baby 7 maand en slaapt niet door, wie ook?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door keina, 30 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ymke

    ymke Lid

    25 feb 2010
    58
    0
    0
    stuur je mailadres maar door, dan mail ik het je.

    gr Ymke
     
  2. keina

    keina Bekend lid

    30 mrt 2009
    675
    0
    0
    ik heb mijn mailadres na je prive gestuurd, moet nu in je inbox staan!

    nogmaals super bedankt!
     
  3. spriet

    spriet Fanatiek lid

    5 jun 2008
    2.308
    33
    48
    Hier rommelt het ook heel erg, vanaf een paar weken tot 3/4 maanden sliep ze redelijk regelmatig en vanaf dat ik weer aan het werk ging was ze snachts ook vaak in de weer, en vaak weer willen drinken snachts, tot 6,5 maand heb ik bv gegeven en op een gegeven moment was het zelf wel 4x per nacht willen drinken en mede door nog meer dingen ben ik toen gestopt met bv en zo kwam er meer regelmaat in en wist ik dat ze qua vocht genoeg binnen kreeg.
    Maar sindsdien is het nog steeds wel regelmatig wakker snachts en wij geven haar dan haar speen terug en vaak slaapt ze dan wel weer verder maar als ze dan daarna nog niet gaat slapen en weer gaat huilen dan halen we haar op en slaapt ze tussen ons in verder.
    Ene nacht gaat het prima en word ze pas rond 5/6 uur wakker andere nacht dan word ze vaker wakker en ligt ze ook eerder tussen ons in.

    Ik hecht veel waarde aan mijn slaap en heb geen zin in nachtelijke strijd helemaal omdat ik van mening ben dat die kleintjes nu veel meer moeten verwerken en daar snachts hun mama/papa bij nodig hebben.
     
  4. Saartje123

    Saartje123 Fanatiek lid

    7 mei 2009
    2.395
    35
    48
    Vrouw
    Moeder ♡
    Brabant
    Hier ook nog een kleintje die niet doorslaapt. Hij wordt gemiddeld om de 3u nog wakker. Ik gaf hem dan altijd de borst en dan sliep hij verder. Maar de laatste dagen heeft hij geen zin in de borst. Dan geef ik hem zijn speentje of leg hem goed in zijn bedje en als hij helemaal niet wilt, dan neem ik hem eventjes bij ons in bed en leg ik hem terug als hij in slaap is gevallen. Dit gebeurt meestal binnen de 5min.
     
  5. sillaah

    sillaah Fanatiek lid

    21 sep 2006
    1.429
    0
    0
    Utrecht
    mijn zoon is nu 5 maanden en slaapt ook niet door,
    dat gaat hij ook vast voorlopig niet doen ook.
    Hij krijgt om 22.30 een fles met rijstebloem en om half 2 is hij alweer wakker en om half 3 wil hij echt een HELE fles.
    Ik merk dat hij overdag ook weinig tijd heeft om rustig te drinken, hij ziet en wil veel teveel, waardoor hij snachts veel honger heeft.
     
  6. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Milan kreeg tot een paar weken geleden ook nog een nachtvoeding (of 2 of 3 ;)) en hij is al 2,5 jaar. Nu komt hij meestal tussen 5 uur en half 6 voor 't eerst.

    Isabelle is bijna 5 maanden en die komt ook elke nacht nog een paar keer voor een voeding, ik zie dat voorlopig ook nog niet veranderen, dus die slaapt hoogstwaarschijnlijk met 7 maanden ook nog niet door.
     
  7. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Onze zoon slaapt ook niet (meer) door. Hij heeft van een week of 6 tot een week of 12 doorgeslapen en vanaf toen was het gedaan.
    Hij slaapt in een co-sleeper bij ons zodat we er niet uithoeven en ik vind het ideaal op die manier! Ik weiger uit m'n bed te komen 's nachts! :D
     
  8. bloem2

    bloem2 Niet meer actief

    Ook hier nog een nachtvoeding. De voeding vind ik geen probleem want meestal kan ik hem dan weer gewoon in bedje leggen en dan is het goed.. maar ons zoontje heeft kma en zijn nu aan het testen met vast voedsel waardoor hij vaker heel erg onrustig is snachts, dan kan ik ook soms wel 8a10 keer opstaan en als het heel erg is dan moet hij heel erg hard huilen en kan ik rondjes gaan lopen. Vind het dan vooral zielig voor hem maar het breekt op een gegeven moment wel op. Hoop dat hij snel gewend is aan vast voedsel en het zou natuurlijk ook mooi zijn als hij wacht tot de ochtend met zijn voeding haha maar dat komt vanzelf wel, geduld en acceptatie is het enigste middel denk ik.
     
  9. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Onze dochter slaapt nu sinds een week of twee echt goed. We hebben echt vreselijke periodes gehad hoor, om de 25 minuten wakker, of een periode gehad dat ze om 01.00 wakker werd en pas om 04.00 weer wilde slapen... pff vermoeiend. :)
    Helaas is mijn ervaring dat het zo om kan slaan, dus ik geniet maar van de slaap die we nu krijgen. ;)
    Voeding wil ze trouwens snachts al eventjes niet meer, denk toch sinds ze 8 maanden was ofzo.
     
  10. misa

    misa Niet meer actief

    Ooh, wat vervelend.. Ik zag je schrijven over een matrasje verhogen, gaat dat nu weer beter?
    Ik kan je verder geen tips geven. :) Hopen dat je wat aan die gids hebt!
    Liefs
     

Deel Deze Pagina