stoppen met de pil in november wie nog meer?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door troetjuh, 8 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    @sas: ik snap dat je baalt van die testjes, moeilijk om los te laten. Een idee om volgende maand niet de ovutestjes te gebruiken? Of vind je het toch een fijn idee dat je hiermee een beetje een richtlijn hebt!?
     
  2. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    Thnx JBG, heb de testen ook op een andere plek gelegd zodat ik ze niet zo snel zie...
     
  3. Anita1985

    Anita1985 Bekend lid

    10 nov 2010
    857
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Tazzie niet doen joh! Is wel erg vroeg hoor, kans op teleurstelling is dan erg groot.

    Pooh balen zeg! Zo wordt je eigenlijk een beetje aan het lijntje gehouden. Hoop dat je snel duidelijkheid hebt.

    Sas, mooi testje van vanochtend hoor! Ga voor je duimen. Wist je trouwens dat stress een oorzaak kan zijn voor het uitblijven van de eisprong. Ik leg misschien de link maar even bij mij naar mijn examens en werk. Moet zeggen dat af en toe mijn leven uit stress bestaat haha ;).

    Duim duim voor iedereen!
     
  4. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Hee Taz,

    Spannend joh, maar weet je, de kans dat je een streepje ziet is nu nog best wel klein! Al wacht je maar 2 dagen bijvoorbeeld, dan ben je al een stuk dichter bij je NOD. Stel dat je test en die is nu negatief, dan weet je nog niets, omdat je alsnog zwanger kunt zijn, maar te vroeg getest hebt!

    Succes meid, en wel laten weten wanneer je gaat testen, kunnen we allemaal duimen voor je
     
  5. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Zou t idd zo lang mogelijk uitstellen t is moeilijk snap t helemaal
     
  6. mout83

    mout83 Actief lid

    17 nov 2010
    103
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ pooh balen zeg!!! Die onzekerheid is erg vervelend.
    @ tazzie sterkte en ook hier zal er voor je geduimd worden.
    @ meerdere (weet helaas niet meer alle namen):
    - De echo was idd niet van tevoren gepland. Wij willen een combinatietest laten doen en dat kan alleen nog deze week en dan de 12e week nog een keer anders is het te laat. Dus ik belde gisterochtend om een afspraak te maken en kon gelijk dezelfde middag terecht. Daarom kon mijn vriend ook niet meer mee omdat hij niks meer kon regelen op zijn werk.
    - De echo zelf zag er heel goed uit!!!! en over 2 weken gaan we weer een echo laten maken. Dan kan ik om 17.30 uur terecht dus kan mijn vriend mee. de vrucht / het kindje (maar net hoe je het wil noemen) is nu zo'n 3 cm en ik heb een hele mooie foto meegekregen om thuis te showen aan mijn vriend. Je zag het hartje kloppen en de mevrouw die de acho afnam vond alles er erg positief uitzien..... pffff dat was wel een opluchting.

    Nu kunnen we het gaan vertellen aan de (schoon)ouders... vanavond even de laatste hand aan de mandjes leggen en dan zo snel mogelijk het gaan vertellen:D:D:D ben erg benieuwd naar de reacties.

    Iedereen een fijne dag vandaag!
     
  7. Marije007

    Marije007 Niet meer actief

    Owwww Tazzie ik begrijp helemaal hoe je je voelt!!! Ik heb de testjes inmiddels maar verstopt, want mijn handen jeukten eergisteren al!


    Pfff ik heb heel wat bij te lezen! Ik ben al een week ofzo gigantisch aan het sukkelen met wel/geen griep maar vanaf gisterenavond is het dus wel griep! Bah vind het maar helemaal niks ziek thuis zitten als het zo druk is op het werk! Maar ja niks aan te doen en maar even goed uitzieken!!!

    Misschien dadelijk nog eens goed bijlezen, maar eerst even rustig op de bank liggen....
     
  8. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    ik ben bang dat ik niet eens meer hoef te testen :( behoorlijk last van mn onderrug en veegde net heel licht bruin af.. bah
     
  9. rose83

    rose83 Bekend lid

    26 nov 2010
    753
    0
    0
    NULL
    NULL
    @pooh, vervelende situatie joh! lijkt me heel irritant als je niet weet waar je aan toe bent. Maar je moet maar zo zien, het is nog niet uitgesloten dat je verlenging krijgt.

    @tazz balen joh, op naar de volgende ronde!

    @marije welkom bij de club, ben ook nog steeds ziek. Ben het thuis zitten ook helemaal zat! Maar goed kan er beter aan toe gegeven anders wordt je nooit beter!

    @mout goed om te horen dat het goed is verlopen! en ook leuk dat je al een echo hebt gehad. Over iets meer dan 2 wk kan je het delen met je vriend, super leuk!

    Hier nog steeds alles rustig. Heb echt nergens last van. normaal last van mijn borsten na de eiersprong maar nu dus helemaal niet. Vraag me ook af of ik wel een eiersprong heb gehad. Ik ben ook bang dat mijn cyclus misschien langer gaat duren ivm griep. Toch hoop ik dat het rond de 28 blijft, ben daar namelijk wel te vrede over. :)
     
  10. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Dat heb ik dus ook!
    Bij mijn dochter was dat de eerste teken van zwangerschap!
    Tot nu toe heb ik er wel een goed gevoel over.
    Wil er niet te veel op hopen natuurlijk, dus wacht het gewoon nog een weekje af (moeilijk, moeilijk)

    Dus wie weet is dat voor jou ook het zwangerschaps teken :D
    Ik duim voor je!
    En voor derest natuurlijk!

    Tazzie, hoop voor je dat het niet doorzet.
    Ik geloof dat Dora dat ook heeft gehad en nu wel zwanger is.....toch Dora?

    Mout wat fijn dat alles goed was.
    Heb je een fotojuh om te delen met ons?
    Of wil je dat liever prive houden.

    Pooh balen zeg van je werk.
    Maar er is nog niks gezecht dus hou de moed erin.

    Voor alle zieken veel beterschap.
     
  11. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Owja sasjuh, die ovu test lijkt mij best positief.
    Het kan zijn dat je maar een korte lh piek heb gehad en daarom dus savonds weer een licht streepje had.
    Toch nog even klussen want je heb kans dat je vandaag toch je eisprong heb (hoop het voor je)
     
  12. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Weer even naar voor gehaald.

    02 februari: Samantha1 (24 jaar,2e ronde,1e kindje)
    03 februari: Pooh (26 jaar, 2e ronde, 1e kindje)

    03 februari: Sandra2 (25 jaar 1e ronde, 1e kindje)
    05 februari: Saxia (33 jaar, 2e ronde, 1e kindje)
    07 februari: Tazzie (31 jaar, 2e ronde, 1e kindje)
    07 februari: rose83 (27 jaar, 2e ronde, 1e kindje)
    07 februari: Marije007 (32 jaar, 2e ronde, 1e kindje) Limburg
    08 februari: MenP2010 (27 jaar, 1e ronde, 1e kindje) Zuid-Holland
    08 februari: troetjuh (26 jaar, 2 ronde, 1e kindje)
    10 februari: Patriesjuh ( 25 jaar, 3e ronde, 2e kindje)
    13 februari: Winnietje (24 jaar), 3de ronde, 2e kindje)
    15 februari: JBG (25 jaar, 3e ronde, 1e kindje)
    15 februari: Anita1985 (25 jaar, 3e ronde, 1e kindje) Brabant
    16 februari: Sasjuh83 (27 jaar), 2e ronde, 1e kindje)
    18 februari: Hip1983 (27 jaar, 5de ronde, 1 kindje)

    Zwanger:
    Mout83 (27 jaar, 1e ronde, 1ste kindje) uitgerekend 4 Sept
    Liesed (28 jaar, 1e ronde, 2e kindje) uitgerekend 17 sept
    Norah12 (21 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 23 sept
    Marlijn83 (27 jaar, 1e ronde, 1ste kindje) uitgerekend 27 sept
    Esli4 (28 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 6 oktober.
    Dora (33 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 7 oktober
    Suusje1979 (31 jaar, 1e ronde, 1e kindje) uitgerekend 9 oktober
     
  13. mout83

    mout83 Actief lid

    17 nov 2010
    103
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik wilde het proberen te scannen of er een foto van te maken.... ga er van het weekend mee aan de slag
     
  14. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Iedereen bedankt voor de lieve reacties, voel me al wat rustiger en focus nu op t morgen testen t zal rond 5 uur zijn dus zal
    's avonds wat laten weten.
    Vandaag 1 tester toch?? ben benieuwd
     
  15. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    spannend pooh! ik duim voor je!

    Mout fijn dat alles goed was met de echo enzo

    marije beterschap!



    pff ik snap niks van mn lichaam.. Het zet iig nog niet door (gelukkig, maar ja t kan vannacht wel ineens komen :( )
     
  16. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Tazzie niet meteen stressen, wie weet is het een innesteling! Dora had ook bruinverlies en ik geloof Esli ook? (weet niet meer zeker wie dat was)
    Patriesjuh dus jij vind hem wel positief van gisterochtend? En kan dat ja, een korte LH piek? Wij hebben iig gisteravond wel geklust, nu hopen dat mn temp morgen omhoog gaat!

    Voor alle zieken beterschap!
     
  17. rose83

    rose83 Bekend lid

    26 nov 2010
    753
    0
    0
    NULL
    NULL
    @patriesjuh misschien toch nog een beetje hoop voor mij. wel vreemd omdat je normaal juist hoort dat vrouwen last krijgen van hun borsten.

    @pooh ik zal voor je duimen!!!
     
  18. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    een innesteling 4 dagen voor nod? ik denkt het niet eerlijk gezegd..
    en zou je dan behoorlijke pijn in je onderrug kunnen krijgen? De pijn voelt helaas hetzelfde aan als altijd de paar dagen voor mijn ongi.. dus ben er bang voor :(
    maar aan de andere kant, tot nu toe niks meer gespot.. vaag
     
  19. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Je ei kan ook iets later zijn geweest he, of je lf is gewoon korter. Zolang je nog niet ongi bent kan alles nog ;)
     
  20. suusje1979

    suusje1979 Bekend lid

    22 nov 2010
    844
    0
    0
    midden van het land
    Tazzie,
    Ik had op maandag dinsdag en woensdag bruin met afvegen. En de zondag testte ik positief! Dus het hoeft niet perse een slecht teken te zijn, ik duim voor je!!
     

Deel Deze Pagina