Februari mama's 2010 deel 6!!!!!

Discussion in 'De mama's' started by belliebel, Dec 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Was het hier maar z.n feest ach ja. ;)
     
  2. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    Ik wil wel effe ruilen haha ga ik met karishma spelen en tutten haha
     
  3. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Eeeeuh ja:D, moet nog wel even aan manlief vragen of hij niets heeft, maar hijs niet thuis nu...Vraag het hem straks, dan hoor je het straks of morgen!:D
     
  4. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Aah mammamia, wat lief van hubbie! Dat zal die van mij volgendeweek wel niet doen denk ik hihi, maar mag niet klagen, hier neemt hubbie vaak zat een bloemmetje mee voor me:p.

    Aah wat een ubercute jurkje boni, helemaal zelf gemaakt?:D (waarom ben ik niet zo crea bea!
     
  5. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Idd mamamia wat lief van je mannetje. ( Waar heb jij die bumba slingers gevonden) hier ook een bumba fan.

    Trouwens is er onder de feb kindjes geen bumba fan die wel bumba spulletjes heeft??? Maar er niks mee doet. ???
     
  6. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Oh, over een jongen/meisje bij gup en mir ik denk:
    Gup: meisje
    Mir: jongen
    En mezelf een meid! Qua gevoel dan he...zou zo een geslachtsbepalingsecho willen laten maken, mja nog een kleine 3 weken wachten en dan weten we het waarschijnlijk ook. Moet gewoon eens leren geduld te hebben hihi:p.
     
  7. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ik weet wel dat ze bumba ballonnen hebben bij het kruidvat, heb ze vanavond gezien hihi:p.

    Hier heb ik allemaal verjaardagszooi gehad van me collega. Een petje met 1 kaarsje, een slab met een 1 erop, slingers met een 1 erop en een raamplakker met een 1 erop. Moet dus alleen nog balonnen kopen hihi:p.
     
  8. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ja, ik ga lekker me bedje opzoeken en even wat tijdschriften doorbladeren/lezen!

    Tot morgen allemaal!

    Oh zie kikker online! Hoest met je neus?
     
  9. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoihoi,
    Net terug van de taarten decoreer workshop; samen met mn moeder. Was erg leuk. Zal straks ff mn taart spammen. Overdag gewerkt; we kregen vanmiddag te horen dat we niet 1 maart, maar pas 17 mei gaan verhuizen en wij willen precies daarna op vakantie. Ik hoop dat dit geen problemen gaat geven. Verder gaat dit wel een hoop extra werk geven de komende weken verwacht ik.
    Morgen gaan we naar Ouwehands Dierenpark; hebben nog vrijkaartjes liggen. Ben er nog nooit geweest.

    Vanmorgen werden we trouwens van de wekker wakker en niet van Stijn :D. Dus het later naar bed gaan heeft geholpen. Vandaag om kwart voor 7 naar bed, maar hij had maar 1 tukkie gedaan op het kdv.

    Boni, leuk he kleertjes maken. Ik vind het wel jammer dat er voor jongens niet zo veel leuke stofjes zijn. Maar heb al een aantal broekjes gemaakt en een vestje.
    Super leuk jurkje zeg.

    Ladytijger, leuke foto’s

    ID, wij hebben er een met een pasfoto van 1 maand uit, lijkt er niet echt meer op en lengte klopt ook niet echt meer ;)

    Bellie, mooi dat alles weer goed was bij de vk. Nog een paar weekjes en dan ben je alweer op de helft.
     
  10. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    De taart
     
  11. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Goeienavond!

    @Boni wat en superschattig jurkje zeg... jammer dat het te klein is!!

    @mamamia, wauw wat attent van je man :D kan me voorstellen dat je daar helemaal heppiedepeppie van wordt!!

    @Nelta, jij ook aan de taart workshop! Ik ben geen bakkertje... ja koekjes bakken, of appelflappen maar niet zulke prachtige taarten.
    Ik ben sowieso geen keukenprinses ;)

    @Pnirmal, wilde jij vroeg naar bed...hihi verslavend he... ZP!

    @Ladytijger, wat een lieve leuke foto's! Echt een mooi leuk ventje die Bram. Gefeliciteerd nog!!

    @Angelsfire, gefeliciteerd met Tygo.... !

    @Kikker, ik lees steeds dat jij een blauwe neus hebt!! Gaat het al beter met je??
    Hope so!

    @Iedereen, ben blij met jullie!

    @Hier, Ik ben ongesteld, en niet zo'n beetje. Ik heb vannacht mijn man met een kussen lopen meppen omdat ik me ergerde aan hem. Ik wilde slapen en hij zat nog te laptoppen in bed.
    Ik ging werkelijk helemaal over de flos, huilen enz.....
    te zot voor woorden!!
    Vandaag stuurde hij een sms dat hij heel veel van me houd en dwars door mijn maandelijkse buien heen kijkt :D

    Nu is ie weg, morgen zien we elkaar weer! Jippie!
     
  12. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Oja en ik ga slapen...

    Truste!
     
  13. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedemorgen

    @ Nelta leuk taartje!! En leuk dat je het leuk vond de workshop!!

    @ hier vroeg op, zometeen ff naar de makro, en dan vanmiddag of vanavond ff wat cc's maken. Even het een en ander uitproberen :) Zal ze daarna wel spammen!!

    @ Jode wel lief dat je daarna zo'n lief smsje krijgt!! Sterkte met je ongi... hier ook maar niet zo'n last van, gelukkig!!

    @ Pnirmal feestwinkel oid heeft ze ook. Hier een 'grote bumba fan' dus helaas :)
     
  14. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!

    Hee leuk, makro :D ik kom altijd met veul te veul zooi weer uit bij die kassa's...!

    Hier buikkrampen en diaree :x (en ongi...het kan niet op:D)

    Straks spullen pakken en wegwezen hier.
    Mijn moeder wordt 60, feestje bouwen dus!

    Iedereen goed geslapen?
     
  15. liedel 1

    liedel 1 Actief lid

    Jun 7, 2009
    445
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden!
    Kennen jullie mij nog? hihi...echt heeeeeeeeeeeel lang niet geweest hier; ik vind er nog moeilijk de tijd voor...

    Melle is morgen jarig en dat is altijd zo'n periode van terugkijken en ineens moest ik weer veel aan jullie denken dus ik dacht ik kom gewoon weer eens langs. Wel leuk nog veel bekende namen te lezen. Lieve foto's en nieuwe zwangeren: gefeliciteerd!

    Hier is alles wel prima. ik werk nu vier volle dagen en vind dat best wel zwaar maar het loopt op zich wel allemaal prima thuis en op het werk. Melle is een kleine sumo-worstelaar, 9.8 kilo en 70 cm: niet zo lang maar toch bijna 10 kilo dus je kunt wel bedenken hoe hij eruit ziet, echt zo'n lekker 'rolletje'. Isa is een echte grote zus en wordt nu ineens een echt 'meisje-meisje'; gek op mooie kleertjes en speelt graag met poppen enzo. Ze wordt in de zomer alweer 4...het gaat zo snel!

    Lieve schatten, ik wens jullie al het goeds en natuurlijk allemaal (nog of alvast) proficiat met jullie kleine prutskes. Ik hoop dat het goed met jullie allemaal gaat en als ik de tijd vind kom ik weer eens kletsen want ik mis het geklets wel hoor!

    Liefs,
    Lianne (liedel)
     
  16. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    hey liedel.
    Jeejjj melle ook al weer bijna 1 wat gaat het snel he haha. En we denken allemaal terug aan de bevalling hihi.
    Leuk dat je weer eens langskomt.
    Ja het is druk en jij werkt ook nog 4 dagen snap goed dat je minder tijd hebt voor het forum:DFijn dat het met de kids allemaal zo goed gaat.
    Kom gewoon lang als je zin hebt je bent altijd welkom er zijn er zat die hier niet iedere dag komen kletsen hoor maar gewoon als ze er behoefte ana hebben.
    Veel plezier op melle zijn 1ste verjjaardag!!!
     
  17. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Natuurlijk kennen we je nog Liedel!
    Leuk dat je even langskomt :D
    Gefeliciteerd alvast met Melle!! Ga je een groot feestje bouwen? Hier zijn een hele hoop creatieve taart-makers. Ik zelf ga waarschijnlijk een kwarktaart maken, ben niet zo creatief met taart maar wil wel iets maken.
    Maar goed, bij mij duurt het nog even want Olivier is pas op 6 maart jarig!

    Heel veel plezier morgen!!!
    Goed om te lezen dat het zo lekker gaat met jou, je gezin en je werk.
     
  18. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    *9maanden beurs: gaan wij ook heen als we in NL zijn. Helaas is er nog geen zicht op wanneer dat kan zijn

    *troel:beterschap met de zieken!

    *ladytijger leuke foto's!

    *ongi: blij dat ik daar weer paar maanden vanaf ben!

    *etienne gaat ook los lopen!:) gaaf!

    *boni, ik krijg je foto's niet geopend:(

    *slapen: wisselend tussen 3kwartier en 2uur, met een max van 2,5uur. En dan 1slaapje
    en sem nog 3x per dag!:O hoef ik heir echt niet te proberen!

    *versiering verjaardag: heb ballonnen en slingers liggen, gewoon
    neutrale

    *nelta, leuk naar dierntuin! en leuke taart! lekker vrolijk

    *jodel, dan moet je de rest van de maand wel lief zijn he vor je
    ventje!

    *supermum, eet je al die CC ook zelf op of niet?

    *liederl, leuk dat je je neus ook weer ff laat zien!

    zo, en nu ga ik de auto schoonmaken, daniel slaapt dus ik kan naar buiten;) Volgens wim zit er shcimmel in de auto:x (3weken in de kooi/box gestaan dus niet in gekeken/mee gereden) dus ik ga maar eens kijken wat ik er nog van kan maken! maar baal er wel van!
     
  19. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Ow bah! Dat kl*te!
    Succes!

    Ik ga de tassen weer inpakken voor het weekend.
    Vanmiddag na de drumles rijden we meteen weg hier.
    Ik heb trouwens een gaaf huis gezien op i-net :) vlakbij Breda

    Deze: Huis te koop: Gouberg 3 5126 CZ Gilze [funda]

    (moet een hoop aan verbouwd worden!)

    en deze: oh hij staat er niet meer op volgens mij! Hmm vaag!
    Nou ja, ik zoek nog even verder, maar dan later want ik moet nog veeeel doen.

    Doei!
     
  20. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Succes met je auto. Hoop dat je er nog wat van kan maken zal wel toch.
    En hoop dat je snel weer naar Nederland kunt je bent al een tijdje nu in Duitseland.

    Jodele hiih emo door de ongie ken het( Ik slaap dan zo raar vast dromen ect altijd al gehad, En de heftigheid ben het al gewent. Ben ongie van af me 11 en altijd heftig gehad je went er aan helaas.

    Liedel ja wel ken je nog gefeliciteerd met Jelle alvast, En als je zin hebt schuif gewoon aan.

    Hier lekker uitgeslapen, Even genieten van het laatste weekendje met vriend dan gaat die weer aan het werk haha. Jammer, ach ja misschien ook wel weer lekker het huis wat meer voor me zelf overdag maar voor nu ik geniet tot zondag van het samen doen heerlijk.

    Zo naar het eind gesprek uitslag. Me moeder of vriend gaan mee zie wel wie wil geen van twee het liefst maar het moet toch gebeuren.

    Karishma slaapt net zonderpup die wijgerde ze gisteren ze gooide hem weg als ik hem wilde geven met z.n glimlach van mama ik probeer je even uit denk, weet je wat pak hem af en leg hem weg. Ze is dus zonder pup gaan slapen vanacht bij haar vader ook geen pup gebruikt en nu met slapen ook niet. Denk dat we het niet meer gaan aanbieden ook. Hoeven we het niet meer af te leren;) als ze drie is of zo hahaha.


    Tot vnaaf en een fijne dag nog allemaal. Als ik er een vergeten ben sorryyyy;)
     

Share This Page