Waarom niet. Het streepje kan alleen maar weer donkerder zijn HCG verdubbelt elke 2 dagen had ik net gelezen
Mijn laatste test was ook hagelwit bleef er maar naar kijken met de hoop dat ie toch iets heel licht aangaf haha werd er helemaal blink van. Maar ik geef niet op Zolang ik niet ongi ben heb ik nog hoop.
Ik blijf er ook maar naar staren...ben zo bang dat ie weg is of dat ik het verkeerd gezien heb Heb hem nu op de kast gezet haha
DAMES, wow weer 2 zwanger!!! gefeliciteerd meiden hier super druk met de kids, heb er 2 met koorts (daarom ben ik ook zo weinig aanwezig ) hoe is het verder met jullie meiden??
@roosje...hmmhmmbalen meid maar geen bloed geeft moed hé en dat je bij je dochter 4dgn na nod testte zegt al genoeg doe dat nu dan ook maar, eerder gelezen dat meiden die dat bij eerdere zwschap ook hadden nu weer hadden, zelfs 6dgn na nod
Oke, geen twijfel mogelijk..IK BEN ZWANGER!!! 3 dagen voor NOD (weet ik zeker omdat ik ovulatietestjes gebruik en 21e heb ik mn eisprong gehad) test ik positief met een digitale van clear blue (en geen ochtendurine!)
Zo top zeg nog meer zwangeren, zo krijg ik ook testdrang!!! Ik blijf niet te lang op ZP want anders wil ik ook!
Polly, wat een goede bevestiging!!!! Ook hier is de testdrang tot hoog niveau aan het stijgen. Gelukkig ben ik aan werk en voorlopig nog niet klaar
Meiden.. wat houd slijmverlies in?? zit 5 dagen voor NOD en net bij het afvegen had ik redelijk veel slijm..