Juni mama's 2011 deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door sandra, 9 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marry81

    Marry81 Niet meer actief

    Goedemiddag allemaal!

    Haha Zomaar, jij houdt het goed in de gaten! Ik heb me gedeeltelijk aan de afspraak met mezelf gehouden: boodschappen voor de hele week gedaan en was gedraaid. Nu even zitten en dan straks nog beneden stoffen, zuigen en dweilen en even een doekje door de wc en het toilet (niet hetzelfde doekje, welteverstaan... :p

    Priscilla, sterkte bij de vk vanmiddag!

    Stephanie, fijn dat het tentamen goed ging, beterschap nu!

    Miranda, mooie buik hoor en gefeliciteerd met de baan van je man!

    Sandra, jeetje joh wat erg! Echt heel heftig zoiets.

    Bloesem, beterschap!

    Hester, succes straks, hopelijk is alles goed!

    Odess, hoe is het nu? Alweer een beetje opgeknapt? Lukt het een beetje, ziek zijn en zorgen voor een kind?

    Namen, wij hebben al heel lang een naam voor zowel een jongen als een meisje. Doopnamen twijfelen we nog wel een klein beetje over. Naomi is in haar doopnamen vernoemd naar haar twee oma's, dit kleintje willen we vernoemen naar de opa's (met een kleine verbuiging kan dat ook wel voor een meisje). Nu is het zo dat mijn vader bijna 19 jaar geleden is overleden en mijn moeder vijf jaar geleden is hertrouwd. Ik wil mijn vader graag vernoemen en m'n schoonvader ook maar eigenlijk het liefst ook m'n stiefvader. Dat gaat niet allemaal, dan krijgt het kind wel een héle lange naam. Moeilijk, moeilijk.

    Zo, nu de computer weer dicht, op naar de stofdoek....
    Fijne middag allemaal!
     
  2. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    hoi meiden ik ben er weer ff snel want krijgen zo visite en moet ff snel de dweil door heen halen me pup heb huis afgebroken onderhand:p

    me buik groeit hard en goed en de baby doe het goed.heb het hartje gehoord.maar manneke vond niet leuk dus zag me buik bouncen hij trapte tegen de doptone aan.ze heb gelijk gekeken als ik geen ontsluiting had maar dat had ik niet gelukkig!!ik moet wel rustiger aan gaan doen.en ik mag volgende week gewoon weer komen op spreekuur:pdus ik ben weer gerust gesteld.nu ga ik weer verder opruimen.
     
  3. Irissimon

    Irissimon Niet meer actief

    @ marry je bent onwijs goed bezig ;)

    had hier de auto nog ff van de hondenharen verlost.

    zit nu op mannekes lappie omdat ik de mijne leeg gooi zucht..


    @ pris gelukkig dat alles goed is. en dat word ook minder werken neem ik aan? moest de helft minder werken ivm harde buiken.
    7-2 hebben wij weer controle. maar super volgende week gewoon weer langs gaan....
     
  4. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Weten jullie wie er net belde:$ De Otto dat ze maandag het bed komen leveren, joepie ben helemaal blij, en Thomas ook:D

    Onze kids hebben trouwens allebei 3 namen, gewoon hun roepnaam, daarna de naam van hun peetoom en dan zijn beide opa's vernoemd.

    Wat zijn jullie allemaal goed aan de schoonmaak, hier heb ik heb vandaag helemaal niets gedaan, heerlijk! Oja ik de vaatwasser leeggehaald:p


    @Priscilla; Fijn dat alles goed was, en nu inderdaad wat rustiger aan gaan doen.
     
  5. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    @ zomaar ja veel minder werken heb volgende week maar 3 dagen werk en dan weekend gelukkig

    @ sandrazeker weten rustig aan iedereen zei het al de 36 weken ga je niet halen met werken;)
     
  6. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Eerlijk gezegt verbaasde mij het ook al dat je door wou werken tot 36 weken, met lichamelijk zwaar werk. Maar goed iedereen moet het zelf weten natuurlijk:p


    Ik weet niet meer wie het vanmorgen schreef, maar als ik een te drukke dag heb gehad is mijn buik ook twee keer zo dik, echt niet normaal.
     
  7. Irissimon

    Irissimon Niet meer actief

    ik heb smorgen een vrij normaal buikje maar s'avonds begint hij ook enorm te worden. wou dat ie zo bleef. ben jaloers op jullie meiden :p:p

    idd 36uur werken pfffffff. ik werkte 30 en nu nog maar 15 hou het niet vol
     
  8. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    @ sandra nou ik ben van gedachte veranderd;)

    btw we kregen allemaal kleertjes van kennis hun dochter:Den me vriend kreeg allemaal baby spullen voor zijn verjaardag:D
     
  9. Irissimon

    Irissimon Niet meer actief

    @ pris dat zijn idd dingen waar je wat aan hebt. ;) leuke verjaardags dingen altijd

    pffffffffffffffff de zoveelste harde buik treed op. ben verdorie gewoon eten aan het koken :(
     
  10. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
    hetzelfde dus wat ik had, ik was 22+6 dat het begon....

    vanvond even beter bijlezen,momenteel typend vanuit bed, mag niks meer voor vandaag, ben op huizenjacht geweest
    wat een grote teleurstelling zeg :(
     
  11. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    @ zomaar ja echt wel ook zo een woezel en pip ding voor aan de maxi cosi waar je aan kan trekken en dan trilt die:Dheel leuke tekst shirtjes zal er snel is een foto van maken:p

    @ harde buiken ik merk er ook veel van of als ik gewoon even zit was bij de vk en thuis waar ik zo kon zien hoe die omhoog ging:pmaar fijn is het niet
     
  12. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Afschuwelijk babybergen, ik dacht al dat het hetzelfde was als bij jouw, vind het extra hard omdat je kindje gewoon gezond is.
    Niet dat het minder erg is als het kindje ongezond is, maar dan kan je het misschien beter begrijpen.
    Tja..... zulke dingen zouden gewoon niet mogen gebeuren:(


    Hopelijk hebben jullie snel een huisje!
     
  13. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    @sandra getver wat een rotbericht, rillingen lopen me over m'n rug....Net vandaag heb ik voor het eerst sinds ruim een jaar het liedje van Blof Zo mooi weer eens geluisterd zonder echt in hysterisch snikken uit te barsten, ken je dat nummer, kan heel troostend zijn, staat op Youtube, heb het destijds aan m'n nicht laten horen en die heeft het op de begrafenis van haar zoontje laten spelen ...

    ms beetje rare vraag, maar hoe kwam ze erachter, had ze klachten?
    Had je berichtje net gelezen voor het eten, heb er echt een naar gevoel van...
    Sterkte voor je vriendin! :(
     
  14. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Het is een ZP vriendin, ik klets in een heel hecht clubje (al vanaf augustus) en wij zijn toen tegelijk zwanger geraakt. Al kennen we elkaar niet persoonlijk toch leef je erg met elkaar mee.

    Hoe je eraan komt weet ik eigenlijk niet? Heb weleens gehoord door een blaasontsteking, maar dat weet ik niet zeker.
    Maar je moet je er niet ongerust door gaan maken hoor, de kans dat dit bij jouw gebeurd is echt heel klein.
     
  15. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Sandra wat een ontzettend rot bericht zeg, wordt er helemaal triest van. Weten ze de reden?

    BB, even een dikke knuffel voor jou - kan me voorstellen dat het ook weer even veel bij jou losmaakt. Hoe is het met jou en de blaasontstekingen, heb je die nu ook? Wat vervelend van het huisje zeg :(

    Zo, ik ben er echt nog niet. Vanochtend tot 9 uur geslapen, tot 11 uur onze meis in de weer geweest en toen samen naar bed. Toen ze om 1 uur wakker werd dacht ik echt, neeee... Ouders gebeld en die zijn in de middag gekomen, toen kon ik gelukkig weer mn bed in. Ik dacht misschien morgen weer te kunnen werken, maar dat haal ik maar weer uit mn hoofd. Onze meid deed ook bijzonder net, wilde geen warm eten en geen toetje, dus naar bed, werd na een half uur weer wakker en toch nog maar ff naar beneden, heeft ze 2 plakken droog brood gegeten en water gedronken. Gek kind...
     
  16. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Odess, hoe is het gegaan vandaag met je meisje? Voel je je alweer een beetje beter? Mmm moet ook eerst alles bij lezen. Lekker zulke kinderen hè…gevangenisvoedsel is ook veeeeel lekkerder. Rustig aan morgen!

    @Marry, snap dat je nog niet bezig bent met het kamertje ;) Wanneer is de verbouwing klaar? Hier wordt eind maart het hele huis van binnen en buiten geschilderd. Zal ook wel even flinke zooi zijn maar dan zijn we ook maar klaar. (hier ook een toegever in het eten hoor ) Fijn dat alles goed was tijdens de echo. Moeilijk hè om het dan te vragen…heb dat ook hoor.

    @Miranda, gefeliciteerd voor je man..fijn zeg. Mooi bol buikje, denk dat we een beetje gelijk opgaan ;)

    @Hester, lekker hè slapen met een voedingskussen. Ik doe dat ook al een hele tijd voor mijn rug. Hoe waren de controles vanmiddag? We hebben hier namen voor zowel jongen als meisje en ook voor beide tweede doopnamen. We laten ons kindje ook dopen net als onze dochter. (Onze dochter is vernoemd naar mijn schoonmoeder, moeder en oma in één naam). Hier ook een bewegende buik, leuk hè!!

    @Senna, leuk zijn die boxkleden hè..jammer genoeg wel een beetje dun maar ach wat wil je voor zo weinig geld.

    @Meta, vind de was ook niets aan..maar ramen en spiegels schoonmaken ook niet, stofzuigen ook niet, vaatwasser uitruimen niet haha…eh volgens niets.

    @Sandra, mmmm begon met de L toch. Leon en Leoni? (kwam mijn man mee hahah). Leon past wel mooi bij Thomas en Jasper ;) Wat vreselijk voor je vriendin zeg..dat soort verhalen zijn nooit leuk om te horen maar hebben altijd een extra lading als je zelf zwanger bent vind je niet?

    @Bloesem, beterschap!!

    @Zomaar, niet jaloers zijn op die dikke buiken…wacht maar :D
     
  17. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    #737 Felicee, 26 jan 2011
    Laatst bewerkt: 26 jan 2011
    Vanmorgen bij de vk geweest en gezegd dat ik nu een week thuis bent. Ze vond het een juiste beslissing en vond dat ik (wanneer ik eraan toe ben) weer kon beginnen met halve dagen.

    Daarna de arbeidsdeskundige gebeld. (Wil namelijk weer gaan werken) maar hij vond dat ik tot het gesprek sowieso arbeidsongeschikt ben (had de arboarts ook in het advies gezet). Daarna zien we verder. Het arbeidsconflict moet eerst uitgepraat worden.
    Zag later dat ze me voor volgende week alweer aan het volplannen waren voor huisbezoeken, dus echt serieus nemen ze me niet. Ben nu in afwachting van een telefoontje van P&O voor het gesprek (hopelijk snel).

    Verder vandaag een vogelhuisje voor onze meid gemaakt en de boom voor de babykamer afgemaakt.

    Deze is voor onze dochter;
     
  18. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    Deze is voor de babykamer..dit is het origineel;
     
  19. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nieuw kost hij 87 euro..ik heb hem voor 40 euro via MP gekocht. Zaten alleen geen uiltjes bij, dus heb een vogelhuisje toegevoegd. De standaard groene blaadjes heb ik tot nu toe vervangen voor verschillende behangsoorten (zit met plakband vast dus kan er zo weer af). Wat vinden jullie mooier?
     
  20. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    En het vogelhuisje..nu hou ik op :p
     

Deel Deze Pagina