dan zou ik de psz laten zitten. ze leren al genoeg toch op de kdv? miranda kan je de 19de nou? want dan zet ik het hier ook neer op de kalender! gezellig!
kdv is toch genoeg? hier gaan ze naar de oma's . maar het lijkt mij dat ze op het kdv hetzelfde leren als op psz?
lauwie wil jij je emailadres even pben. dan stuur ik je vanavond even de foto's van de duowagen toe. kus
Juud ik weet niet of ze in het zh beter af is. Als we thuis de juiste medicijnen hebben houd ik haar liever thuis want het zh geeft haar niet de rust die ze thuis wel krijgt. Maar als het echt niet gaat zal ik uiteraard wel toestemmen in een opname. De bloedwaardes zullen bepalend zijn. Net zijn mijn schoonouders even op bezoek geweest en ze hadden een cadeautje voor Tess mee gebracht dus ze kan het ziek zijn weer lekker uitbuiten
carmen, hoop dat ze thuis kan blijven! waar kijken ze naar in de bloedwaardes? mik, bij de psz besteden ze meer aandacht aan taalontwikkeling zeiden ze bij mij op het kdv. bij het kdv doen ze daar natuurlijk ook wel wat aan.
Lauwie, idd, elke donderdag komt persoon bij jeslyn voor nederlands taal voor buitelandse ouders enzovoort en ook dove ouders en of spraak enzovoort, dus vond ze beter is dat jes meer dagen naar PSZ gaat, in maart gaat ze 4 ochtenden, maar wij kijken wel eerst aan of ze 4 ochtenden aan kan!
Ben ff aan de broodjes knakworst met de kids, heerlijk! Straks als Britt op bed ligt maar ff bellen met het UWV, kijken of mijn aanmelding binnen is en hoe nu verder enzo..
hoi meiden, Heb weer gauw gelezen. Heb het ineens erg druk telkens,merk dat Suze ook groter word en ik amper tijd heb om hier te kijken. Morgen gaat Andy (na goed overleg) voor 3 dagen naar Winterberg @ Tesske, veel succes met je kleine meid en wat is ze toch dapper zeg @ Lauwie, Jort weer verkouden, bah, dat is niet zo mooi. @ queenbee, dat is in elk geval wel fijn dat DAt in elk geval nog goed geregeld ismet de uitkeringsinstantie. Hoelang heb je recht op ww?
Nou idd, dat wel! Hoe lang? Ik geloof 13 maanden.. dat ze voor elk gewerkt jaar vanaf '98 1 maand WW doen ofzo.. en ik '98 werkte ik al, als 17-jarige.. Maar als het ff kan hoop ik daar niet aan toe te komen natuurlijk. Vind het ook zo sneu voor Miepie he.. zit al heel lang met WW en sollicitaties..
Hey dames! Wat een zieke kindjes hier zeg! Beterschap! carmen: vind het zo sneu voor jou kleine meid! Hoop echt dat het mee gaat vallen en ze niet hoeft worden opgenomen! Een hele dikke knuffel! Ik zelf heb geen idee hoe dat is als je kind zo vaak ziek is maar heb echt diep respect voor jullie hoe jullie daar mee omgaan!!!! qb!Go britt Go britt!!!! succes met het aanvragen van de ww! Goed nakijken hoor! Heb al een keer gehad dat de aanvraag niet binnen was gekomen en kon toen nog 6 weken extra wachten (en dan hebben ze geen mededeling aan dat je toch je lasten hebt) juud: vind 5 dagen ook wel wat veel maar goed malou gaat straks totaal 4, 2 dagen gastouden en 2 dagen psz en weet nog niet hoe ik het ga doen als ik weer werk heb voor 3 dagen. Gewoon aankijken als het niet gaat haar thuis houden of doe het om en om. petra: Gaat hij skieen? Of voor zn werk? Dus ook weer een paar daagjes alleen! (wel pittig he met 2 kids!) lauwie: hoop dat het mee valt voor jort!!!! Niks aan zeg dat hij weer verkouden is! Knuffel meid! Manlief moet zaterdag voor een week naar argentinie....das lekker dan in het weekend alleen. Pff vind dat wel erg lang maar goed het hoort bij zn werk. (gelukkig komt een week weg niet vaak voor...) Dus wie o wie wil daten haha en helpt me de dagen door? Kids hier lekker op bed al hoewel denk dat malou zo weer wakker is.....dus ga ff snel nog wat doen hier!
Ha meiden, @ Carmen: ik had op hyves ook gereageerd, maar wil hier toch ook zeggen dat het weer enorm balen is dat Tess weer zo benauwd is. Ik ben erg benieuwd naar de bloeduitslagen! @ Lauwie: Nee he!!! Jeetje ik hoop dat de ziekenboeg bij jullie snel ophoudt!!! @ Juud: Jasper gaat 2 dgn naar het KDV en nu dus ook 2 ochtenden PSZ en het is zeker niet teveel voor Jasper. Hij vindt hij bij beide leuk en gaat met veel plezier. Als ze 4 zijn moeten ze de hele week dus ik vind het wel een mooie opbouw zo! Morgenochtend moeten we om 8u in het ziekenhuis zijn en is Thomas om 9u aan de beurt. Jasper is vandaag thuis en gaat morgen naar het KDV, dan heb ik daar eventjes geen zorgen over. Vandaag is hij mee geweest naar het ziekenhuis met mijn ouders en hij was echt hartstikke lief. De behandelingen bij mijn vader hebben niets geholpen. Hij krijgt nu nieuwe pijnstilling en daar moet hij het mee doen. Zijn ruggenwervels zijn zo scheef en versleten dat er niks meer aan te doen is.
Weet ik nog niet, als Gerard moet werken kan ik niet. Joelle moet turnen en Dionne moet naar de gym. Zal hem vanavond even vragen, okè.