Hét 30+ kippenhok! Nu met stokverwarming!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Alexandra2008, 26 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    20 apr 2010
    2.173
    0
    0
    Flevoland
    @Rieanne Wel vreemd dat ze niets op de echo konden zien. Maar goed in de gaten houden dan!
     
  2. rieanne

    rieanne Fanatiek lid

    3 nov 2008
    1.138
    0
    0
    deventer
    Wat ze kunnen zien geeft geen duidelijk beeld, heb wel even gevraagd wat ze daarmee bedoelde maar daarvoor moest ik het telefoontje van de arts afwachten en dat is pas woensdag dus dat schiet niet op. Maar toen we weg wilde gaan kreeg ik te horen dat ze hem maandag opnieuw willen beoordelen en dan hoop ik op meer duidelijkheid.

    Of ze hebben nu niks gevonden en alles blijft oke of het is juist niet oke en ze willen kijken hoe de medicijnen aanslaan.
    Tja hoe dan ook ik kan alleen maar afwachten helaas.
     
  3. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    20 apr 2010
    2.173
    0
    0
    Flevoland
    Altijd zo knut al dat gewacht..:x
     
  4. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0

    ja vond het ook wel raar om het jullie nu zo te melden maar het is idd niet iets wat zo op komt het is de laatste maanden dagelijks onderwerp van gesprek hier in huis.
    en het is goed zo. dikke knuf
     
  5. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0

    Ja idd zijn enorm gezegend en ik gun het jullie allemaal ook heel erg.
     
  6. rieanne

    rieanne Fanatiek lid

    3 nov 2008
    1.138
    0
    0
    deventer
    Ben er ook niet heel erg goed in haha... maar ja we hebben geen keuze helaas.
     
  7. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    20 apr 2010
    2.173
    0
    0
    Flevoland
    Als jullie erachter staan en het voelt goed zo, dan is het ook goed. Knuf!
     
  8. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0

    he jeetje balen zeg dat valt ook niet mee hoor voor jullie mannetje elke keer weer onderzoeken dikke knuf
     
  9. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0

    ja idd maar ik blijf gezellig mee beppen hoor ben veel te benieuwd naar jullie kindjes.:);)
     
  10. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    20 apr 2010
    2.173
    0
    0
    Flevoland
    Gezellig!
     
  11. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0

    gelukkig ben jij nog een stukje jongerToch??? en je kindjes zijn ook nog jonger. Ik kan me voostellen dat je jezelf ook afvraagd wat is wijsheid.... maar toen onze jongste werd geboren in 2007 was ik 35 mijn hubby 40 en de oudste was 12 het leeftijdsverschil was minder groot en dat speeld nu bij ons ook allemaal mee.
    Hoe oud is jullie jongste dan Lente??
     
  12. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Denk dat je er heel goed aan doet meis, zal je een goede voorbereiding geven maar vooral rust in je hoofd mbt de bevalling.
     
  13. karine

    karine Fanatiek lid

    13 mei 2007
    3.694
    0
    0
    @ Jolan: Thanx voor de reactie op de foto ;) Hij is nu ruim 2,5 (Wordt in mei 3 jaar...) :D
    Als jullie er beide achterstaan om niet meer voor nr 4 te gaan, dan is het goed zo :) Fijn en gezellig dat je nog wel mee blijft tokken :D:D:D


    @ Rieanne: Wat balen dat ze nog niets konden zeggen/zien van de echo... Hopelijk maandag goed nieuws... Afwachten is altijd ***.... ;)

    @ Alex: Hoe is het gegaan??

    @ Sanne: Toch wel een fijn gevoel dat je je hebt ingeschreven bij de zw.cursus yoga??? :D

    @ Goof: Hoe is het met je mannen??? ;)
     
  14. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    21 aug 2008
    3.438
    6
    38
    Vrouw
    Almere
    @Rieanne
    Vervelend die onzekerheid. Maar inderdaad, dokter weet vast wel waar hij het over heeft.

    @Jolanda
    Je klinkt heel sterk en in balans. Je bent inderdaad gezegend met je gezin en het is prachtig dat je dat beseft en voelt. Een extra cadeautje zat er niet in, maar je bent tevreden met wat je hebt. Al zal het ook best wel even slikken zijn geweest. (Mag je best zeggen hoor!)
    Ik ben heel blij te lezen dat je wel gewoon blijft meetokken!

    Ach, fluitje van een cent hoor. Die tp stelt niet zo veel voor. Het is alleen heel even gevoelig/pijnlijk als ze met dat slangetje door de bm-mond gaat. Ik zei nog "Doe d'r meteen een beetje Pattex bij.", maar die vlieger ging niet op. :D
    Achteraf zei ze nog "Nou dat worden 2 spannende weken he." En ik antwoordde "Ik probeer er gewoon niet aan te denken." Toen keek ze me al zo aan met een blik van 'Dat gaat je niet lukken.' dus ik voegde er aan toe: "Probéren he, ik zeg niet dat het lukt." ;)

    Ik had nog even gevraagd of de slagingskans met zo'n cryo tp echt lager was, want het is natuurlijk wel in een natuurlijke cyclus zonder dat ik Progestan hoef te nemen. Toen zei ze dat de slagingskans wel lager lag, maar dat het zou kunnen -maar dat was nog niet genoeg onderzocht- dat de kans op miskramen hoger ligt als je hormonen moet nemen.
     
  15. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    23 nov 2009
    1.411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    2 en een half
     
  16. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0
    wat ik al eerder heb gezegt ik hoop en wens dat het deze keer echt goed blijft gaan ik ga voor je duimen en de kaarsjes staan aan.
     
  17. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    15 aug 2010
    782
    0
    0

    stiekum hoop ik dat het voor jou ook nog weggelegd is meis maar je moet doen wat je hart je ingeeft.
    bij ons is het nu duidelijk en dat geef me innerlijk rust ik ben blij dat ik het jullie nu ook gezegt heb. het lucht eigenlijk op:) raar mens ben ik he. raar maar dankbaar kus
     
  18. rieanne

    rieanne Fanatiek lid

    3 nov 2008
    1.138
    0
    0
    deventer
    Dus helemaal op je plek hier in het hok haha ;):D
     
  19. Sprokkel

    Sprokkel Fanatiek lid

    6 jul 2010
    1.165
    0
    0
    Het wordt weer warmer en gezelliger in het hok, dat voelt fijn meiden! :)
    Ik zat er echt mee in mijn maag dat het zo hoog is opgelopen. Zal nog wel even duren voordat het allemaal gezakt is, maar ben erg blij dat Femme, Hex en mvl hun koppies hebben laten zien. Jullie worden anders echt gemist hoor meiden, serieus! Dat geldt ook voor Knuffel, Bieb, Eternity en Leo...en Beschuitje + Femke heb ik ook al een tijd niet gezien hier. Ik vind jullie allemaal top en lees altijd graag jullie berichten...ik hoop dat jullie stuk voor stuk weer op stok komen...op het moment dat jullie daar zelf weer behoefte aan hebben. Als jullie maar weten dat ik daar heel blij van wordt en jullie allemaal lief vind!! :):):)

    Dat blijft toch iedere keer weer spannend he! Nog een week wachten...ohhh wachten is niet mijn hobby. Volgens mij is geen van de kippies daar goed in :D

    Hehe, dat is liefde Alex, katten-liefde :p

    Op zich hoef je de hoop natuurlijk niet te laten varen, je bereid je voor op een mogelijke scenario...maar dat wil niet zeggen dat er geen kansen meer zijn. Ik vind het een hele dappere stap in ieder geval!
    Ik heb ooit gewerkt bij stichting jeugdzorg en weet dat daar schatjes van kids zijn die heel hard lieve ouders nodig hebben. Ik kon er heel slecht tegen dat ik van die ukkies in hun pyamas zag in een soort klaslokaal...en dat was dan thuis :( Anderzijds heb ik een petekind in Peru waarvan ik de familie ondersteun (ik heb daar tijdje gewoond) en ook daar zijn veel kids die het nodig hebben. Moeilijke keuze hoor. Laat je goed voorlichten in ieder geval, maar dat zullen jullie sowieso wel doen. Moet je hierover nu al beslissen...?

    @Saskia, nee geen griep...^%$#@ stomme collega's! Kan dat kwaad eigenlijk dan voor de IUI? Ik weet eigenlijk niet in hoeverre griep van invloed kan zijn op de conceptie...?

    @Saffron, Hoooooiiii! Ook blij jouw koppie weer te zien! Hoe gaat het met je? Al behoorlijk tonnetje rond? En voel je minisaf goed?

    Fijn dat je bloeddruk het houdt! Dat is in ieder geval heel goed nieuws. Minder goed wat er met Tom is, gek dat ze niks kunnen zien...of misschien ook wel een geruststelling?
    Ik wist niet dat jullie Tom al twee keer bijna kwijt waren geweest :$:(. Heftig! Ik hoop dat ie snel een blozend en blakend gezond mannetje is die zijn praatjes voor 10 verdubbeld naar 100! :)

    @Alex, kijk 1 eskimootje maar hoeven te ontdooien, dat is in ieder geval weer goed nieuws. Nu door naar de volgende ronde en horde...! Succes met ontspannen blijven meid, adem in en gewoon weer uit. :) Ik 'mentalist' het eitje wel naar een warm bizonkit plekje waar 'ie 40weken mag groeien ;). Mag je mij de schuld geven als het niet lukt...;);)

    @Sanne, afhankelijk van wat voor soort yoga je doet of het zweverig is. Ik heb ooit maandenlang zenmeditatie les gehad, echt het tegenovergestelde van zweverig, je wordt er juist heel realistisch en bewust van. Ik had nu ook wel zoiets willen doen, maar zou ook zelf kunnen oefenen natuurlijk. Ben vorige week naar de 'gewone' gym geweest. Was wel informatief en gezellig. Toch mis ik die ontspanning van een meditatie, ben benieuwd hoe de yoga is...? Misschien dat ik dat daarna nog wel een keer ga doen.

    @Eternity, LIEVERD! Ik zou willen dat ik je nog beter zou kunnen helpen dan alleen met een pb. Ik hoop dat je in je 'live' omgeving veel mensen hebt die je kunnen steunen. Mijn gedachten zijn bij je!


    @Jolan, moedig besluit! Ik snap dat het moeilijk is hoor, al helemaal als oma straks komt. Sterkte met afscheid nemen van deze mooie wens. En geniet van je pubers :) !


    Ik hoop dat ik niemand vergeten ben!

    Oef en nu heb ik ineens heftige lekkere trek...en niks in huis :$:D;)

    KNUFFELS X
     
  20. karine

    karine Fanatiek lid

    13 mei 2007
    3.694
    0
    0
    Proberen niet aan te denken is inderdaad makkeliujker gezegd dan gedaan... Heb je een beetje afleiding de aankomende 2 weekjes??? Lekker druk, dan valt het erover denken weer erg mee ;)
    Fijn dat het goed is gegaan en je er geen last van hebt.
    Slagingskansen zijn altijd wisselend.. Of je nu "normaal" zwanger wordt of met de één of andere behandeling... (Hoop dat ik het goed verwoord, wist er even geen andere woorden voor :D)



    @ Sprokkel: Wat heb je weer heerlijk een lange post gemaakt :D:D:D Dat wordt nog wat als jij je verlof ingaat :p Hahaha... *knufff*

    @ Sas: Hoe is het met jou??? Heb je nu echt de griep? Of val je nog net "buiten de boot"?? Ik wens je alvast heel veel succes voor morgen!!!

    @ All: Ik ben er eventjes een weekendje niet, we zijn naar familie van manlief en blijven daar gezellig slapen... Ik zal dus zondagavond veel moeten bijlezen :D:D:D
    Fijn weekend allemaal!!!! *Dikke knufffffffffffffff* ;)
     

Deel Deze Pagina