Augustus 2008 deel 10

Discussion in 'De mama's' started by binnabinna, Dec 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    petra, is andy al weg? stoer hoor, alleen met 2 kids waarvan er 1 dr avond niet heeft.

    duster, ik hoop dat zij niet moeilijk doet over een verwijzing naar de internist! beterschap trouwens voor matthijs!

    jort is toch wel heel verkouden :(. vrijdag toevallig afspraak met ka. ben echt bang dat we weer kunnen blijven.
     
  2. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    Dec 19, 2007
    10,027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Goeimorgeb meiden

    Ik gaat zo naar me werk ben er benieuwt hoe het vaat moet tot half 12 werken

    @lauwie hè meis ik ga heel hard duimen dat je thuis mag blijven

    @alieke wij willen ook een gipsen buik maken dit keer

    @duster wat super van de nieuwe ha hooP dat het allemaal goed geregeld kan worden. Moet je nog iets op je huid doen voor je het er op doen en is op een bepaalde na Ier zitten nog beter qua model

    @petra hoe is jE nacht geweest

    @teske hoest met Tess

    @Marleen hoest met Thomas nu
     
  3. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    hoihoi,

    ik ben ekle 2 uur eruit geweest maar heb elke keer wat warme melk gegeven en dan viel ze weer in slaap, gelukkig was het dus niet heel dramatisch. Ik verbaas mezelf toch al telkens dat ik met zo weinig slaap toch nog goed in mn vel blijf.
    Gisteren kon ik niet slapen. Ik heb altijd zo'n onbestemd gevoel als ik snachts alleen thuis ben en nu ben ik alweer terug van het fietsen met de hond :D

    @ Binna, ik ben heel benieuwd hoe het gaat bij jou vandaag, maar ik kan me niet voorstellen dat je gewoon rustig kunt zitten op je werk. Veel succes

    @ Alieke, hier ook geen gipsbuik gemaakt, maar het lijkt me wel leuk.

    @ Duster, echt super om te lezen dat je naar een andere arts kan, die heeft ookmisschien hele andere inzichten overje tekorten. Is de koorts van je kindertjes al aan het zakken/

    @ Chantico, gezellig hoor vrienden op bezoek!

    @ Lauwie, gelukkig kan jemorgen al naarde kinderarts met Jort. Hoe doet hij het verder? groeit hij goed? Is Ottilie lief voor hem?

    @ Sjorsje, net als Jorja kan Suze ook makkelijk huilen en dan vooral op een beetje een zeurderig toontje, ik zalblij zijn dat ze beter kan praten en gewoon kan zeggen wat ze bedoeld. Verder is ze heerlijk hoor. ze komt af en toe niet meer bij van het lachen
    Balen van de verhuur van jullie huisje, maar eerlijk gezegd vond ik toen wel dat jullie er zo plotseling mee begonnen,of heb ik datmis?
     
  4. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    Goedemorgen allemaal,

    @Lauwie, ik hoop dat het meevalt vandaag en ga heeeeel hard duimen dat Jort gewoon thuis mag blijven!
     
  5. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Goedemorgen meiden :)

    @Lauwie, ik hoop dat jullie niet hoeven te blijven wat een ellende toch :(

    @Petra, petje af voor je je bent zo super sterk :)

    @Sjorsje, was jij nou nog op zoek naar een baan? Of zit je nu goed?

    @Bina, succes :)

    Giulia is een extra dagje thuis :)
    En we zitten lekker in bed tv te kijken. Ze is trouwens sinds een week of 3 fan van Mega Mindy terwijl we dat zelden kijken. Ook heeft ze het steeds over Mary Poppins?!

    Ik ga zo naar ha ik ben nog zo benauwd!

    @Puck hoe gaat met je neefje? En bij jullie? Loopt Ollie weer heel goed?
    @Carmen hoe is de naccht gegaan? Succes bij ka!

    @Duster, fijn dat de arts beter lijkt dan je vorige!

    @alieke, wanneer is je laatste werkdag?

    Nou dit was uit mijn hoofd :p
     
  6. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Mogguh!

    X
     
  7. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Juud, oh ik hoor het al, zit zeker de hele dag voor de tv op het KDV ;) Sam komt af en toe ook met dingen hoor, dat ik denk... waar heb je dat opgepikt,dat kijken we nooit.

    @QB, goedemorgen!
     
  8. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Petra, we waren al heel lang zoekende naar iets wat we allebei leuk vonden om te doen. En dat is vorig jaar dus gekomen in de vorm van een vakantiehuisje. Ik heb sinds m'n 14e af en aan het idee om een bed and breakfast te beginnen, maar dat zit er met Ard echt niet in (en al helemaal niet meer nu z'n broer er een heeft in Schotland). Dus helemaal plotseling was het niet. Daarnaast hebben we wel goed gekeken hoe het ging met de verhuur bij anderen en die zitten dus bijna het hele jaar vol.

    Juud, ik zit nu goed op m'n werk. Volgende week begint de cursus om door te stromen naar de tweede lijn en dat vind ik zo wel prima.

    Lique was het nou nog wachten op de uitslag van je oom of had hij die al (ben het even kwijt)? En ik heb voor de kindjes inmiddels de hele dag de tv aanstaan. Ze kijken er niet altijd naar, maar als ie uitgaat is het hommeles.
     
  9. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @lique, wat is er met je oom? Op kdv kijken ze zelden tv ze hebben nl alleen een ieniemienie tv :)

    @sjorsje, wat doe je nu dan? En wat ga je voor cursus doen?
    Houden jullie het huisje of is het niet te betalen als je het weinig verhuurt?

    Wij gaan in okt lekker naar Napoli :)
     
  10. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Krijg zo een vriendin van vroeger op de koffie/thee. Was haar uit het oog verloren, maar sinds zo'n 4 maandjes hebben we weer contact met elkaar en delen ook nog dezelfde passie voor fotografie! :D
     
  11. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    QB gezellig!

    Juud, ik zit ben nu medewerker Topvang eerste lijn en ik ga nu door voor de tweede lijn. En dat is ongeveer vergelijkbaar met een Verkoop en Service Adviseur op de lokale Rabobank. Alleen zit ik dan aan de telefoon bij het landelijke KlantenContactCentrum. Op de eerste lijn is het voornamelijk doorverbinden naar het lokale kantoor, passen blokkeren/aanvragen, storno's uitvoeren en simpele vragen beantwoorden over bankdiensten.

    En huisje houden we voorlopig nog wel aan. Het is zo wel erg prijzig, maar zomaar opgeven vind ik ook niks.
     
  12. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Sjorsje, hier staat de tv ook vaker en langer aan dan nodig. Vandaag krijgt mijn oom de uitslag! Is het nog een mogelijkheid vanaf april de huisjes tegen dumpprijzen te verhuren, zodat je misschien wat vaste kosten kunt dekken?

    @Juud, was ook een grapje! Mijn oom heeft vorige week bloedtransfusie gehad en beenmergpunctie, nu is het afwachten op de uitslag. Hij voelde zich daarvoor erg beroerd en snel vermoeid. Hij was ook de beste vriend van mijn vader, dus staat allemaal weer lekker dichtbij..

    @QB, veel plezier!
     
  13. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    thnx!
     
  14. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    ik kom weer ff van me af klagen hoor :(
    mijn vriend vind het overdreven, die denkt dat hij gewoon verkouden is, maar ik kan het niet helpen dat ik bang ben dat het hele zh circus weer begint.
    word ook zo onrustig ervan. hij ligt in zn bed, deuren open en ik hoor m af en toe snotteren en huilen en vraag me dan af of hij ondertussen dips in zijn harslag heeft en of ik wel kan slapen of dat ik het in de gaten moet houden.
    de arts zei vorige keer dat hij zieker is geweest dan de meeste andere kindjes zijn. maar dat zag je dus vooral op de monitor. en mijn intuitie zei dat het wel meeviel. zat hij er dan naast of ik? en kan ik nu dan nog wel vertrouwen op mn intuitie? hij lijkt nu erger verkouden, wat zou je nu dan zien op de monitor?
    en tegelijkertijd staat het idee van weer naar het zh me zo tegen. weer die afhankelijkheid en weer overgeleverd aan hun keuzes. vorige keer sloten ze m aan op een apparaat wat helemaal niet goed voelde en later bleek dat ook te zwaar. hebben ze m wel 3u mee gepest met aanleggen. en gaven ze m sondevoeding terwijl hij gewoon nog aan de borst kon drinken. maakten ze m voor mijn gevoel zieker dan hij was.
     
  15. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Lauwie heel lastig dat je je niet gesterkt voelt in je gedachten. Misschien even de HA bellen en overleggen. Kan me goed voorstellen dat je geen risico wilt nemen. Ziekenhuis is echt niet leuk, maar soms wel de beste plek. Succes wijfie!! Knuffel voor jou!
     
  16. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Lauwie het is ook moeilijk als ze in het ziekenhuis het erger lijken te maken dan het is. Toen Jorja geboren werd moest ze blijven omdat ze 10 gram te licht was om meteen naar huis te mogen. Ze wilden haar daar minimaal 'n week houden om te kijken of ze wel aan kwam en of ze wel kon drinken en of ze haar suikerpeil wel goed kon houden, enz. Nou ik had het na 2 dagen wel gezien en er op gestaan haar mee te nemen naar huis. Nou volgens die arts kon ik het niet slechter doen. Vanaf de eerste minuut deed ze het thuis hartstikke goed. Ik zou dus echt vertrouwen op je eigen intuïtie.

    Lique we bieden het nu al aan met 25% korting (en 15% in juli en augustus).
     
  17. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Sjorsje, ja dat had je inderdaad al aangegeven. Waar denk je dat het misgaat?
     
  18. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Ik denk in het adverteren. Ik plaats de advertentie op MP, na 'n dag staat ie al op pagina 5, dan plaats je 'm weer omhoog en 'n halve dag later staat ie alweer op pagina 5!! Daar is gewoon niet tegenomhoog te plaatsen. Daarnaast hebben veel andere verhuurders het voordeel dat ze het al langer doen en daardoor ook vaste klanten hebben.
     
  19. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Sjorsje, ja dat gaat wel hard op MP, maar beland je ook zover als je gericht gaat zoeken. Zijn er zoveel huisjes aanbieders in Italie. En vaste klanten, ja dat kost natuurlijk wel tijd. Kun je je niet bij een 'tussenpersoon' aanmelden of willen jullie dat juist niet?
     
  20. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Lauwie je moet je gevoel achterna gaan!
    Zeker als het het gevoel is dat hij erg ziek is!

    Ben net zelf bij de dokter geweest en heb astma...fijn :(
    Jaren gerookt had nooit wat en sinds ik niet meer rook allerlei dingen die met keel en longen te maken hebben.
     

Share This Page