Wie is er nog meer gestopt met de pil vanaf half augustus DEEL 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door luca2504, 21 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. woehoeeeee GEFELICITEERD :D!!!!!

    weer een zwangere erbij!!!!
     
  2. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    Jeeejj jaaaa!!! Ik kan t niet geloven!! Zal vanavond mn test ff hier plaatsen zit nu op mn foon
    Ben net op mn werk maar dat word niks vandaag t is allemaal zo onwerkelijk!!
    Morgen om 2 uur iig naar de ha dan hoor ik of ik naar de gyn moet of gewoon verloskundige ivm mn crohn!!!! Spannend!!!!!!
    Thx iig luca !! Je bent de eerste die t weet naast mn mannetje natuurlijk!(Praat n beetje raar misschien hoor ben helemaal van mn ....hahaha )
    Heel appart!!!!
     
  3. sheltie

    sheltie Niet meer actief

    Noamy: gefeliciteerd!!!!! Geniet er lekker van :D
     
  4. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    Dank je sheltie!!
    Zal t proberen!!!! :)
     
  5. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    Ik weet niet hoe ik die fotos hier in n bericht krijg maar als t goed is staan ze in mn album!!!!!
     
  6. nou dikke vette posi hoor! top!!
     
  7. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    ja he!!!!
    heb meteen mn banner maar aangepast!!! haahahah
    wat geweldig is dit zeg! :)
    sorry voor mijn enthousiasme!!
     
  8. Debster84

    Debster84 Bekend lid

    8 okt 2010
    543
    0
    0
    Niet boeiend!
    Noord Brabant
    Sorry voor je enthousiasme!! ????? jij bent gek!!
    VAN HARTE GEFELICITEERD MEID!!
    Super leuk!! en dan mag je zeker enthousiast zijn he!
    En helemaal omdat je het verder waarschijnlijk nog even stil houd!
    En heb jij tussen de periode van je ei en je positest wat dingen gevoelt waarvan je dacht hmm kan weleens raak zijn....
    Pff ik moet voorlopig nog even wachten!!
    Heb jij innestelingsbloeding gehad?
    Ik ben soms ook wel nieuwschierig of het gelukt is nu hoor omdat ik nu zeker weet dat ik een ei heb gehad!!

    Nou ik hoor het wel!
    Geniet ervan he!
     
  9. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    Nee niks geks gevoelt
    Wel heeeeel moe en soms een soort van griep gevoel gehad en niet ziek worden...
    Bloeding ook niet gehad
    Nu let ik op dingen nu ik t weet en moet echt zooooo vaak plassen niet normaal
    En mn darmen borrelen iets meer als normaal
    Verder niks dan alleen maar ongeloof! Ahahaha
    Iig bedankt debster!!!!!
     
  10. Ajlaa

    Ajlaa Bekend lid

    26 okt 2010
    898
    0
    16
    NULL
    wow noamy!! er verscheen een dikke vette glimlach op mijn gezicht toen ikje berichtje las! het is je van harte gegund! Gefeliciteerd meid!!! geniet er lekker van!!!!!!!!! en zeker niet gaan verontschuldigen voor je enthousiasme!!!!
     
  11. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    Wat lief van je ajla!
    Bedankt!!!
    Hopelijk is t bij jou en de rest van de niet zwangeren ook snel raak!!
    Ik weet op t ogenblik niet wat me overkomt!!!!
     
  12. blondi

    blondi Fanatiek lid

    3 sep 2010
    3.796
    1
    0
    Brabant
    jeeej gefeliciteerd naomy :D:D
    Wat leuk meid! Geniet ervan!

    Debster.. nog maar 8 dagen zenuwachtig zijn ;)

    Luca, ben benieuwd of je weet wat het geslacht is!! :D
    Wij hebben over 1,5 week weer een echo en dan gaan we ook vragen of ze het kunnen zien maar het blijft wel helemaal geheim bij ons. Heb vandaag nog spuugdoekjes in blauw en roze gekocht en dan breng ik de kleur die niet goed is wel terug :p
     
  13. Debster84

    Debster84 Bekend lid

    8 okt 2010
    543
    0
    0
    Niet boeiend!
    Noord Brabant
    Oooh dan word het voor mij ook wel heel spannend haha want ik heb nu ook dat ik heeeeeel snel moe ben en heb het al dagen koud, dus denk elke keer dat ik ziek word!
    Mijn darmen borrelen ook heel erg veel, een zeurderig gevoel blijf ik onderin me buik voelen en soms in me liezen en wat steekjes soms.
    Mijn tepels blijven gevoelig en ik moet ondanks dat ik weinig drink ook best wel heel veel plassen haha ben ik geweest krijg ik weer drang en dan denk ik huh ben net geweest en heb helemaal niet veel gedronken!
    En wat me vandaag wel heel erg opvalt is dat ik een ontzettende opgeblazen buik heb!!allemachtig wat is die dik zeg .
    Maar ja of het allemaal wat te betekenen heeft dat weet ik niet en ga er maar niet vanuit maar denk dat als ik deze keer nagatief test dat het wel een teleurstelling is omdat ik nu zeker weet dat ik een ei heb gehad en de vorige keren niet...dus word spannend.
     
  14. Debster84

    Debster84 Bekend lid

    8 okt 2010
    543
    0
    0
    Niet boeiend!
    Noord Brabant
    Geweldig toch!
     
  15. Ajlaa

    Ajlaa Bekend lid

    26 okt 2010
    898
    0
    16
    NULL
    @debster wanneer ga jij testen? we hadden allebei op dinsdag een positieve ovu test he! ik ga er vanuit dat eisprong de dag er na er was! dus dan zou ik op 9 feb mijn nod hebben!

    Ik ben trouwens erg moe en totaal nergens zin in, gisteren en vandaag tot 12 uur geslapen! gisteren was ik zo moe dat ik hele dag in bed heb doorgebracht, ondanks dat vandaag pas om 12 uur wakker! en idd mijn buik is ook opgeblazen, tot nu toe alleen een banaan gegeten maar heb het gevoel dat er iets in de weg zit, heel vreemd!
     
  16. Debster84

    Debster84 Bekend lid

    8 okt 2010
    543
    0
    0
    Niet boeiend!
    Noord Brabant
    Nou ben niet zenwuachtig hoor alleen ben zo benieuwd of het gelukt is haha alleen ja dat duurt nog even, ik mag geloof ik op de 8e testen maar ik test pas op de 10e (als me ongi er dan niet is) want dan is me mannetje jarig! dus dat moet dan wel geluk brengen en zou leuk zijn dat ik het op zijn verjaardag kan vertellen!
    En misschien ook wel de 9e want ik wil ook een shirtje dan halen voor me zoontje me daarop ik word grote broer! en mischien dan koekjes maken met gekleurde muisjes en die dan door me zoontje laten brengen naar de opa's en oma's ofzo....zou wel grappig zijn omdat iedereen dan bij elkaar is!!
    Maar ja ik ga weer veel te veel op de zaken voorruit ik ga er maar niet vanuit, maar zou deze keer voor de eerste keer een teleurstelling zijn denk ik....(omdat ik nu weet dat ik een ei heb gehad)
    Dus als ik dan denk dat ik op dag 50 een ei heb gehad moet ik op dag 64 wel ongi worden toch??? kan toch niet later dan?? nou ja we zien het wel.....duurt nog even.

    Hoe is het met jou verder allemaal? en met je buikje? groeit het goed?
    Jullie weten dus ook al bijna wat het word, spannend hoor en wel zo makkelijk om het te weten! dus al spuugdoekjes gekocht in 2 kleuren haha, leuk he!
    Ik kocht die dingen allemaal in een neutrale kleur ik had ze geloof ik gewoon van de zeeman witte met een geel randje geloof ik en toen ik wist dat we een jongen kregen werd het een blauw randje...
    En zo ook met alle andere dingen alles gewoon neutraal tot we het wisten...
     
  17. Ajlaa

    Ajlaa Bekend lid

    26 okt 2010
    898
    0
    16
    NULL
    blondi en luca, mijn schoonzusje die is laatst bij een gyn. thuis geweest voor geslachtsbepaling met 16 weken en 3 dagen! ze moest wel 50 euro betalen en werd niet vergoed!

    vind het wel apart, in ziekenhuis doen ze dat pas bij 20 weken toch?!
     
  18. Debster84

    Debster84 Bekend lid

    8 okt 2010
    543
    0
    0
    Niet boeiend!
    Noord Brabant
    Ja ik had op dinsdag ook DE knaltest zeg maar maar volgens mij was hij de dag ervoor toch ook al wel positief want ik voelde na die knaltest savonds al een hele lange scherpe steek door me buik die 1 uur duurde!!
    Dus ik denk dat dat hem was!
    Ik heb geloof ik dus ook op 9 feb me nod zou geloof ik de 8ste ongi moeten worden?? maar als we nu zo zeker ons ei weten en we worden dan niet ongi dan moeten we toch wel zwanger zijn?? of hoe werkt dat haha.
    Ik ben ook veel moe, zeurende onderbuik, opgezette buik, etc dat heb je net waarschijnlijk al gelezen anders word het zo een echo he haha.
    Dus ben benieuwd...
     
  19. blondi

    blondi Fanatiek lid

    3 sep 2010
    3.796
    1
    0
    Brabant
    @ Debster, maar mocht het deze ronde niet raak zijn, ga je dan misschien wel naar de ha voor die belachelijk lange cyclus of zal dat geen zin hebben?
    Mijn buik groeit goed hoor! Kan m'n eigen broeken niet meer aan en je ziet het ook zeker al. Het is afgelopen week heeeel snel gegaan maar hij groeide deze week ook zo'n 2,5 cm!

    @ Ayla, ik weet nooit hoe ik jouw naam moet schrijven hihi maar beetje vreemd van je schoonzus wel, ik moet gewoon 55 euro betalen maar dat komt omdat het een pretecho is..
    Eigenlijk kijken ze ook pas vanaf een week of 18 maar vragen kan altijd. :)
     
  20. Ajlaa

    Ajlaa Bekend lid

    26 okt 2010
    898
    0
    16
    NULL
    @blondi, nou je schrijft het gewoon hoe het staat hahahahaa just kidding
    maar dat van mn schoonzus, ja ik vond ook wel vreemd, meneer waar ze langs zijn geweest is dokter/gyn in ziekenhuis in tiel, en daarnaast heeft ie thuis dus apparaat om te zien wat het wordt, beetje aan het bijbeunen dus hahaha
    maar ik heb zoiets van ze zeggen niet voor niks vanaf 18/20 weken, misschien ben ik nog van de oude stempel en heb ik zoiets van zo min mogelijk echo's.. maar zal wel blijken als ik zelf een kindje verwacht, misschien kan ik dan ook niet wachten haha
     

Deel Deze Pagina