaf aan dat de echoapparatuur in het ziekenhuis veel beter is en ook scherper en dat ze het meer kunnen inzoomen....ook op de zwangerschapsholte. Dat de klachten komen en gaan is ook normaal. Maar ik denk zo en zo dat ik mocht het weer niet goed in beeld komen vrijdag, dat ik ga vragen om een bloedtest.
    Ik word hier zo ontzettend down van....
     
  16. mamatje77

    mamatje77 Fanatiek lid

    14 aug 2008
    3.050
    1
    0
    o ja en nu betreft mijn gevoel....die zegt nu momenteel dat het niet goed zit.....
     
  17. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Jeetje Mamatje wat een onzekerheid. :(
    Nu krijg je vrijdag weer een echo?
     
  18. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nou, een lieve vk, maar hier heb je niks aan, nee. In tegendeel. Dat je bm naar achteren ligt, dat kan heel goed, dat is bij bijna iedereen zo kan ik je vertellen. En als je de holte niet goed in beeld krijgt, gaat meten ook niet zo goed natuurlijk, dus die '5 weken' dat zegt niks.

    Bovendien is het opmeten van de vruchtzak voor de bepaling van de zwangerschap een uiterst onbetrouwbare methode. Pas als er een vruchtje te zien is, kun je wat meer zeggen over hoever je bent. De grootte van de vruchtzak kan namelijk enorm variëren.

    Op naar een mooie echo vrijdag, en deze heeel snel vergeten. Hcg-meting is sowieso een goed idee.

    Suus
     
  19. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Getsie Mamatje wat kl*te dat je nu nog onrustiger voelt... Gewoon vragen hoor, vrijdag verder kijken..
    Waardeloos he die voor de oorlogse echo apparaten..:x
    Hier ook ervaring mee helaas.. Weet inmiddels een adresje waar ze wel goed kunnen kijken.. maar dat is in Alkmaar...
    Sterkte... wilde dat ik je kon beloven dat het goed komt..
     
  20. mamatje77

    mamatje77 Fanatiek lid

    14 aug 2008
    3.050
    1
    0
    ja in het ziekenhuis bij de gyn.....
    Heb het advies gekregen van de vk om op me nuchtere maag nu 2 kiwi`s te eten en vooral de laxo te blijven drinken......

    Maar naar mijn idee had ze allang al iets moeten zien in die holte....

    En niemand kan er met mee vrijdag snik snik
     

Deel Deze Pagina