Ik doe mee met verschillende sites waarbij je punten spaart voor geld of cadeau's, o.a. euroclix, moneymillionaire, TNS nipo. Maar ook met een aantal waarvan ik de naam zo niet weet. Twee maanden geleden heb ik punten laten uitbetalen van zo'n site, 20 euro te besteden bij bartsmit.com. Ik kreeg toen een code, die ik dan via de website van bartsmit kan invoeren. Maaaaaaar... ik kon toen niet iets leuks vinden, en wilde even wachten met bestellen. Nu ben ik dus alleen vergeten via welke site ik die punten gespaard heb (daar staan die codes dus op mijn persoonlijke pagina)... Heb mijn hele inbox al uitgeplozen, maar kan geen mailtje meer terugvinden... Dus weet iemand via welke site je punten kunt sparen voor bartsmit??
is niet het antwoord wat je wil weten maar ik weet en ken het niet, wat ik je wel aanraad, dat doe ik zelf ook, sla de internetsite op in je favorieten dat scheelt een hoop zoekwerk
ik kies bij invotes altijd voor bol.com bonnen, en dan krijg je dus een code die je op de site in kan vullen bij je bestelling. maar ik weet dus niet zeker of je daar ook voor bart smit kan sparen.
Ben toch zo blij met ZP he! Altijd wel iemand die het weet, haha! Net een mooie duplo brandweerwagen besteld van mijn kadobonnen! Joepie!
Ik ben vanaf mei 2010 lid, heb tot nu toe bijna 30 euro gespaard. Op zich gaat het niet zo hard hoor. Ik doe ook mee met TNS nipo, en dat gaat echt als een trein! Ben ongeveer even lang lid, en heb al iets van 70 euro aan blokkerbonnen toegestuurd gekregen. De vragenlijsten kosten soms wel wat tijd, maar alles bij elkaar spaart het toch leuk op.
momenteel niet ze nemen al een tijdje geen nieuwe leden meer aan, je kunt ook alleen lid worden als iemand anders je opgeeft, maar dat kan al sinds juni niet meer zegt hun pagina.
Nee, zeker niet! Ik doe alleen mee met mijn emailadres. Via euroclix en moneymillionaire krijg je veel mailtjes met 'enquetes', maar die slaan nergens op. Daarbij zijn ze alleen uit op je persoonsgegevens etc. Ik klik dus alleen op de mailtjes, zodat je punten krijgt voor het 'lezen' of bezoeken van een site. Maar de enquetes die daarbij zitten vul ik nooit of te nimmer in. Via invotes en een aantal anderen doe ik dat wel, maar dat zijn meer consumenten onderzoeken. Daarbij gaat het niet zozeer om je persoonsgegeven, maar gewoon om je interesse en mening over bepaalde onderwerpen/producten. Helaas neemt tns nipo dus geen mensen meer aan voorlopig. Even de site in de gaten houden, wie weet doen ze het over een tijdje wel weer. Dan even een topic hier openen wie je wil opgeven, en dan is het zo gebeurd denk ik!
Als ik daar aan mee doet( Al een tijdje niet meer) Dan vulden ik een vals telefoon en aderes in gewoon een telefoonnummer verdraaien of wat niet bestaat. Tip van de dag.
Ik doe er ook al een tijdje aan mee. Heb nu in anderhalf jaar tijd bijna 200 euro verdiend op verschillende site's. Heb het geld opgespaard...en als ik iets leuks wil kopen dat ga ik het laten uitbetalen. Tns nipo gaat inderdaad ook hard, alleen krijg je daar alleen cadeau bonnen.
ik doe al jaren mee aan geldrace ook al verschillende keren uitbetaling gehad.. vroeger ook tns nipo helaas beni k toen een aantal keer verhuisd en andere pc en die cdrom kwijt geraakt, en nu is er een stop al een tijd wel jammer want dat tikte altijd wel aan die bonnen bij nipo.. lees hier over invotes daar had ik nog nooit van gehoord, zal ik eens kijken want voor codes van websites is wel erg leuk! edit meld me daar net aan, blijk ik in 2005 daar wel meegedaan te hebben had nog 300 epoints hahaha das mooi dan scheelt weer...