he dames schrok wel ff van dat meisje wat is overleden 26 jaar pas 2 kleine kindjes poeh..... heftig. op een of andere manier heb ik al vanaf mijn pubertijd het gevoel dat ik onvruchtbaar ben waarom weet ik niet. alleen nu ik gestopt ben met de pil heb ik dat eigelijk niet meer. en de kans dat je helemaal geen kinderen kan krijgen is zo klein. er kan zoveel in de mmm maargoed natuurlijk hoopt iedereen dat je natuurlijk zwanger kunt worden en het liefst ook nog heeel snel haha. ik heb al een keertje een ei kunnen spotten dus het zal wel goed komen. maar in mijn achterhoofd af en toe toch die angst maar dat hoort erbij. ik denk dat vanaf het moment dat je besluit dat je moeder wil worden dat er een bepaalde angst bij hoort. eerst of je wel zwanger kan worden, dan voor een miskraam, dan of alles wel goed is met de kleine, dan voor de bevalling en als de kleine er eenmaal is dan heb je weer angst dat je em kan verliezen en dat hou je de rest van je leven denk ik. je moet er alleen een goede balans in vinden. ik heb over een prenatale screening nog niet echt nagedacht heb me er verder ook nog niet echt in verdiept als ik eerlijk ben. das een zorg voor later. ben heerlijk een halve dag bij de kapper geweest toen nog ff in de stad mss zo nog ff onder de zonnebank en lekker in bad, een maskertje en vanavond een verjaardag. heerlijk een vrije dag! morgen helaas weer werken.
Oja, prenatale screening....wij doen de combitest. Hebben we de vorige keer ook gedaan. Bij mij in de familie komt down voor en wij hebben daar een sterke (persoonlijke) mening over. We hadden de vorige keer een bepaalde grens van uitslag waarbij we wel of niet een vruchtwaterpunctie zouden laten doen. Gelukkig was de uitkomst 1:4800, dus daarna konden we het beter loslaten.
Bah ik ben me vandaag toch beroerd Hele dag al erg misselijk en heb het grootste gedeelte in bed gelegen, terwijl het huis echt een bende is! Dit is echt even een rotdagje hier! En moet nog werken ook vanavond, bah
Bah Norah dat zijn de mindere dingen van het zwanger zijn.. Of een griepje onder de leden? Succes met werken vanavond!!
@norah hoop dat je inmiddels je weer beter voelt en lekker aan t werk bent @sas snap dat je er beetje down van bent van dat nieuws.. Had t al gelezen heftig hoor. Wat betreft de angst niet zwanger te kunnen worden enzo.. ik probeer dat zoveel mogelijk los te laten.. Ben vandaag heerlijk even met mn paard t bos ingeweest.. nog een koppeltje reeën gezien van heel dichtbij. echt prachtig
Hoe waren de paden in het bos Tazzie, niet te hard? Ik wilde morgen naar het bos gaan maar dat gaat waarsch niet door. Gaaf dat je reeen hebt gezien!
bij ons mag je t eerste stuk helaas alleen maar over de grindpaden die zijn altijd wel redelijk hard.. (en was een stalgenootje met me mee die niet hard durft dus ff lekker uitracen kon helaas niet vandaag..) dus stap en draf was te doen omdat t vlakke ondergrond was. was t morgen niet met t groepje t bos in??
Ja zouden idd morgen met zn 3en gaan rijden, maar gaat niet door helaas Het moet maar gauw lente worden! Nu duik ik mn bedje in!
Heerlijk meiden, dat paardrijden! Lijkt me echt geweldig. Heb het in Frankrijk gedaan, zo gaaf! En in NL op de middelbare school 6 lessen gehad. Vind het erg mooi! Hier weer terug van werk. Ging gelukkig beter toen ik eenmaal bezig was en gedachten kon verzetten. Alleen door de misselijkheid geen avondeten gehad, dus voelde me wel aardig slap. Nu maar even wat nemen. Tis gelukkig geen griepje, maar echt zwangerschapsymptomen Tot nu toe vallen de kwaaltjes best mee, al lig ik elke middag op bed vanwege de moeheid. Ik ben vandaag dus erg misselijk geweest en heb 1 dag eerder dat gehad. Verder valt de misselijkheid mee, zolang ik maar direct wat eet als ik opsta ( hoe erg het me dan ook tegenstaat) Ben ik erg blij mee, want ik vind misselijkheid echt zo erg! Nou slaap lekker allemaal!
@ norah, hoop voor je dat de misselijkheid snel weg is en voor de nog niet zwangeren hoop ik dat we snel die misselijkheid mogen ervaren
Goeiemorgen dames! Gistermiddag toch nog met mijn vriend de stad in gegaan en een zwangerschapstest gekocht. Omdat ik vanmorgen achterlijk vroeg wakker werd en mijn vriend nog diep in slaap was heb ik in een potje geplast haha. Hij is wakker en inmiddels hebben we de test gedaan: 2 dikke strepen, ZWANGER!!!!
Suusje gefeliciteerd!!! gaaf! norah hoop dat je misselijkheid snel minder wordt.. (las ook ergens dat ze aanraden om al wat te eten voor je je bed uitstapt..) hier beetje last van de darmen sinds gister.. kan niet naar de wc om t zo te zeggen
Waah Suusje gaaf!! Jullie zondag begon dus erg goed Tazzie dat is niet fijn! Hopelijk gaat het snel beter. Norah fijn dat de afleiding van het werken hielp tegen de misselijkheid. Ik heb er ook echt een hekel aan, heb ook echt een fobie voor overgeven dus hoop dat ik wat dat betreft een goede zwangerschap zal krijgen haha
Suusje GEFELICITEERD! wat leuk. Weer 1 erbij. Norah, ik hoop ook voor je dat je misselijkheid gauw afneemt. Het komt alleen wel vaak voor dat het bij 6 a 7 weken juist erger word (tot 12 weken) Wat betreft de angst van het niet kunnen zwanger worden: Dat heb ik niet en ook nooit gehad. Misschien dom van me maar ik sta daar echt niet bij stil. Voor ik zwanger was van me dochter heb ik nooit gedacht : wat als ik niet zwanger kan worden. Toen ik zwanger was heb ik nooit gedacht: wat als het een miskraam word, en heb ook nooit gedacht wat als ze een afwijking heeft. Ik denk dat je jezelf alleen maar gek maak als je dat telkens denk.
30 januari: Suusje1979 (31 jaar, 1e ronde, 1e kindje) 02 februari: Samantha1 (24 jaar,2e ronde,1e kindje) 03 februari: Pooh (26 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 03 februari: Sandra2 (25 jaar 1e ronde, 1e kindje) 05 februari: Saxia (33 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 07 februari: Tazzie (31 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 07 februari: rose83 (27 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 07 februari: Marije007 (32 jaar, 2e ronde, 1e kindje) Limburg 08 februari: MenP2010 (27 jaar, 1e ronde, 1e kindje) Zuid-Holland 08 februari: troetjuh (26 jaar, 2 ronde, 1e kindje) 10 februari: Patriesjuh ( 25 jaar, 3e ronde, 2e kindje) 11 februari: Sasjuh83 (27 jaar), 2e ronde, 1e kindje) 13 februari: Winnietje (24 jaar), 3de ronde, 2e kindje) 15 februari: JBG (25 jaar, 3e ronde, 1e kindje) 15 februari: Anita1985 (25 jaar, 3e ronde, 1e kindje) Brabant 18 februari: Hip1983 (27 jaar, 5de ronde, 1 kindje) Zwanger: Mout83 (27 jaar, 1e ronde, 1ste kindje) uitgerekend 4 Sept Liesed (28 jaar, 1e ronde, 2e kindje) uitgerekend 17 sept Norah12 (21 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 23 sept Marlijn83 (27 jaar, 1e ronde, 1ste kindje) uitgerekend 27 sept Esli4 (28 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 6 oktober. Dora (33 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 7 oktober Ik heb mezelf ff naar 10feb verhuisd, want ga der toch ff vanuit dat ik afgelopen woensdag/donderdag me ei heb gehad, en dus weer een korte cyclus heb. Suusje zet jij jezelf even in dat mooie roze rijtje.
Ik denk dat mijn datum opgeschoven gaat worden, was van 31 dgn uitgegaan en zou dan vandaag mn eisprong hebben maar dat wordt hem niet ben ik bang..
Ik heb het gevoel dat dat nog wel even duurt. Voel namelijk echt nog helemaal niets.. we zullen het wel zien!
@Suusje: Gefeliciteerd! Ik denk dat ik mijn ei nu ergens heb, ik heb allemaal steekjes in mijn onderbuik! Gisteren al geklust, misschien vandaag maar weer. Heb wel een positief gevoel over deze maand, dus hoop dat deze gegrond is