Februari 2011 mama's - deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door smartie1980, 30 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    @patje, wat voor kleur, heb je of wil je??
     
  2. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    Kijk, hier leer ik dus wat van!! Ik vroeg mij al af waarom alle feb.mama's zich bij het breken van de vliezen ter aarde willen storten. Ik dacht nog: dat vruchtwater verlies je toch wel, ook al ga je op de kop staan en je lichaam maakt steeds nieuw aan (en dat kan ik dan weer weten, want ik stond in 2009 na 21 uur nog steeds niet droog)... Maar het gaat om de navelstreng, die kan natuurlijk klem komen te zitten als die voor de beeb uit naar buiten spoelt... bij wijze van spreken.

    Even voor mijn beeldvorming: hoelang blijven we liggen (trouwens de mijne is volledig ingedaald) ?? Of moeten we in handstand naar de VK?
    Hier slaat mijn fantasie echt helemaal van op hol ...:D

    En nu ga ik echt slapen. Heb al telefonische controle gehad van meneer Pluutje...
     
  3. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    haha die pluutje toch!!
     
  4. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    Joehoe! Patje, we zitten hier!! Patje is de weg kwijt jongens, die gaat al met zich zelf kletsen, hahaha! :D
     
  5. Champy

    Champy Fanatiek lid

    26 sep 2007
    2.533
    0
    0
    N.V.T.
    Hahaha!

    Debby: Hij is 10 en had op zijn manier (wat hij zag) wat weggeveegd, daar was het dus niet beter op geworden...

    Meiden: Dank jullie wel voor jullie luisterend oog, ik merk dat ik hier gewoon mijn ei kwijt kan, irl ben ik niet zo'n prater over mijn priveleven.
     
  6. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    pluutje volgens mij moet je blijven liggen tot de vk is geweest. Als je naar het zh moet moet er een ambulance komen om je verticaal naar het ziekenhuis te vervoeren.

    Ik heb zelfs eens een verhaal gehoord van een vrouw die van de ziekenbroeders zelf de trap af mocht lopen en toen is de navelstreng alsnog klem gekomen. Als je dus boven bent en je hebt een wenteltrap moet er een takelwagen komen :D:D:D

    Ik vraag me steeds af wat ik moet doen als mijn vliezen breken en mijn tel ligt beneden... ik sjouw dat ding niet de godganse dag met me mee, jullie wel?
     
  7. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    Moet jij niet eens slapen???:D

    Ik bedoel Patje20;)
     
  8. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    champy oooh 10 is idd nog best jong...
    maar eeeh mijn oog luistert graag :D
     
  9. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    @debby, ik heb een toestel naast mijn bed dus dat probleem heb ik niet.
     
  10. Iosola

    Iosola Fanatiek lid

    22 okt 2008
    1.010
    0
    36
    Italia
    @pluutje, hahaha!! Je brengt echt vrolijkheid in de brouwerij! :D

    Ik wist trouwens niet dat je gelijk moet plat liggen als je vliezen breken, is mij hier nog nooit verteld. Alleen dat je moet bellen en gelijk naarhet ziekenhuis mag komen. Ik werd bij luca na 24 uur gebroken vliezen ingeleid, dus ze wachten hier niet eens 48 uur.
     
  11. Iosola

    Iosola Fanatiek lid

    22 okt 2008
    1.010
    0
    36
    Italia
    @champy, onze ogen luisteren idd graag!!
     
  12. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    Binnen48 uur moet je bevallen zijn, na 24 uur gaan ze je helpen
     
  13. Iosola

    Iosola Fanatiek lid

    22 okt 2008
    1.010
    0
    36
    Italia
    @mcg, dus hetzelfde als hier... Had ik ff niet begrepen..
     
  14. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wat gaat die VK dan doen?? Midden in het winkelcentrum?? Kijken?? :$ Ik weet het goed gemaakt: ik vraag wel aan de slager (of wie dan ook) of 'ie mij bij de benen pakt en dan als een kruiwagen naar de VK.

    @ Patje: je hebt gelijk! Ik moet ook naar bed. Maar ik heb mijn laptop beneden staan en nu moet ik steeds naar bedenen glaasjes water halen...
    En meneer Pluutje denkt dat de paracetamol met coffeine toch iets te sterk is voor mij...;)
     
  15. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    @pluutje, hahah ja je wordt te hyper!!!
     
  16. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    haha die pluutje... ik heb nog nooit gehoord dat iemands vliezen in een winkelcentrum braken (ja in de film wel ;))
     
  17. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    pluutje je bent me er een hahaha, geen idee eigenlijk hoe t moet als je helemaal in de stad bent, hoe je t dan moet doen... zie mezelf nou niet meteen op de grond liggen ;) ... ach ik hoop morgen gewoon te horen dat ie is ingedaald :D , die van jou is toch ingedaald dus dan kun je gewoon blijven lopen hoor, is alleen niet de bedoeling dat je blijft lopen als ie nog niet is ingedaald.. ook omdat dan de navelstreng om t nekje kan geraken enzo..
     
  18. vera91

    vera91 Actief lid

    4 aug 2010
    344
    55
    28
    Vrouw
    15 februari uitgerekend van een meisje :D
     
  19. smartie1980

    smartie1980 Niet meer actief

    Hihi, moet zo lachen om al die opmerking over gaan liggen. Had het me zelf ook al afgevraagd. Morgen bij controle eens overleggen. Frummel ligt in stuit, en is wel gedeeltelijk ingedaald, maar neit helemaal omdat dat niet gaat bij stuit.
    Hoop stiekem dat het toch met weeen begint dan.

    Net bekken therapie gehad en heb toch het idee dat het nu wat beter gaat. Minder klachten. Niet weg, maar wel minder. Fijn he.

    Ook slecht nieuws: mijn oom heeft kanker. Mijn tante (ander gezin) heeft het ook en niet zo lang meer. Mijn oom heeft een kwaadaardige uitzaaiing, maar ze weten dus nog niet welke vorm. Tante heeft longkanker. Mijn vader gaat dus zijn zus en mogelijk ook zijn broer verliezen....
    Ik ken ze allebei niet heel erg goed, maar vind het wel erg voor mijn vader. En nu is er natuurlijk de ongerustheid bij ons mam gekomen (o jee, krijgt ons pap het nu ook? heeft ook 30 jaar gerookt, nu al paar jaar niet meer).

    Verder vanmorgen wel uitgeslapen, maar ben nu toch wel weer erg erg moe. Zou zo kunnen slapen. Heb net broodje op, dus kan nog effe niet gaan liggen.
    Vanavond is mijn svader jarig. Dus vandaag mag ze nog effe niet komen, verder zijn lle andere dagen ok.
     
  20. Iosola

    Iosola Fanatiek lid

    22 okt 2008
    1.010
    0
    36
    Italia
    @smartie, dat is zeker slecht nieuws! Kan ook je moeders ongerustheid goed begrijpen! Veel sterkte!

    @vera, leuk dat je mee komt schrijven, als je wilt kun je jezelf op de lijst zetten!

    Hier staan de brownie cupcakes in de oven, ben benieuwd, het beslag zag er goed uit dus heb er vertrouwen in deze keer!
     

Deel Deze Pagina