APRIL-mama's 2010 deel 8!!!

Discussion in 'De mama's' started by Rosado, Dec 22, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    surf omdat onze trapleuning in de weg zit
    en het kan pas vanaf de 3de tree

    nonnie ze heeft het nooit gedaan maar de laatste maand ineens

    kris ik vind het ook echt niet goed en word ook echt boos maar ze blijft het doen:(

    baal echt want ik vind dit echt niet tof en manlief die zet er dan zo de deur uit
     
  2. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @lau, hopen dat het helpt dan!!

    @TM, hoe oud is lady??? en wat voor hond is ze???
     
  3. smile17

    smile17 Niet meer actief

    Goedemorgen

    @Ingrid fijn dat je ouders goed reageerden zeg op het blijde nieuws. Leuk om het nu aan iedereen te vertellen.

    @Eylem wat goed dat het inkomen van 2011 wordt meegenomen hopelijk staan jullie snel bovenaan de lijst.

    @Nonnie hoe is het met Alys? Hier gisteren ook een klein apie!

    @Cloe Yestin ook al verkouden en dus slechte nachten hopelijk heb je vannacht een beetje kunnen slapen.

    @Chilleke verplicht shoppen wat een ellende ;)

    @Ka wij willen waarschijnlijk ook zo'n driewieler met duwstang geven. Had jij niet laatst een superleuk plaatje geplaats hier weet je de site nog?

    @Mermaid ik kan echt zo lachen om jouw verhalen!

    @Franka veel plezier vandaag met de echo

    @LZa bah ecnge gast dus gelukkig hefet de KMAR je kunnen redden (werkt mijn mannetje!)

    @TM oh jeetje LAdy die gromt dat zou ik wel een beetje eng vinden en begrijp Ab wel maar ja het is ook jullie hond. Hopelijk was het iets eenmaligs

    @Lautjuh shampoo? Volgens mij heb ik iets gemist waar had he last van?

    Noëlle was gisteren echt ziek snotverkouden en koorts. Ze heeft maar heel even gespeelt en verder geslapen en bij mama op schoot gelegen echt zo zielig voor haar. Gelukkig heeft ze vannacht tegen alle verwcahtingen in wel goed geslapen tot 8.45 zelfs dus mijn man heeft weer mazzel.
    Baal er wel van dat ik vandaag moet werken als ze ziek is ben ik het liefst bij haar. Oh man belde net dat de koorts gezakt 37.8 is en ze vrolijk aan het spelen is
     
  4. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    lady is in november 1 jaar geworden



    smile dit is nou al de 2de x dat ze het deed
    terwijl de kids echt niks deden
     
  5. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @smile ik heb verschrikkelijke korsten op mn hoofdhuid nu een shampoo om het hopelijk te verbeteren..
     
  6. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    Jan 21, 2010
    10,869
    1
    36
    Female
    Verpleegkundige
    Brabant
    pamsie
    goeie nacht gehad?

    janne
    balen zeg.... zo vervelend als je iedere keer net niet uit komt.

    surf
    oooh lekker hoor :) zou ik ook wel willen, maar hier bezorgen ze niet.
    wij doen op het werk boodschappen bij albert :) zo fijn
    op pcm...zou ik zo 123 niet weten, maar ik zou voor de zekerheid toch 120 geven ipv 240. weet niet waarom het vanaf 1 is... maar anders effe apotheek bellen. weet namelijk niet of het om het gewicht of om de leeftijd gaat.

    tm
    wooow en ik vond 7 uur al vroeg ;)

    nonnie
    zo das een leuke meevaller :D

    surf
    haha aan mij verhaal heb je niets over de pcm:p

    queske
    lekkere nacht gehad, en hier ook nog steeds in pyjama hoor :)

    tm
    pffff lastige situatie...denk ook niet dat je wat aan mij hebt. want ik ben daar ook heel stellig in :)
    en gevaarlijk zeg, zo trap...balen dat er geen hekje voorkan.

    kris
    ooh daar zijn ze vroeg bij, das toch bij 11 maanden pas?

    lau
    auto kapot:$ hoe ben je dan thuis gekomen?worst nightmare :(

    smile
    noelle ook al verkouden :( vervelend hoor.

    hier
    Goeiemorgen :)
    vandaag effe nog wat aan het werk doen (vanuit thuis) morgen ondersteuningsplanbespreking een nieuw concept, dus ben een beetje nerveus of ik het allemaal wel goed heb gedaan... maar daar moet ik dus nog wat aan voorbereiden...;)
    en naar het gemeentehuis om Gijs zijn id kaart aan te vragen.
    oh ja gister heeft Gijs 3 meter gekropen :$ op handen en voeten. en toen ik zei oooooh je kruipt, keek hij om en ging hij verder op zijn "oude" manier (iets wat tussen kruipen en teigeren inzit ;))
    Gijs ligt lekker op bed en ik ga gtst kijken :)
     
  7. smile17

    smile17 Niet meer actief

    @Tm oehh dat is wel heel vervelend kijk als het de eerste keer was was of inderdaad als die kinderen aan haar staart trekken ofzo. Heel lastig hoor

    @Lautjuh oh dat klinkt ook alsof het jeukt hopelijk werkt de shampoo snel!

    @Chilleke hier precies hetzelfde Noëlle kan makkelijk kruipen en doet het ook heel vaak maar voor lange afstanden toch de buikschuif methode en als ze dan wel kruipt en ik zeg er iets over hup meteen plat op haar buikje

    Gisteren heeft NOëlle trouwens ondanks dat ze ziek was een paar keer los gestaan echt zo grappig om te zien
     
  8. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @chilleke manlief is lopend terug gekomen.. ik zat thuis te wachten tot laetitia wakker werd haha..

    @ smile ja het jeukt ook hoop dat het snel over is..
     
  9. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @kruipen, hier nog steeds niet ze komt er buikschuivend/tijgerend ook dus ja komt vast wel goed..

    @hier, wasje erin en heb al gestofzuigd alyss is druk met de boerderij die hoor ik al 20 min niet meer hahaha njah op een hoop gekke geluidjes na dan want ze vind het wel interessant, zat net op internet te kijken naar die boerderij want ja alles zit erbij behalve de poppetjes maar toen zag ik dus dat er geluid in zou zitten ik dat ding op zijn kop en ja hoor er gaan batterijen in hup die dingen erin en nu heeft ze nog meer lol hahahaha, zometeen maar even een kokertje met poppetjes kopen hahaha
     
  10. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Janne: Oh balen is dat hè als je elke maand krap zit. Helaas komt het me op het moment bekend voor…

    @ Surf: Ja, shame on me, ik was je vergeten erbij te zetten. Maar jij komt natuurlijk ook. Leuk!
    Ja hoor, volgens mij kan dat best die 240mg.

    @ TM: Het grommen van Lady moet je echt mee oppassen. Heeft ze een eigen plek waar de kinderen niet mogen komen (bench, mand)? Het is heel belangrijk dat Lady een plekje heeft waar de kinderen echt niet mogen komen. Eigenlijk zou ik je willen adviseren om per direct met een hondenschool contact op te nemen.
    Over het boos worden om het grommen verschillen de meningen trouwens. De 1 zegt “afstraffen, grommen mag niet”. De ander zegt “nooit afstraffen! Grommen is een waarschuwing. Als je haar straft om de waarschuwing, laat ze straks de waarschuwing achterwege en haalt gelijk uit”. Ik weet niet wat wijsheid is, dus vandaar dat ik zeg: zsm contact opnemen met een professional!

    Pffff, Ayla is duidelijk met het verkeerde been uit bed getild, tjongejonge, ligt alleen maar te janken en te gillen. Dus ik ga haar even inladen en naar de Prenatal, want hier word ik gek van. Tot later. KUS!
     
  11. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @mermaid, ga je gewoon even neuzen of heb je wat op het oog bij de prenatal???
     
  12. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    ja hoor het is weer zover!! mijn schoonouders snappen het echt niet!! komt me schoonvader net weer onaangekondigd binnen zetten!!! ik heb toch de laatste keer echt duidelijk gemaakt dat er gebeld moet worden voor ze komen!!! zegt ie ja als je er niet was dan heb ik toch een sleutel.. daar gaat het niet om! voor hetzelfde geld loop ik in me nakie rond ( voor het idee ) :x

    goed ben even naar de stad, voordeel is dan wel dat opa centjes heeft gegeven voor een paar little people figuurtjes
     
  13. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    mermaid dankje voor je tip ik ga is informeren !
     
  14. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    Mar 6, 2007
    10,048
    5
    38
    Morge!

    Surf: super leuk dat je ook komt!!! :)

    TM: vanaf 1 jaar kunnen honden veranderen, dan zijn ze puppy-af, zeg maar. Dit moet je goed aanpakken. Met bijvoorbeeld training. Succes!

    Janne: zeggen ze: geld maakt niet gelukkig, nou....het is anders verrekte handig...8)

    Nonnie: misschien is dat ook de reden dat je sv onaangekondigd binnenkomt......:p Nee, geintje... lijkt me ook niet helemaal de bedoeling, daar is die sleutel niet voor... (vind ik:))

    Weer een drukke dag voor de boeg, net gezwommen. Ben nog zo moe en mn arm doet verrekte pijn van die kl*ote dtp prik.... En ben nog zo moe. Eine geklaag:D
     
  15. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @ Meeting, dames sorry ik moet me ook afmelden.. de auto is overleden en voordat hij gemaakt is zijn we een week verder.. garage heeft volgnede week pas plaats..
    Ik hoop de volgende keer mee te kunnen.

    @nonnie leuk dat ze er zo mee speelt..

    @ Mermaid veel plezier bij prenatal..
     
  16. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    dat wist ik dus niet !
    thanks ik ga al opzoek naar training in de buurt
     
  17. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Nonnie oh wat leuk! Mijn moeder heeft ook nog een tas vol van Little People, daar hebben wij vroeger echt eindeloos mee gespeeld, zo leukkkkkk....Het zijn wel iets andere poppetjes, dus het past denk ik niet op de nieuwe dingen, maar wel heel leuk

    Janne balen van de financien, wij hebben het ook...Mijn man krijgt per 4 weken salaris en dat is soms heel irritant zoals nu, het wordt aankomende maandag gestort maar aan het begin van de maand wordt alles afgeschreven pfff we stonden dus rood

    Quschke lekker geslapen dus heerlijk!

    TM als je je hond meteen bestraft voor het grommen hoe reageert ze dan?

    Kris sterkte met de prikjes!

    Lautjuh hopelijk helpt de shampoo!

    Smile ach wat sneu voor Noelle! Gelukkig lijkt het wat beter te gaan!

    Chilleke go Gijs!! Goed zeg! Dan zal ie wel snel meer gaan kruipen

    Mermaid shopze bij de Prenatal!

    LZ oei ja die DTP kan goed pijn doen...sterkte!


    Zo hehe ik ben weer bij! Nou nog geen zon te zien hier :x maar goed komt hopelijk nog. Irem heeft prima geslapen maar ik ben echt niet wakker, erg vreemd. Vanochtend voor het eerst Irems badje in de douchebak gezet ipv op de standaard, kan ze tenminste lekker spetteren! We zijn deze week ook niet gaan zwemmen ivm verkoudheid dus dacht dan kan ze even lekker spelen zonder dat het kwaad kan. Beviel op zich goed alleen de hele tijd op mijn knieeen zitten was niet echt lekker. Ze ligt nu in bed en ik geloof dat ze weer eens een uurtje slaapt ipv een half uurtje....moe van haar gespetter, haha.

    Ohhhhhhhhhhhhhhhhh en mijn moeder komt vanavond eten en die neemt SUSHI mee jammmmmmmmmmmmmie dat eten we eigenlijk nooit want mijn man gruwelt van rauwe vis, maar ja, die moet werken vanavond :p
     
  18. quschke

    quschke VIP lid

    Jun 12, 2010
    6,029
    0
    0
    limburg
    @eylem: wat jammer dat je man moet werken....kun je wel lekker genieten van sushi. Ik hou er ook niet van.....maar sommigen kunnen er echt van genieten!!!

    @meeting: krijg net sms dat hij niet geruild krijgt voor zaterdag vrij te hebben. Dus ik ga straks overleggen of ik dan toch niet alleen kan oprijden.....als er nog mensen overblijven die wel komen:p

    Hier de slaapkamer gepoetst....de 2 hallen van het appartementen complex weer gepoetst en nu even me-time!!!
     
  19. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    eylem dan stopt ze even en gaat daarna door
    naja ik bestraf ook niet
    verhef me stem en zeg lady niet doen
     
  20. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ow en mermaid
    ze heeft der eigen bench
    en als de kids spelen zet ik daar soweiso een kist voor zodat ze daar niet bij kunnen komen
     

Share This Page