@Rrianne, nou ongi zet niet echt door. Rommelt nog een beetje; verlies nog wat bruine afscheiding, maar nog niet echt bloed gezien. Ik lees dat sommige mensen eerst 4 dagen afscheiding hebben, voordat het echt doorzet. Nou daar hoop ik dan nog maar een beetje op... Anders toch maar weer beginnen met tempen en zien of daar vanaf nu wat van te maken valt. @VPkaatje, het was de eerste en enige keer dat ik dat vruchtbare slijm verloor en nu dan twee weken later die bruine afscheiding heb. Fijn weekend allemaal!
Newlywed: hoop idd voor je dat je ei zondag springt, dus klusse!! Hier is mijn temp weer gewoon 36,6 dus ei is nog niet geweest denk ik. Heb vandaag wel hele erge steken in mijn buik, dus misschien is dat mijn ei wel, dus vaaaf maar klussen! hahaha
Spannend!!!! Je hoeft geen uitleg te geven als jij zegt dat je naar de dokter moet ofzo... Jou kaartje ziet er kut uit...maarrrrr toen ik zwanger ben geworden van Koen had ik ook zo'n kut kaart! Dus houdt moed Klusserdeklus!!!!
ff laten weten dat ik er nog steeds ben haha ben beetje druk met schoonmams dus zit hier weinig effies. effe kijken hoeveel dagen het al weer is. nog laaaaaaaaang geen ei in zicht
En ja hoor, gisterenavond ongi echt begonnen! Na vier (!) maanden weer eens een tampon nodig. Gek hoe blij je kan zijn met een beetje bloed.Hopelijk blijft het zo een paar dagen en is het niet weer binnen een dag afgelopen.... Ben maar weer eens begonnen met tempen. Vond deze vanmorgen nog wel wat aan de hoge kant 36,57. Maar misschien zakt hij de komende dagen nog. @Rrianne, als dat vruchtbare slijm bij jou hetzelfde betekent, ben jij volgende week ook weer eens aan de beurt... @de rest: succes met alle ontwikkelingen! Ik ben benieuwd hoeveel babies dit zooitje dit jaar gaat opleveren... Groetjes!
CCbloom, wat fijn dat je ongesteldheid eindelijk is door gebroken! Ik weet voor 90% zeker dat myn eisprong ìs geweest. Mijn temp is nu vanaf dinsdag hoog (heb iedere dag rond dezelfde tijd getempt half 8) en vandaag had ik ook 36,9. Ben nu zo nieuwsgieriggg wat het de rest van de week gaat doen.
Rrianne, hopelijk dat je toch snel een positieve test heb of toch je ongi krijgt. Op weg naar een nieuwe kans. Gelukkig 2 febr naar de gyn, kunnen ze je eindelijk verder helpen. Oh lees nu je tweede berichtje, dus je ei is geweest. Spannend joh! Nou dat mocht ook eindelijk wel eens! Debster, dat ken ik, de minste klusmomenten zijn de momenten dat je weet dat het MOET. Vreselijk! Dan lukt het gewoon niet he. Nou ik duim voor je voor een positieve test. Zegt op zich niks he, als je paar dgn vantevoren klust blijven de zaadjes in leven met het meisje-chromosoom. Die zijn sterker. De mannetje-zaadjes zijn sneller, maar ook sneller "dood". Newlywed, ik heb dag 1 t/m 5 ongi, toen op dag 10 weer 2 dgn en nu alweer paar dgn niet. Zit nu op dag 14. Testjes superlicht. Dus ei zit er nog niet aan te komen. Ccbloom, ik heb idd ook zo'n drie dgn vantevoren al bruin en later rood slijmverlies voor mn ongi doorbreekt. Irritant he. Maar dit was dus bij jou ook het geval. Nou mooi! Hopelijk een normale ongi van zo'n 5 dgn en daarna hopen op een normale cyclus! Hmm voor jou ook nog steeds irritant Ingrid. Pff Word je al ongeduldig met wachten op gyn-bezoek? Iedereen een heel goed weekend!
Vpkaatje, zo hoog als nu is mijn temp nog niet geweest en het vruchtbare slijm, kan niet anders dan dat myn ei eindelijk is gesprongen. Zul je altijd zien he, wacht ik al een half jaar op een menstruatie. Ga ik naar de Gyn, komt het er aan. Nouujaaa, wil de oorzaak nog steeds wel weten waarom het allemaal zo lang heeft geduurd. Hoe is het verder met jou?
Rrianne mooi dat je eitje eindelijk is gesprongen zo ziet t er wel naar uit! Hier stopt de ongi nu bijna , dus hopen op een goede cyclus nu!
Nou het is zeker alleen maar goed dat je naar de gyn gaat. Want je volgende cyclus kan wel weer zo lang duren. En dan wil je toch graag weten hoe dat kan. En je wilt niet weeeeer zo lang hoeven te wachten. In ieder geval wel mooi dat al hoe lang de cyclus ook was, er wel een eitje is gesprongen! Er bestaan ook ei-loze cyclussen. Dat is in ieder geval iets.
Ooh echt das leuk om te weten van dat meisjes Chromosoom hihi want we hebben al een zoontje en een meisje zou wel heel leuk zijn daarom!! thnx het geeft me gelijk wat meer hoop hihi
Hier is ook mijn temp weer gestegen heb het kaartje er even bijgeplakt!, hoop dus dat mijn ei gisteren is geweest!
Top shirbeuk dat zal wel geweldig zijn! Vpkaatje, hou je testjes goed in de gaten he! Ik ben echt druk aan de klus hahahaha, morgen weer en dan vertrekt ie!! Maar gyn zei dat zaad in je vruchtbare slijm wel tot 5 dgn kan blijven leven, hope so!!!
Lala, ja ben er ook erg blij mee. Vpkaatje, klopt daar ben ik ook erg blij mee, er is in elk geval een eitje gesprongen. Maar vond het gewoon zo toevallig. Wacht al zolang en dan een week voor ik na de Gyn ga springt hij (althans dat is mijn vermoeden). Maar ik weet dat myn volgende cyclus gewoon weer zo lang kan duren. Newlywed, wauw wat moet het klussen nu leuk zijn op deze dagen. Er springt een eitje Shirbeuk, spannend. Ben benieuwd, nu waarschijnlijk alweer nieuwsgierig naar je temp van morgen Voel me vandaag niet lekker, hoofdpijn, koud en opgezette klieren. Hoop dat dat niet de reden is dat mijn temp hoger is dan normaal.
Heb al drie dagen een zeurderige onderbuik. En gisteren had ik ietswat rekbaar en helder slijm. Echt maar een beetje en kon het ook niet tot 10 cm uittrekken ofzo... maar toch. Ovutest nog steeds megalicht. Ben blij dat ik komende week naar de huisarts ga en dat ik dan (ga ik vanuit) ook eindelijk naar een gyn kan. Want telkens hoop ik dat het deze keer wel goed zal gaan, maar zit nu op dag 15 en in een gezonde cyclus zou ik nu toch mn eitje wel eens mogen hebben. Dus hij gaat vast wel weer langer worden.
Wat een spannende berichten hier allemaal.... Ik heb nog niks spannends heb nog geen eisprong...maarrr heb tot dinsdag om een normaal ei te krijgen heb ik hem dinsdag nog niet dan moet ik de HA bellen voor de doorverwijzing naar de gyn...
Vpkaatje; Hoop idd dat je snel je ei krijgt! Marjand; Hoop voor je dat je je ei ook nog krijgt voor dinsdag. Hier weet ik het even niet meer, mijn temp was gisteren gestegen naar 36,9 en vanmorgen weer 36,7. Hoop op morgen dat hij weer omhoog gaat. Heb wel heel veel slijmverlies gisteren en vandaag kan dat ook een ei zijn?