Oorbelletjes babytjes van 11 wkn. Voors en tegens?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door MeisjeV, 28 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Bij ons was het na het zwemdiploma ;)
     
  2. Moon28

    Moon28 Niet meer actief

    Ik heb ook helemaal niks met goud en draag een zilvere ring, doet niets af van onze liefde en het getrouwd zijn. Draag soms wel geitewollensokken maar meer omdat ik geen pantoffelmens ben;):D
     
  3. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    17 apr 2010
    1.946
    54
    48
    ik vind 11 weken erg vroeg....maar ik ben zelf ook aant twijfelen, ik vind t namelijk wel erg mooi...
     
  4. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    Ik heb in de verkleedkist speciale hakken voor onze dochter zitten daar loop ze al een paar maanden op ;) (van die spaanse hakjes) vind ze helemaal geweldig!!
     
  5. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Ik zag gisteren bij het babyzwemmen toevallig een babytje met oorbellen en toen vond ik het eigenlijk helemaal niet mooi staan, het hoort gewoon nog niet bij die leeftijd vind ik.

    Ik heb zelf oorbellen laten zetten toen ik 12 was. Ik ben toen samen met een vriendinnetje geweest, en ik moest toen dus ook zelf goed schoonhouden en blijven draaien etc etc. Hoort een beetje bij de opvoeding denk ik dan.

    Mijn nichtje kreeg ze al toen ze 3 was ofzo, en die kon ze toen ze ouder wat opnieuw laten zetten, haar oren waren zo veranderd dat haar gaatjes lelijk hoog waren gaan zitten.....

    Als Simone om oorbellen gaat vragen ga ik ter plekke wel verzinnen wanneer ze ze mag, het hangt heel erg van haar karakter af wanneer ik het goed ga vinden......
     
  6. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ja maar een zilveren ring blijft nu niet echt heel erg mooi en een ring staat toch voor iets "eeuwigs" zeg maar dan kan je ook witgoud kiezen (de kleur is dan goed maar wel veel duurzamer zeg maar)

    Titanium is echt weer zo'n hype van de laatste tijd, en zal zijn waarde niet echt gaan behouden hierdoor.

    Natuurlijk heeft het niets met je "band" te maken maar goud staat symbool voor iets en heeft een historische en emotionele waarde, wat dan titanium totaal niet heeft het is koud en emotieloos voor mijn gevoel maar ook op de lange termijn zal je dit gaan zien.

    Sieraden hebben bij mij te maken met emotie er was een tijd dat het me niet uitmaakte en ik geen geld had voor duurder en dus zilver kocht (oorbellen) maar nu op oudere leeftijd (in vergelijking tot puber :p ) hecht ik meer waarde aan een metaal met een waarde die blijft omdat er emoties in gaan zitten, mijn ketting zal ook weer overgaan naar mijn dochter e.d.

    Krijg van mijn man ook elke 5 jaar dat we getrouwd zijn een diamantje erbij (en dan bij 25 jaar bv 1 groter en dan weer opbouwen, zo doen mijn ouders dat ook en vind ik erg mooi, persoonlijk vind ik diamanten op een titaniumring of zilveren ring echt een vlag op een strontschuit, dus dat heb ik ook meegenomen in mijn beslissing als je diamanten niet mooi vind is dat dus niet van toepassing :D
     
  7. Luannie

    Luannie Fanatiek lid

    1 nov 2009
    1.241
    1
    0
    NULL
    Ik persoonlijk zou het ook niet doen... maar vind de foto's wel erggg schattig hier!!
    Dus tja lastig! hahah....
    ok, aan mijn bijdrage heb je dus niets!
     
  8. tulip

    tulip Niet meer actief

    linda86, sandraske, idd dat vind ik ook een hele mooie leeftijd. Bij ons idd ook allemaal na de communie. Ik heb mn communie niet gedaan, maar kreeg wel oorbellen.

    En verder: ik denk dat sommige mensen zich heel wat voelen door bepaalde opmerkingen. Als je goud nodig hebt om te laten zien hoe je jullie relatie ziet, dan is er in je persoon wat mis en in je relatie al helemaal. Al krijg ik een plastic ring, dan weet ik nog dat ik waardevol voor hem ben en dat hij van mij houdt. Daar heb ik dat tokkie goud niet voor nodig.
     
  9. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Ik vind oorbellen bij een baby echt absoluut niet mooi, en zou 't dus ook zeker niet doen! M'n meissie mag wel oorbellen, maar als ze er zelf om vraagt (en minimaal een jaar of 7/8 is, liever nog ouder).

    Tja, en wat betreft of goud wel of niet mooi is, meningen verschillen! Ik vind geel goud absoluut niet mooi, en zal dus ook geen sieraden kopen die van geel goud gemaakt zijn. Wit of rood goud vind ik wel mooi, maar als vriendlief en ik gaan trouwen worden het waarschijnlijk titanium of zirkonium ringen. Waarom? Omdat we het mooier vinden. Niet omdat het goedkoper is, want je kunt het zo duur maken als je zelf wil.

    ?? Wat ga je zien op de lange termijn? Vind dit een vreemde opmerking eerlijk gezegd..
     
  10. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant


    Dat het geen waarde blijft houden qua metaal zeg maar, ik bedoel er niet mee je relatie :p
     
  11. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    27 okt 2010
    2.803
    3
    38
    Ik vind t zielig om je kindje onnodig pijn te doen. Daarbij vind ik gewoon dat de keuze bij het kind moet liggen of ie wel of geen oorbellen wil. Daarnaast vind ik t ook lelijk als een baby oorbellen heeft en dan druk ik t heel netjes uit.
     
  12. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    jammer dat je er zo over denkt want niet iedereen heeft de keus zoals ik al eerder zei:
    mijn man kan nergens tegen en krijgt van alles uitslag zelfs van goud.. toen wij gingen trouwen hadden we dus geen andere keuze dan titanium, cheap ass?? nee daar ging het niet om maar om toch een band met elkaar te hebben hebben we dus beide gekozen voor titanium vond het namelijk geen gezicht als ik een goude ring zou dragen en mijn man omdat het niet anders is een tianium ring..

    dus ben blij dat ik rondloop met een vlag op een strontschuit ;)
     
  13. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    dit ben ik helemaal met je eens!!! en het intresseert mij niet dat mijn titanium trouwring zijn waarde verliest want dat doe ie nooit!! waarde hecht je er zelf aan en ben niet van plan hem ooit te verkopen dus de waarde boeit niet!!!
     
  14. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    mijn nichtje heeft met 9 weken oorbelletjes gekregen,

    ze heeft geen kick gegeven....

    bij die tattooshop ( ja een echte erkende tattooshop ) zei de baas : het beste zo snel mogelijk, want hoe jonger ze zijn... hoe gevoelozer de oortjes zijn,

    of dit waar is weet ik natuurlijk niet, maar mijn zusje heeft het wel gedaan. en nu is haar dochter al 1... en het staat zoooooo geweldig !!!

    wij gaan het ook doen.... ik weet alleen nog niet wanneer.... ik twijfel of ik het binnenkort al ga doen... of wanneer ze 1 is. dus over een half jaartje.
     
  15. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Dat vind ik wat anders als je echt geen andere keuze hebt, dan is het gewoon "medisch" noodzakelijk namelijk en niet een echte keuze.
     
  16. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    #136 Isademi, 29 jan 2011
    Laatst bewerkt: 29 jan 2011
    Goud is juist waardevol dus de tokkies kunnen dat niet echt veroorloven eigenlijk ;) of je moet het over verguld hebben of slechte karaat ofzo ..

    Het is niet zo dat je door een goedkope ring je relatie niet okay is ofzo dat staat los van elkaar maar ik vind het symbool van jullie samen dat dat wel waardevol zou mogen zijn natuurlijk, dat heeft te maken met traditie e.d. voor ons gevoel moet onze trouwring iets zijn wat als onze kinderen kinderen krijgen bv door kunnen geven..
     
  17. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    Ik zelf vind het verschrikkelijk en mijn dochter krijgt ze ook pas als ze er echt zelf om zal vragen. maar dat is MIJN mening en iedereen mag recht hebben op zijn eigen mening ;)
     
  18. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Mijn mening, ik vind het belachelijk als je dat al bij zo'n kleintje laat doen. Stel je voor dat de oortjes ontsteken. Een kindje van die leeftijd kun je dat nog niet uitleggen!! Verder ben ik het met voorgaande meiden eens dat ik het ook een beetje ordinair vind staan.

    Vanaf een jaar of 6, als ze er zelf ook iets van vinden, zou ik het overwegen denk ik!

    Maarja, iedereen eigen mening/smaak hé!
     
  19. Sunny1977

    Sunny1977 Actief lid

    19 nov 2010
    385
    0
    0
    Adminimiepje
    7e hemel...
    De meningen zijn verdeeld hier...

    ...ik zou het overigens nooit doen. Een kind moet zelf kunnen beslissen over zijn/haar lichaam.
     
  20. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    Dat is op zich okay als je dit ook doortrekt in de rest van je beslissingen, ik zie zoveel kids die kleding aan hebben die hun mama leuk vinden en zelf niet of bv gedoopt worden (is ook een keuze die je een kind niet zelf laat maken maar omdat je het zelf wilt) zo heb je veel meer beslissingen die je vaak voor je kindje maakt omdat jij het wil, dus word vaak zat gedaan al zeggen veel moeders dat hun kindje zelf de keuze mogen hebben..
     

Deel Deze Pagina