Er is veel gebeurd sinds mijn laatste rea gister, dus weet niet of ik 'bij' ben voor het bezoek er is, maar ga mijn best doen, op chronologische volgorde. Visite zondag: mijn ouders, mijn broer met gezin en vriendinnetje met man, jaaaa, leuk bezoek dus! Vandaag gaan we vrolijk door met oom en tante en vanavond vriendinnetje. Female: arme nikita met dikke lip! Wel foto gemaakt (hihi) HH: ben er volgens mij wel ooit eens aan begonnen, maar zit al op een soortgelijke site dit soort spelletjes te doen, dus een beetje teveel van het goede. Leo: had leomeisje jullie vannacht ook weer verwend met uitslapen? Smallie: Marije weer aan de beterende hand, gelukkig maar! Cin: jaaaaaaa, buidelen!!!! wat gaaf en goed en fijn en heerlijk! En wat een stoere bink, hij ziet er 'stevig' uit voor een prematuurtje, hopen dat schijn niet bedriegt Loop jezelf niet voorbij, hoe moeilijk dan ook, neem alle rust die je kan krijgen!! Wel stoer dat je zelf even langskwam hier en je gewoon al een nieuwe banner, avatar (leuk!!) en onderschrift hebt. Bikkeltje Pixie: erg is dat he, dat je niet eens de tijd hebt voor 'gewoon' een truitje breien, terwijl dat nogwel je hobby is ook! Knuf! Milla: spannend!!! Kut dat je ziek bent, maar blij toe dat je nog geen koorts/ontsteking hebt en kut dat er toch 1 cryo verloren is gegaan, maar toch, 1tje is genoeg en ook nog 1 in de vriezer, dus de hoop blijft leven. Heeeeeeele spannende dag morgen, veel succes alvast! En plak millacryo, PLAK! Lautje: wanneer verwachten jullie je schoonouders weer in het land? Hopelijk hoeven ze daar niet lang meer te blijven... Visite, doeidoei!
@ milky, je zei dat je het soms moeilijk vind te reageren... dat snap ik helemaal, dat heb ik ook geregeld. maar ik ben altijd blij met een *knuf* want van die van de busmeisjes doen wonderen Veel plezier met je visite
De Busregels: 1: Reageersels, verhalen, zinnen en opmerkingen mogen niet meer eindigen met de woorden : "sorry, ik hoop dat ik niemand beledig hiermee, dat is niet de bedoeling" 2: HZOR 3: (wie vult aan??)
o o o heeft iemand anders dit ook, of ben ik de enige? denk hurspot te maken, alvast aardappels geschild, hurtspot groenten niet meer goed