Is die afspraak dan niet van te voren gemaakt? Krijg je nu gelijk een echo? Erg jammer dat je vriend er niet bij is. Die van mij MOET (als het zover is) mee, hoe dan ook haha. Veel suc6 straks. Wij hebben bij onze dochter ook gewacht met vertellen tot de eerste echo (12 weken) Ik vond het erg moeilijk me mond te houden en het te verbergen (lusten geen koffie meer etc) maar mijn fam had niks in de gaten omdat ze ook niet wisten dat we er mee bezig waren. Deze keer zullen we het wel eerder vertellen (week of 6 of miss wel gelijk!) mijn zus weet namelijk dat we er mee bezig zijn en die vraagt er vaak naar....ze volgd me cyclus ook dus weet ong wanneer me nod is, en tja als het raak ik kan ik er niet om liegen.
@mout, Jammer dat je vriend niet mee kan. Ik kan mij goed voorstellen dat het spannend is helemaal als je alleen gaat! ik hoop voor je dat het allemaal meevalt. en dat je super blij terug komt.
Ben van plan vrijdagmiddag rond 5u te testen dan is mn ventje er ook. Ben nu ff boos moet t ff kwijt, mn contract loopt de 28e feb af en ik moet of een vast contract of 3 maanden eruit of ik krijg niets, ik heb in december aangegeven dat ik t optijd wil weten en vorige week dat ik t zo snel mogelijk wil weten, nou vanmiddag een gesprek dus dacht dan weet ik t heb 2 uur en een kwartier naar een hoop gelul moeten luisteren en ik krijg dan volgende week wat te horen. hier wordt ik dus echt schijtziek van, maar t is zo handig mn werk is om de hoek maar ben echt woest dat ie t nog niet weet en dan wel zo lang lult. hehe zo t lucht al een beetje op
@pooh, balen van je werk...volgende week dan het verlossende woord. En al getest? @mout: En hoe was je echo??? ben erg benieuwd Hier last van buik, steken, hebben de andere zwangeren daar ook last van?
wil echt wachten tot vrijdag middag, zou t uitmaken dat t geen ochtend urine is?? of in een potje en tot smiddags bewaren ??
Heb ook steken al vanaf vorige week rechts onder in mn buik ben benieuwd weet natuurlijk niet of ik t ben
Ik heb na het avondeten getest, toen ook positief. Dus volgens mij maakt het niet zoveel uit...spannend hoor.
Esli, Ik heb in de middag en in de avond echt rommelende, borrelende darmen (en diarree). En tussendoor een soort zeurend gevoel onderin mijn buik. Volgens mij is dat normaal. Vind het op zich ook wel prettig om dat soort dingen te voelen. Dan weet ik dat ik echt zwanger ben, haha!
suusje, ik heb daar inderdaad ook last van en opgezette borsten. Ik vind het prettig om iets te voelen, maar ik weet niet wat ik voel wel goed is....wat ik verder lees op andere forum is dat ook 'normaal'. Dus ik probeer te genieten.... Ik merk dat ik het toch erg spannend vind. jij ook?
Ja ik vind het enorm spannend! Probeer goed te "voelen" wat ik voel, als je me snapt haha. Ik herken nu wel het verschil tussen darmen en baarmoeder. Borsten zijn nog steeds pijnlijk. Ik denk dat ik pas echt kan genieten na de eerste echo over 5 weken. Dan weet ik of alles goed is. Ik heb zoveel gelezen over miskramen en bbm zwangerschap dat ik bij elk steekje dacht: o jee... Dat doe ik nu niet meer. Ik draag wel alleen nog maar witte onderbroeken. Ik denk nu steeds: Dit is misschien wel de eerste en de laatste keer dat ik zwanger ben in mijn leven, dus ik probeer echt positief te blijven.
Het lijkt mij ook erg spannend mocht ik zwanger zijn. Er komt veel op je af en dan ook nog de dingen die je voelt en je hormonen. Maar ook mooi....hoewel je daar ook aan moet 'wennen' en positief denken lijkt me ook belangrijk. Ben benieuwd hoe ik eronder zal zijn. Volgens mij zou ik het eerst niet eens geloven. Ik voel nog steeds vrij weinig....
Hoi meiden, net even bijgelezen maar helaas niet veel onthouden. Wel onthouden dat mout vandaag haar echo heeft. Spannend hoor! Wel jammer dat je vriend er niet bij kan zijn. Hoe is het allemaal afgelopen? Verder breekt er voor veel meiden een spannende tijd aan dus ik ga voor jullie duimen! Verder hier alles rustig. Nog steeds niet ongi. Alleen toen ik vanochtend mijn temperatuur in FF invulde haalde hij mijn eisprong weer weg . Dus helaas toch nog geen ei.. Dus we WACHTEN gewoon weer verder. Sasjuh, hoe is het verder met jou?? Heb een beetje het idee dat wij tweeën ontzettend aan het aanrommelen zijn met onze cyclus.. Fijne avond allemaal!
Dan doe ik ook even mee... Ikke ook niet, ikke ook niet, ikke ook niet, ikke ook niet, ikke ook niet, ikke ook niet, ikke ook niet p.s. volgens mij is mijn banner een beetje van slag, gister gaf hij ook al aan dat ik me eisprong had .. Nah ja!
Hey Pooh, Wat lijkt me dat ontzettend frustrerend! i.p.v. dat ze nu gelijk zeggen waar het op staat en er niet zo omheen draaien! Weer een week in onzekerheid! Succes er sterkte ermee!
Pooh wat vervelend dat ze er zo omheen draaien zeg! voor de zwangeren die een zeurend gevoel in de onderbuik hebben. Hoe is dat? echt alleen in het midden? Of ook links en rechts richting de plekken van de eierstokken?? en voor degene die niet ongesteld willen worden ik doe ook mee haha ik wil t ook niet..
Anita wat balen dat je ei nu waarsch toch nog niet geweest is! Ik hoop dat er voor ons allebei gauw duidelijkheid komt. Hier nog steeds vaag.. Heb nog een foto met testje van vanmorgen..(de onderste) www.zwangerschapspagina.nl/attachments/ovulatie-zwangerschapstesten/126598d1296640532t-fotos-plaatsen-vage-duidelijke-ovulatietesten-zwangerschapstesten-deel-7-p1060964.jpg Ik was helemaal blij.. leek me vrij positief. Maar testte vanaaf weer.. en toen was het streepje bijna niet te zien. Snap er echt niets van. Probeer het een beetje los te laten, wat jullie ook zeiden. Maar zoals vandaag was ik vrij, niet veel te doen en dan ben je er onbewust toch veel mee bezig. Ik durf ook niet te stoppen met de testjes, omdat ik toch vanmorgen een ongeveer positieve had. Ik duim gewoon dat mn temp morgenochtend ineens omhoog gaat!
sas ik duim voor je mee! Vind die van vandaag ook vrij positief inderdaad.. jammer dat ie van vanavond minder is aarggh ik heb zo de neiging om te gaan testen.. is t niet nu dan wel morgenochtend Maar aan de andere kant wil ik t niet.. te bang voor de teleurtselling
Taz niet doen!!! Probeer nog even geduld te hebben, in ieder geval tot het weekend. De kans dat de test het nog niet goed weergeeft is groot! Ik snap helemaal wat je bedoelt, heb ikke ook! Nog even geduld meid, ik duim met je mee