morgen is de eerste keer psz voor plurk. ( en moeders ziet er al zo tegenop) en ik was er al bang voor gister... plurk wordt ziek. nu vanmiddag al snotneuzen, huilerig, net een vieze dunne drap luier waar je u tegen zegt en ze niest en hoest soms. temp was 37,9 nu net. ze staat nu wel weer te spelen maar is niet 100% fit dus. wat moet ik nou morgen???? kan uiteraard vannacht even aankijken maar als ik haar morgenvroeg uit bed pluk zie je vaak ook niet zo 1 2 3 hoe ze zijn vind ik dan..... zeker niet als ze half ziek zijn zeg maar"grrr had me er helemaal op voorbereid psygisch. wat kan ik nu het beste doen> ik snap dat ze op de psz ook niet op ziekke kindjes zitten te wachten uiterarad. maar vind het zo stom staan om meteen de eerste keer af te moeten bellen, snappen jullie??? please help... deze toch zo al onrustige moeder vandaag
Oooh wat moeilijk! Helemaal omdat het de eerste keer is, dan wil je toch dat ze een beetje fit en vrolijk heengaat. Ik denk toch dat ik even morgenochtend zou afwachten, gelijk temperaturen en bij geen koorts, en als ze redelijk fit overkomt het gewoon proberen.
Ik had gisteren hetzelfde, ineens verhoging. Maar je kan een kind met verhoging/koorts beter thuis houden, lijkt me. In Ilanas geval werd het in de loop van de dag alleen maar erger en ze is ook niet zo een-twee-drie weer thuis als psz belt.
Ik zou haar er niet heen brengen.. Je zit al zo te stressen omdat het de eerste keer is, dat zou alleen nóg maar erger zijn omdat ze niet helemaal fit is.. En denk dat ze zelf ook het liefst gewoon bij mama is, in plaats van bij een heleboel vreemde mensen!
Ziek is ziek hoor kan je niks aan doen! Zal even kijken hoe de kleine morgen wakker word en daaruit een beslissing maken .
ja ok........ ja wil idd dat ze gewoon lekker fit is idd bedoel als ze halverwege de ochtend toch niet lekker blijkt te zijn kan ik ze uiterarad zo weer gaan halen maar ja dat lijkt me niks de eerste keer. die moet gewoon goed verlopen zeg maar pfff ze is echt niet fit nu want ze donderde net heel zacht van dr loopauto en brullen of ze te pletter viel en de snottebellen lopen dr uit
Gewoon aankijken. Als ze fit lijkt en normaal ontbijt en koorts vrij is gewoon een ochtendje brengen om iig te wennen en dan haal je dr op om 11uur ofzo ? Of je belt even hoe het gaat. Komt goed meid!
ja en het punt is... de psz is ook nog es in ons nieuwe woonplaats. is maar een kwartier rijden maar toch.............. anders wacht ik maar gewoon tot maandag... dan moet ze ook weer. zullen die leidsters me niet stom vinden dan?
De eerste keer niet lekker zijn op de psz lijkt me ook niet leuk.. zou even kijken en anders gewoon afbellen hoor.. hier zijn nu in de winter praktisch iedere dag wel 1 of 2 kinderen ziek.
precies umm kijk als ze nu al paar weken ging ofzo .....was ik er al weer wat makkelijker in. maar voor mn gevoel zo de eerste keer en als ze dan niet fit is.... heb net het info boekje even zitten lezen. als kinderen hangerig of niet fit zijn kan je ze beter thuishouden staat er ook. ik wacht de avond en nacht maar even af. als ze vannacht erg onrustig is... ( wat meestal zo is als ze ziek is, huilen in dr slaap enzo) bel ik maar af. slaapt ze goed en is ze morgen op het oog fit. dan kan ik altijd nog gewoon gaan.
ow vast wel... maar het is zon mijlpaal en dr gloednieuwe tasje had ik al ingepakt dr kleertjes uitgezocht en klaargelegd voor morgen. nieuwe haarspeldjes die ze zondag gekregen heeft. ach ja dat is er maandag ook nog
haha, mn eerste reactie was: jaja ziek! nee hoor geintje, als ze niet 100% is moet je haar zeker niet brengen. Het is voor haar ook al spannend en dan moet ze zich wel goed voelen.
ja ik begrijp dat het heel ongeloofwaardig is maar nee tis echt zo ( want volgende week is het net zo moeilijk hoor) ja tis echt retelastig.. op zich speelt ze welmaar er hoeft maar een blokje verkeerd te liggen of ze jankt en ze heeft gewoon flinke snottebellen en ze hoest wat af en toe grrrrr ben dan echt ziek of niet!
ja dat is altijd met kinderen. Ik weet nog een verhaal van mn moeder. Dat ze de HA gebeld had, ik had 40 graden koorts en was echt doodziek. Hij kwam langs omdat ze met zo'n ziek kind niet over straat durfde, en mijn moeder was echt nooit flauw met ons. Op het moment dat de dokter aanbelde stond ik te springen op de bank. Mn moeder schaamde zich dood. Maar de HA legde ook uit dat ik met 10 minuten ook wel weer doodziek kon zijn, en dat was ook. Ben toen uiteindelijk zelfs opgenomen in het z'huis.
ja das idd zo met kinderen. ze loopt hier nu rondjes met dr beer maar ze hijgt als een oud karrepaard en ik ben idd ook niet flauw. kom eigenlijk nooit bij de ha met plurk. maar lijkt me gewoon nu zo rot als ze half verrot op de psz zit morgen de eerste keer. kijk starsk wel even hoe het gaat als ze op bed ligt. of ik ze dan veel hoor hoesten en huilen
jee ben je er eindelijk (psygisch) op voorbereid, heb je dit..zo kan je het nog wel lekker ff uitstellen hihi..nee ik zou haar als ze vannacht en morgen nog zo is, lekker thuis houden hoor, is helemaal niet erg als je afbeld...zo heb je helemaal geen rust als je weet dat ze zo ziekjes daar zit..voor haar komt die eerste dag echt wel..beterschapjes