ook al zon mooi kereltjes tijgertje.. lief hoor! kwam ook even kijken of er al nieuws van miep was.. hier beroerd.. erge hoofdpijn en misselijk en gevoelige buik... en of dit alles nu van t spuiten is of ik gewoon ziek word weer ik niet. morgen iig 11u FM in ziekenhuis
Mariek, kan vd puregon komen... Fijn trouwens dat je die echo naar voren geschoven hebt kunnen krijen. Tezzz, hoe is t met K nu? Weer opgeknapt? Beast, al reactie?? Rest: bijlezen op foon gaat wat lastig en Miepman heeft de spelletjes op mijn laptop ontdekt... Ik lig nog in Leiden, echo was op zick ok. Ze kunnen nog weinig zeggen nu, maar heb geen weeen, vruchtwater is heel gebleven en de waarden waren bij de kids hetzelfde of licht verbeterd. So far so good dus en hopen dat dit doorzet. Bloeddruk net weer aan de hoge kant en 1 plusje op de eiwittest, twijfelachtig dus. Hoor zo of ik naar huis mag of niet, moet sowieso 24 uur urine opvangen voor controle... Ga weer even verder genieten van de trapjes in mijn buik, hopelijk straks vanaf thuis even reactie op iedereen...
@ Miepie, iig niet verslechterd. Hoe hebben ze urine opgevangen? Katheter of gewoon in een potje plassen? Als het het laatste is, is het heel normaal om een 1 plusje te hebben! Dus ho pelijk het laatste en heb je geen beginnende z'schap vergiftiging... Hier ook iemand die hele zwangerschap hoge bloeddruk had! Hoogtepunt 200/120 dus hopelijk blijf het bij jou ook gewoon 'stabiel' hoog zoals bij mij was en komen er geen complicaties bij! dikke knuffel!
@ Miep: gekkie.. bijlezen en reageren... hou jij je nu maar heel rustig en geniet van het geschop van het trio! Hopelijk krijgen Sjors en Flupke nu ieder weer een stabiele bloedtoevoer en keert de rust ook terug in je eigen bloeddruk! Rustig aan! Liefs
heeeeyyyy topper! Je doet het goed dus...naar omstandigheden. Zo zou ik het omschrijven....we duimen allemaal verder dat dit de positieve kant op gaat de laatste weken die je nog moet. dikke kus! Makelaar smste vanmorgen dat ie vanavond of morgen wat te horen krijgt...hij heeft goede hoop dus ik ook. Pffffffff hij maakt het wel reuze spannend voor me...zijn dagelijks werk maar dit keer vond ie het ook wel uitzonderlijk. Dus nog even wachten!
miep wat goed dat t zo goed gaat naar omstandigheden! hoop zo dat je lekker naar huis mag!! geniet jij maar lekker van de trapjes in je buik en superlief dat je op me reageerde.. dus t kan toch van e puregon komen.. vorige keer hadden we vakantie en waren we druk dus miss anders of geen last van gehad.. beast spannend joh!! duimpjes draaien dat t goed nieuws is wat ie brengen gaat..
Gelukkig dat alles er tot nu toe goed uit ziet Miep! Laat ze mekaar maar lekker plagen in die buik, worden ze sterker van Hopelijk vals alarm van het eiwit. Vind dat je wel weer genoeg beleefd hebt deze week Enneh....weet miepman wel hoe belangrijk het is om hier te zijn ?!?...beetje spelletjes spelen..puh! K is alleen nog str*ntverkouden en nogal...eigenzinnig ... Lief dat je het vraagt..*dikke kus voor jou- smiley* @Beast: doet ie gewoon expres, die makelaar...moest gewoon nog ff champagne voor je halen in z'n bloemetjesonderbroek....
Hier na relatief goed nieuws vanmorgen na de echo nu weer even een k*tberichtje. Ik had goede hoop naar huis te mogen - bloeddruk was nog wel een beetje aan de hoge kant, dus voor de zekerheid toch weer urinecheck en bloedtest en bloeduitslagen zijn nog niet direct alarmerend, maar geven wel een beginnende zwangerschapsvergiftiging aan. De kans dat dat zou gebeuren ergens in de zwangerschap was groot, dat wisten we, maar het is klote dat het nu samenvalt met het herstel van de tweeling (al hebben die er geen last van - ikzelf ook niet trouwens) en vooral dat ik niet een paar weken verder ben. Ik lig dus nog steeds in Leiden, nieuw infuus aangelegd en komende 24 uur extra controles. Als het stabiel blijft is dat mooi, als ik achteruit ga gaan de kleintjes nog komende week gehaald worden. Inmiddels is de eerste van de 2 longrijpingsspuiten voor de zekerheid alvast gezet. Ze zijn nu met 25 weken natuurlijk nog veel en veel te klein, dus ik hoop dat ze in elk geval nog een week kunnen blijven zitten - en hopelijk nog veel langer, maar ik heb er helaas weinig invloed op .
miep jeetje dat is weer een tegenvaller....hopelijk kunnen ze nog even blijven zitten. hoe houd miepman zich? knuffel
he miep wat kut zeg. Maar inderdaad je heb er geen grip op en je bent nu in de beste handen die je je maar kan wensen in dit geval...hoop dat ze nog wat weekjes blijven zitten. Duim voor jullie en denk heel veel aan jullie.
Nee..tenminste ik weet nog niets...als ie belt belt ie tussen nu en een uur...anders morgen. Maar ja verhuizen moet ik een keer...en Jasmijn was zo zoet met de doos die we kregen bij 2 autostoeltjes...dus gaf Siem z'n eigen doos want Jasmijn duwde hem er steeds uit...en hij is zo fotogeniek!
@ miep jeetje het blijft spannend dus. Ik hoop echt dat ze nog minimaal een paar weekjes in jouw buik kunnen groeien.....pfff wat een spanning. * knuff * ook voor B. @ daan ik eet nu ook sinds een paar weken 3 maaltijden per dag (niet altijd even gezond, maar goed) en eventueel fruit tussendoor. Ben inmiddels ongeveer 3 kilo kwijt dus ik kan er ook over meepraten @ dimple vakantiehuis in duitsland? ik weet er nog wel een....staat vanaf morgen twee maanden leeg @ diaan lekker een last-minute. wanneer gaan jullie? En gezellig, nog een motivator erbij @ mariek wat vervelend van die mislukte spuit. maar hier een diep respect voor jou......ik zou het niet kunnen hoor, een spuit in mijn eigen lijf zetten.... @ wief welcome to the club! ik moet ook in totaal een kilo of 10 kwijt (of zwanger worden hahaha) wat vervelend dat alles zo geblokkeerd zit bij E. Hopelijk slaan de behandelingen aan en is de rust gauw weergekeerd! @ beast whoeiiii spannend! moet alleen nog even het linkje terugzoeken van je nieuwe droomhuis. Ennuh jammer dat-ie niet in z'n broekzak ging videobellen hahaha Wat een geweldig mooi mannetje heb je zeg! Idd net zulke mooie ogen als zijn zus @ ellen jaaaa mogen we je al officieel feliciteren? @ lool fijn, eindelijk weer wat vooruitgang. hopelijk slaan de meds aan @ stephanie prachtige spam!!!
Oh lieve Miep! Het zit toch ook weer niet mee! Wel fijn dat ze je nu goed in de gaten houden en hopelijk dmv medicatie je bloeddruk onder controle kunnen houden. Pffffffff Goed dat ze uit voorzorg de longrijpingsspuit gezet hebben. Beter te vroeg dan te laat lijkt me nu. Hele dikke knuf!
@Miepie, jeetje das kl*te zeg, hopelijk gaan de kindjes het gewoon fantastich doen en blijven ze nog een paar weekjes zitten. En hopelijk zet die zw.sch.vergiftiging niet door. @Miele, waar gaan je ouder heen? Maar das een paar maandjes te vroeg, we willen de laatste week van juni gaan. @Beast, zag een super knappe Siem langskomen. Fijn dat deze biedingen wat soepeler gaan. Morgen hele dag zkh bezoekjes, heb er helemaal geen zin in.
@Miep: getverdemme! Dat is nou ECHT weer niet de bedoeling he! Gelukkig word je erg goed in de gaten gehouden. En toch ook wel fijn dat de spuit voor de longrijping vast z'n werk kan gaan doen. Ik blijf duimen dat de kleintjes nog in elk geval een paar weekjes erbij krijgen in je buik! Heel veel sterkte met slapen in je te krappe bed. Of heb je inmiddels een iets groter bed kunnen krijgen? knuffel! @Ellenk: en? hoe is het? @All: dikke knuffels van mij! ...ja...DIKKE...moet ook zo nodig een aantal kilo kwijt...maar heb er gewoon geeeeen zin in nog...nog te veel snaaieritus over van de verjaardagen ...ik ben zwak! ltr
oja.. @Dimple: kan me goed voorstellen dat je helemaal geen zin hebt in al dat heen en weer gesleep met de kids. Wil je heel veel succes wensen voor morgen. Denk maar zo...morgen om deze tijd kan je lekker rustig op de bank