O fijn dat cin, cinman en Casper nu bij elkaar zijn! Lautje, dikke Knuff dat finn nu toch weer ziek is. Ik weet niet hoe het daar bij jullie is maar hier gaat virus rond. Vrijdag 8 vd 27 kinderen uit klas ziek, echt ziek met koorts. Misschien dat finn dat heeft? Hoop het, dan duurt het niet zo lang
Even heel onbeschoft maar ik wou hier een linkje droppen van een mede tweelingmama die heeft een website opgericht speciaal voor ouders van premature kindjes mischien hebben jullie er iets aan Kleine Kanjers | Voor mensen die te maken hebben of krijgen, met een prematuur/te vroeg geboren geboren kindje.
Er kan nooit genoeg ondersteuning zijn, en misschien heeft ze het nu niet nodig... dan kan ze het altijd vragen als ze er wel aan toe is.
hoop dat cin heeft kunnen buidelen en dat de ambu-rit is meegevallen! Wij zijn druk met regelen voor mijn schoonouders die in egypte zitten. Ze worden uiterlijk binnen 48 uur terug naar nl gebracht maar enkele hotelgenoten moeten al met 20 min klaar staan. Ik heb me dus maar opgeofferd ze eventueel vannacht van schiphol te halen. Hoewel ik ze niet graag mag zou ik het wel errug fijn vinden als ze snel weer veilig in nl terug zijn!
wat krijg je als je een milkshake laat bevriezen? voor de rest: bis morgen! en natuurlijk hoeraaaaaaaaaaaa voor cinbuidelgeCIN! (ze klinkt echt goed en dapper, lieve supermama!) hapjessmak!
ochjee, daar kan ik wel inkomen. Zo'n enge situatie gun je ze niet. (zelfs je schoonouders niet) Hopelijk snel weer veilig terug in NL @ Klingeltje, ijs? @ Sil, net die andere, ze heeft geen hyves meer
Cin is helemaal blij na buidelen met Casperlief. Ze wil toch proberen zo snel mogelijk naar zijn zh over te plaatsen. Ze 'klinkt' echt goed! Lau, owjee Egypte is not the place to be nu nee. Klinkt allemaal wel eng. En dat jij je dan weer opoffert! Wel heel nobel van je! En wat k*t dat Finn weer zo'n koorts heeft, en blauwe bultjes? Jullie is ook nog geen weekend rust gegund he, ongelooflijk! Dikke knuf voor jullie Sil/Small, kun je zien hoe kleine wereld het eigenlijk is
@ lautje, ochjee geheel onthand dus @ Bow, oooo heerlijk nieuws van Cin/Casper Ik: nu op weg naar optreden Tim Akkerman met zusje
Hmmmzzzzz hel vaag want mijn kippenhok wil niet gaan staan op de plek pffffff uit pure frustratie uitgezte nu