vandaag dag 45

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door mieke1981, 9 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    haha nee erg he!! ik doe t echt ongeveer n week voor de eisprong tot na de eisprong, daarvoor echt niet hoor, of gewoon om de 4 dagen ofzo. vind t (soms) beetje vermoeiend haha (errug)
     
  2. Onewish

    Onewish VIP lid

    15 jul 2010
    8.373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    ikzelf doe t ook niet hoor :p gwn om de dag ofzo..
    hihi
     
  3. vpkaatje

    vpkaatje Fanatiek lid

    31 aug 2010
    1.905
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hah dit houden we al best een poos vol zo... maar soms zit er ook wel es twee dgn tussen hoor
     
  4. bonita

    bonita Fanatiek lid

    22 jul 2010
    1.155
    0
    36
    NULL
    NULL
    Knap hoor, vpkaatje, om de dag... ik merk dat het er hier toch wel eens bij inschiet. En als ik nou wist wanneer mijn ovulatie was, dan zou ik dan wel wat extra klussen. Maar die ovulatietest is ook nog nooit 'knal' geweest! Ik blijf wel braaf testen. En wat mijn cyclus betreft... het is inderdaad raar dat de laatste zo lang was. Ik ben benieuwd wat het deze keer zal worden (zit nu op dag 19). Ik hoop in elk geval heel erg dat ik nog dit jaar mag bevallen van een kleintje! Dus 't mag wel opschieten!
     
  5. vpkaatje

    vpkaatje Fanatiek lid

    31 aug 2010
    1.905
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja zo zit ik ook al te tellen steeds... zo van als ik nu zwanger raak deze maand dan is het oktober/november bevallen. Tijd begint dan wel te dringen ;)
     
  6. Onewish

    Onewish VIP lid

    15 jul 2010
    8.373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    hihi idd ..! hier nog zo iemand die dat zit te berekenen :D
     
  7. shirbeuk

    shirbeuk Actief lid

    12 sep 2007
    430
    0
    0
    Zuid-Holland
    En hier nog een!! hahaha.

    Zit alweer op dag 15 en denk wel mijn ei gehad te hebben gisteren of eergisteren als dat zo is hebben we in elk geval goed geklust, namelijk 3 dagen achtereen.( moeten er wat voor over hebben he) Mijn man had ook nog eens nachtdienst, dus tussendoor even geklust elke dag!

    Nu hopen dat het wat opleverd! Temp was vandaag opeens 37,2, maar had gisteren een paar biertjes op dus daar komt dat door denk ik.
     
  8. Rrianne

    Rrianne Fanatiek lid

    5 nov 2010
    2.614
    0
    36
    @ Vpkaatje, waaaaauuwww! Om de dag klussen en dat al 100 dagen lang. Daar kan ik me echt niet toe zetten. Ik mag blij zijn als we 2 a 3 x in de week halen. Moet wel zeggen toen we het rekbare slijm ontdekt hadden (het een stuk makkelijker ging), omdat we toen echt zoiets hadden van; nu moet het! hahaha

    Volgens FF is er weer een nieuwe eisprong gevonden.
    Ben benieuwd, zou kunen kloppen na 2 dagen doorzichtig slijm.
    @ Newlywed, ik heb ook na de dagen met doorzichtig slijm, nu het zelfde als jij. Ben nu alweer benieuwd wat mijn temp morgen gaat doen.
     
  9. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    Raar he, of nou ja eigenlijk niet, maar dat zou betekenen dat ik een eisprong heb gehad..maandag was ie 15 mm dus gister 18-19 mm zou opzich wel kunnen.. Aargg nog tot morgenochtend wachten... Heb nu een mannelijke gyn.. Nog ff en k heb t hele ziekenhuis gehad;)

    Rianne, heb je alleen getemperatuurd?
     
  10. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland
    Ik heb een kind dus om de dag...2 a 3 keer in de week?! Was dat...hahaha

    Maar als ik denk dat ik een ei heb zorg ik er wel voor dat we het doen..Maar geloof me een kindje hebben van 8 mnd is heeeeel vermoeiend
     
  11. vpkaatje

    vpkaatje Fanatiek lid

    31 aug 2010
    1.905
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou Shirbeuk, spannend, weer wachten wachten wachten. Ik duim voor je!

    Rrianne, ja tot nu toe hebben we dat goed volgehouden, maar begin nu wel te merken dat het allemaal wat minder wordt hoor. En trouwens, juist als de ovutest positief is, dan voelt het die dagen heel erg verplicht en is het echt een verplichte handeling. Apart he.

    Hihi ja Marjan, dan veranderd alles he. Dat wil ik wel geloven!
     
  12. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    Was bij de gyn, eitje was vorige keer 14 mm dus geen 15 maar nu 17! Hij verwacht zondag eispring whaaaaaaaa en zondag gaat mijn man naar italie een paar dagen!! Heb m al ingelicht, dit weekend gaan de gordijnen dicht;)
     
  13. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    Oja maandag terug om te kijken of ie gesprongen is
     
  14. vpkaatje

    vpkaatje Fanatiek lid

    31 aug 2010
    1.905
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wow! Dat is echt super he. Hoop dat ik ook snel terecht kan voor de echo's. Maar wel vervelend dat je zo vaak moet trouwens, hoe doe ik dat op m'n werk?? Ze weten van niks en zou dat heel graag zo willen houden.....
     
  15. newlywed2010

    newlywed2010 Actief lid

    26 jul 2010
    483
    81
    28
    NULL
    NULL
    Hoe laat begin je? Je kan vanaf half 8 vaak terecht...
     
  16. Rrianne

    Rrianne Fanatiek lid

    5 nov 2010
    2.614
    0
    36
    Newlywed, ja ik heb alleen getempt. Doe geen ovu-testen ivm lange cyclus.

    Marjan hahahah daar kan ik me wat bij voorstellen!
     
  17. vpkaatje

    vpkaatje Fanatiek lid

    31 aug 2010
    1.905
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja idd, kan altijd voor of na mn werk... als ik tenminste keus heb wat betreft tijd. Nahjah eerst nog maar es een doorverwijzing zien te krijgen ;)

    Hoe vinden jullie mn kaartje?
    30f4f0 Ovulation Charts
     
  18. vpkaatje

    vpkaatje Fanatiek lid

    31 aug 2010
    1.905
    0
    0
    NULL
    NULL
    Rrianne, word helemaal depri van jou kaartje... zoiets staat mij ook weer te wachten... zo´n lange wacht pff. Gelukkig kan je snel terecht.
     
  19. Rrianne

    Rrianne Fanatiek lid

    5 nov 2010
    2.614
    0
    36
    Vpkaatje, ja hij is ook stom! Vooral er niet teveel naar kijken hoor. Wie weet wordt hy deze keer bij jou vele malen korter.
    Ben erg benieuwd of mijn eisprong echt is geweest en of ik over anderhalve week ongi word (een positieve test durf ik niet op te hopen).
     
  20. Debster84

    Debster84 Bekend lid

    8 okt 2010
    543
    0
    0
    Niet boeiend!
    Noord Brabant
    Hai meiden ik heb hier een tijdje terug ook gezeten omdat ik een lange cyclus had!
    Me vorige cyclus was uiteindelijk 72 dagen en nu heb ik op dag 50 een knalovutest gehad en me ei gevoelt dus over een dag of 11 ofzo dan weet ik of ik het goed gevoelt heb en of de testen kloppen...ben benieuwd.
    Maar ik ga maar nergens vanuit want we hebben de dag voor de knaltest nog geklust en daarna helemaal niet meer want ik had beter niks kunnen zeggen tegen me vriend over die knaltest en me ei want het lukte niet :( de druk van het moeten was te hoog denk en ik kreeg steeds de slappe lach hahaha hoe stom!!!!!! straks gemist omdat ik zo stom was maar ja weet niet of het bij me mannetje wel gelukt was want ging nu ook niet vanzelf was ook beetje zenuwachtig om goed te presteren denk ik!
    En vanaf na me vorige ongi 7 dec weer om de dag of om de twee dagen aan het klussen geweest en dan zit je er ook niet echt mer op te wachten pfff ben blij dak nu even rust heb hoor haha moet wel leuk blijven!

    Hoop dat het bij jullie ook allemaal eens wat vlotter gaat want als ik bij jullie kijk zijn de cyclussen helemaal de weg kwijt, dan mag ik nog niet klagen denk ik....
     

Deel Deze Pagina