trouwringen

Discussion in 'De lounge' started by tulip, Feb 2, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    Jan 27, 2010
    5,519
    0
    0
    Wat een verschillende prijzen zeg, maar ik moet heel eerlijk zeggen dat ik de prijzen nogal vind meevallen! Dacht altijd dat je wel minimaal 2500 kwijt was voor ringen, maar dat ligt miss ook aan smaak.

    Veel plezier met uitzoeken Tulip, heb je al iets in gedachten?
     
  2. vive2

    vive2 Fanatiek lid

    We hebben ze zelf ontworpen en zijn ermee naar een goudsmid gegaan. We hebben geel/roodgouden (een kwart geel vermengd met driekwart rood, 21 karaats) ring die een ruwe "onbewerkte" buitenkant heeft en ongeveer een halve cm breed is. Bij mij zijn er 3 diamanten bij in gezet. Kosten; voor €1050,- waren we klaar incl. jaarlijks onderhoud voor de rest van ons huwelijk en graveren.
     
  3. tulip

    tulip Niet meer actief

    dank je wel. Ja we gaan ws voor witgoud. Vriendlief heeft net een hele mooie link doorgestuurd van onze juwelier hier in het dorp. Zaterdag maar eens informeren wat ze kosten.

    Promises collecties
     
  4. 078mama

    078mama Niet meer actief

    Mooie ringen!

    Ik snap nooit dat mensen wel 2000 euro aan een jurk willen besteden maar niet aan een ring. De ring gaat heel je leven mee, die jurk niet!

    Overigens ga ik liever voor beide maar dat doet er niet toe ;)
     
  5. tulip

    tulip Niet meer actief

    dank je, ja 2000 euro voor de jurk ga het hier ook echt niet worden.;) We houden het sowieso heel klein, maar de ringen vind ik echt iets voor je leven, dat blijft.
     
  6. SupernovA

    SupernovA Fanatiek lid

    Nov 27, 2010
    1,419
    0
    0
    Zuid Holland
    Wow, wat een prijzen komen er voorbij joh. Maar inderdaad, rondom diamantjes bijvoorbeeld, dat tikt aan!

    Ik ben zelf edelsmid en wil die ringen graag zelf maken. Ik ben momenteel bezig om zelf een relatie ring te ontwerpen, want trouwen denken wij nog niet aan. Materiaal zal zilver (we vinden allebei goud niet mooi) worden en het ontwerp vrij strak.
    Voor een trouwring heb ik ook al genoeg ideeën, maar ik weet nog niet of ik die zelf ga maken. Eigen ontwerp vind ik wel altijd erg mooi, dan heb je een uniek iets, maarja, het moet wel in het kostenplaatje passen.
     
  7. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    Nov 26, 2009
    3,766
    0
    36
    Wij hebben toevallig afgelopen weekend onze trouwringen gekocht. We hebben witgouden ringen met een smal randje geelgoud. En in mijn ring zitten 3 kleine briljantjes.

    Mijn ring is glanzend witgoud en mat geelgoud. Die van mijn vriend, mat witgoud en glanzend geelgoud.

    We hebben ze gekocht in de actie waarbij we de herenring gratis kregen. Scheelde 750 euro. We zijn nu 893 euro kwijt.
     
  8. Jippie

    Jippie VIP lid

    Feb 3, 2007
    11,784
    776
    113
    We hebben beide een traditionele geel-gouden trouwring. Alleen heb ik er een klein diamantje in. Ik weet niet meer wat ze kostten, we zijn 8 jaar geleden getrouwd. Volgens mij was dat tussen de €500-600.
     
  9. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    Jan 3, 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    dit zijn onze ringen. wit goud met in de mijne een diamantje. Wij hebben 800 euro voor de 2 betaald
     
  10. tulip

    tulip Niet meer actief

    oe die zien ook mooi, heb je toevallig een link of merk voor me???
     
  11. draga

    draga Fanatiek lid

    Feb 4, 2010
    1,657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land
    Omdat we eerst niet zouden trouwen. Hebben we 2 jaar geleden een tatoeage genomen op de trouwvinger zeg maar. Dus nu gaan we wel trouwen en staan onze ringen er al op;). maar we kopen wel goedkope ringen om elkaar toch wel iets om te schuiven anders is het zo kaal.
     
  12. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    Apr 1, 2010
    7,023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Onze verlovingsringen:
     
  13. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    Apr 1, 2010
    7,023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Onze trouwringen:
     
  14. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    Apr 1, 2010
    7,023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Verlovingsringen waren van zilver, trouwringen van edelmetaal.. verlovingsringen waren niet gelijk (ik had diamantjes) maar trouwringen zijn exact hetzelfde..

    Ben er nogsteeds blij mee :) al pas ik ze nu even niet door dikke vingers in zwangerschap ;)
     
  15. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ik weet niet of het al ergens gezegd is heb nog niet heel het topic gelezen maar kijk eens bij

    ItaloDesign Trouwringen

    Daar hebben ze heel veel maar omdat er geen TROUW voor de RINGEN staan zijn ze goedkoper, als iets een trouwring heet word het automatisch duurder, wij hadden dezelfde dingen bij een reguliere juwelier en zouden dan 1500 euro kwijt zijn excl. diamant, wij wilden grote ringen want wij zijn best groot (183 en 196 en mijn man heeft grote honden dus moet het wel een beetje in verhouding zijn zeg maar)

    En toen zijn we daar naartoe gegaan hebben we precies dezelfde ring (als die we eerder ergens anders hadden gezien) voor de helft van de prijs! Dus hadden we voor 800 euro nog iets, ze zijn inmiddels over de 900 euro met prijsstijging maar dat zal met die andere ringen ook wel zou zijn neem ik aan (vanwege duurdere goudprijs)
     
  16. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ja daar heb je gelijk in, als ik een keuze moest maken zou ik ook eerder het geld stoppen in een ring die blijft idd je hele leven (mag je toch hopen ;) )

    Mijn ouders hebben gelukkig mijn jurk betaald, precies degene die ik wilde maar was 1100 euro, mijn zijn pak (helemaal op maat omdat hij te groot is voor standaard pakken) was 500 euro en die van mijn zoon moesten we 100 euro voor de stof betalen (zelfde als zijn papa) en heeft mijn moeder gemaakt.

    Wij zijn getrouwd in een kasteel, daarna naar een zaal, met een mooie taart, buffet en lekker drinken en hapjes e.d. en savonds naar een hotel (honeymoonsuite) we hadden ook veel geld gestopt in een fotograaf om dat ik die dag goed wilde vastleggen en de foto's perse op DVD wilde (dat doen veel niet! en dan ben je een fortuin kwijt aan nabestellen!)

    In totaal waren we nog geen 5000 euro kwijt maar precies de dag die ik wilde en heb nergens in hoeven leveren eigenlijk, zoals ik van gedroomd had als klein meisje :D
     
  17. tulip

    tulip Niet meer actief

    das is echt een geweldige site, heb al 4 of 5 mooie ringen gezien.:)
     
  18. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    ja en waarom meer betalen omdat er trouw voorstaat? ze komen ook thuis bij je (op afspraak) en je kan langskomen...
     
  19. tulip

    tulip Niet meer actief

    klinkt idd heel mooi. Wij doen het alleen met ouders en broers/zussen en ons meisje natuurlijk. Wel een mooie bruidstaart, mmmmm:D en idd de foto's op dvd.
    Ik heb ook al een jurk, maar niet te gek. Maar ringen vind ik idd belangrijk.
     
  20. Minke24

    Minke24 Fanatiek lid

    Aug 18, 2007
    1,383
    24
    38
    Wij hebben hele simpele gladde, gouden trouwringen van Desiree. Allebei hetzelfde model, eerst als verlovingsring en later als trouwring. Als trouwring is er bij mij een diamantje ingezet. Ze hebben ons toen (6 jaar geleden) een goede E 300 gekost als set.

    En tja... waarom niet zoveel uitgeven aan een ring en wel aan andere dingen voor het trouwen (nou, oké, dat hebben wij ook niet echt gedaan, 't pak draagt m'n man nog zeer regelmatig en mijn jurk was even duur als de ringen) maar aan de ringen dus ook niet omdat we a: van eenvoudig houden en b: mijn man een beroep heeft waarbij hij geen sieraden mag dragen. Net als zijn vader vroeger tijdens zijn werk deed hij 'm dus altijd netjes af tot 'ie 'm een keer kwijtraakte. Op de één of andere manier zag ik dit al een keer aankomen. Inmiddels is het ding al 1,5 jaar weg... gelukkig was het dus niet zo'n enorm dure ring. We zijn wel op pad geweest om exact dezelfde ring weer te kopen, maar de goudprijs is momenteel zo ontzettend hoog dat we nu voor 1 ring evenveel zouden betalen als destijds voor de set. We hebben het dus maar even uitgesteld en zijn nu extra blij met onze niet al te dure ringen ;)
     

Share This Page